09 Mayıs , 2024, 05:23:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ask herşeyi affedermi???

Başlatan nermin, 20 Ocak , 2009, 18:40:33

« önceki - sonraki »

nermin

bu konu üzerinde konuşalım istedim.cvbı açıklamalı olsun arkadaşlar.bence aşk herşeyi affetmez.şahsen ben kocama her nekadar aşık olsamda aldatılmayı affedemem.

handan

aşk mı o ne ki  :dontknow:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tabiki affetmez.
amaaa
aşk ve aşığın gözü kör olduğu için yanlışları göremez.
yanlış olmayınca da affedecek bişi kalmaz  :k06:

Ecrin57

ask herseyi tabiyki affetmez aldatma olursa askin faydasi cikmaz valla

ask o an olmustur istee handann

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

ecrin merzam

oratada gerçekten aşk gibi bir aşk varsa o aşk hata getirmez bence
:love3: :love3:
ay çok tuhaf oldu anladınız siz onu  :k06:

Ecrin57

ask olmayan yerde her kotuluk ihanet olurr

ask olan yerde kotulukk olmazz  demk istedinn anladik biz onuuuuuuuuuu :toothy10: :toothy10:

oozge

oo hayırlı olsun yenı tartısma konumuz  :aferin:

yorumum:

aşk varsa eger gercekten aldatmanın olmucagına ınanmıyorum ben
aldatma erkek ıcın herzaman ama herzaman olan bısey cunku.
hıcbı erkege guvenmıyorum
evlensemde guvenmıcem dahada guvensızlıgım artıcak hatta.
24 saat kım kocasının sevgılısının dıbındeeeeeeee ;)

ufak bısıler varsa mesela kımsenın yapmasına tahammul edemıcegın seylerı sevgılın kocan yapıosa sevdıgın ıcın affedersın alttan alırsın
ama söz konusu aldatmaaaaaaaaa olamazzzzzz  :BangHead: :cildir: :cildir: :cildir:

buarada parantez acayım (benım aldatma kavramım "bakmak bıleee aldatma"   dıye dusunuyorum.:icon_thumright:

cunku erkek le kadın anatomisi cok farklı sız bı erkegın goz rengıne bakana kdr o senın g...ne kdr ınceler
yanı bı erkekte bakarsa ıcınden neler dusunerek bakar ne hıssederrk bakar bılınmezzzz
oyuzden aldatma her sekılde aldatmadır :icon_thumright:)

bana katılmayanlar hersekılde yazabılırler  :D

nermin

peki kızlar aşk aldatılmanın dışında herşeyi affediyormu???diyosunuz??? ???

Ecrin57

haklisin ozgecimm

ya simdi asikiz diyede askimizi kullanipp  koreltmemeleri lazimm

bana sahip cikip koruyan bir koca isterim ve aldatmayan her sekilde beni tasiyann

ama aldatmiyorsa

veya beni ailesini herkeze karsi korumayan kucuk dusuren bir kocadaa olmazz yani bunda ask felen

bunuda kaldiramazdim ben ama beni sahipleniyorsa o guveni banaveriyorsa ki veriyor kocacimm benimm bu ok ama yazdigim gibi olsaydi  suan burda aolmazdim ben

esim beni hersekilde koruyor onure ediyor

kimseyede ezdirmiