BEN DE BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan betüs26, 20 Ocak , 2009, 22:46:02

« önceki - sonraki »

betüs26

merhabalar kızlar ben aranıza yeni katıldım tesadüfen gezinirken grdüm yazılarınızı konu ilgimi çekti çünkü bende ağustos ayının 26 ında bebeğimi malesef ki kaybettim hayatımın en acı anıydı allah beterinden saklasın ona çok alışmıştım erkekti ismi çağan olucaktı ama nasip olmadı işte ne diyebilirizki her şey allahtan rabbim verdi ve aldı onu normal yolla doğurdum ama kucağım boştu doğumdan çok korkuyordum hep sezaryan diyordum büyük konuşmuşum çok acı çektim eve döndüğümde eşyalarına baktıkça içim alev alev yanıyordu sızlıyordu kalbim resmen evlat acısı derler ya onu anlamıştım allah kimseye yaşatmasın

sekaya

canım ismin betül galiba. ne mutlu sana ki inançlı bir insansın ve herşeyin Allahtan geldiğine inanıyorsun. hakkında hayırlısı olsun canım tabiki söylediğin gibi kolay değildir yaşadığın olay. rabbim beterinden korusun inşallah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim cümlemize.....

betüs26

çok sağol sekaya hepimiz birbirimiz için dua edelim

betüs26

kızlar siz bana hiç yazmadınız nedenini merak ettim

ecrin merzam

canım öncelikle Allahım sabır versin acın tahmin edilemeyek kadar büyüktür eminim bir anne olarak acını payalaşıyorum canım
meleğin şefatcin olur dilerim :amin:
en kısa zamanda Allahım kucağını doldurur inş bu arada dediğin çok güzel onlar zaten bizlere emanet muhafaza edebiliyorsak en kutsal şekilde mükafatımız güzel bak seninki de seni bekliyor olacak ahirette inşallah ........
mevlam dağına göre kar veriyor canım kimseye kaldırabileceğinden fazlasını yüklemez  :amin:
sana yazmamamın nedeni ise şimdi gördüm  :flowers:
adım havva ecrin merza adında 4 aylık kızım var
güzel muhabbetler diliyorum canım

Ecrin57

merhaba bende ayfer dort aylik bir kizim var canimm
allah sabrini versin yasadigin cok aci bir durum herseyi yasamissin ve kucagin bos eve donmussun  suan oyle duygulandimki anlatamam cok zor

havva cok guzel seyler yazmis dogru yazmissin havvacim
seni melegin ahirette bekleyecek canim

sen bunun mukafatini alacaksin cok guclusun cok allah sabrini versin  canim

yazmama sebebimiz ne olabilirki canim sana ne besleyebilirizki sadece gozden kacirmisim o kadar yoksa sana yazmazmiydim  her zaman her konuda biz burdayiz canim bunlari paylasmak icin burdayiz

kusura bakma gec gorduysek

daha guzel sohbetlerimiz olucak insallah
ve ben sana hayirli omurlu evlatlar diliyorum insallah hayirli haberlerini bize burdan yazarsinda okuruz canim

canim sanirim baska bebegin yok ilk cocuktu degilmi

sakin uzulme sen cok degerli bir annesin cok akli basindasin herseyi cok guzell sabirli ve guclu sekilde anlatmissin
hayran kaldim sana  :opucuk: :opucuk:

sakin uzulme bizler buradayiz guzel paylasimlar diliyorum canim :flowers:

Angel

merhaba canim basin saolsun  rabbim hepimizede hayirli evlat versin hayirli zamanda insallah yavrun  cenette seni bekliyor canim meleklerle birlikte oda bir melek su an . 

Bu dünyada küçük çocuğunu kaybeden anne babaya bir mükafat olarak Cennette o çocukları onlarla birlikte olacak ve bu dünyadaki kısa bir çocuk sevgisine bedel ahirette ebedi bir çocuk sevgisini onlara tattıracaktır".

sena

betülcüm başın sağolsun birtanem rabbim sabır ve dayanma gücü versin en kısa zamanda yeniden hamile kalır ve meleğine kavuşursun inşaallah  :amin:  :amin:

DENİZLİ

:flowers: ALLAH SABIR VERSİN.BELKİDE SENİN VE BEBEGİN İÇİN EN HAYIRLISI BUDUR BELKİDE. RABBİM CEKEBİLECEGİMİZİ VERİRMİŞ.SENDE SABRET KARDEŞ.MÜKAFATINI HEM AHİRETTE HEMDE BU DÜNYADA BULURSUN İNŞALLAH.SENİN YAŞADIKLARINI BENDE YAŞADIM.SENİ ANLAYA BİLİYORUM.BENDE 8 YILDIR  :binkybaby: İSTİYORUM. HAYIRLISI HERKESE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mami2009

ALLAH sabir versin cnm.Kac haftalikti ve sebebi neydi?(paylasmak istersen tabi)
Seni cok iyi anliyorum bende yasadim ayni aciyi,bende oglumu kaybettim.Allah yardimcin olsun.

betüs26

mamicim öncelikle merhaba hepinizin yazılarını okudum ve gözlerim doldu çok sağolun iyi insanlar bi şekilde biyerde buluşuyor değil mi bebeğim 26 haftalıktı nedeni malesefki bütün araştırmalara rağmen belli değil kordon dolanması olabilir bebeğime otopsi de yapıldı genetik araştırma yapıldı ama hücre üremediği için bir ay sonra arayıp hücre üremedi dediler eğer üreseydi nedeni  belli olucaktı sonrasında ben tekrar kontrole gittim hatta doktorumu değiştirdim eşimle benden kromozom analizi testi yaptırmamızı istedi daha başka testlerde var allahıma şükür ki hepsi temiz çıktı rahim ağzında bir yara vardı onu leep yöntemiyle tedavi etti ve çok sağlıklısın hemen çocuk düşün dedi ara verme dedi çok sevindim tabi çok zor dönemler atlattım mamicim ama şimdi toparladım  teşekkür ederim çevremdeki herkez anlatamam o kadar destektiki doğumdan sonra doktorum bile şaşırdı bu kadar ziyaretçi çok güzel dedi sonrasında aynı kişiler eve geldi allah dost akraba ve ailelerimizi başımızdan eksik etmesin şimdide o kadar içten dua ediyolar ki allah kabul eder inşallahhhhhhhhhhhhh sağolsunlar benim çocuk sevgim o kadar büyük ki insan sevgimde öyle hatta kimse bana bişey yazmayınca karşı komşumun üye olduğu biyer vardı oraya takılmaya başladım ama bugün yazılarınızı görünce inanın çok sevindim

betüs26

kızlar tek tek yazmak isterim ama daha o kadar hızlı değilim ama oda olucak havvacımkızını çok kocaman öpüyorum ayfer seninde kızın vardı değil mi onuda koklayın ve öpün bebişleri olanlar öpsün yerimize diğer arkadaşla denizli sena angel hepinize selammmmmmmmmmmmmm denizli inşallah olur hepimizin  evet onlar bizim meleklerimiz angel ben oğlumla bir kere rüyamda oynadım biliyomusunuz çok yalvardım allaha bari rüyamda görüyim diye gülüyodu rüya hiç bitmesin istsdim ismi çağan olucaktı bu arada

betüs26

mami senin oğluna ne oldu doğmadan önce değil mi ne zaman oldu canım allah sana da sabır versin bende okurum paylaşırsan bitanem ama etkileniceksen anlatma başka çocuğun var demi

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

merhaba betüş ben bi süredir sık giremiyorum foruma yeni gördüm konuyu canım kusura bakma. Allah sabır versin canım başın sağolsun. Bende 2 kez düşük yaptım çok zor biliyorum. Gerçi hiç cinsiyetini fln öğrenecek kadar büyümedi ama az çok anlıyorum seni canım.Rabbim en kısa zamanda tekrar hamile olmayı ve bu sefer sağlıklı sıhhatli kucağına almanı nasip etsin canım. :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

betüs26

selam şeker sağol bu sağolsun arkadaşlar gösterdi kendinini hepiniz sağolun sanada geçmiş olsun canım küçük de olsalar hayal ediyo demi insan allah birdaha hiçbirimize yaşatmasın başka bebişin varmı peki düşünüyo musun tekrar ben hemen düşünüyorum nasipse seninde allah gönlüne göre versin  şekerim ;)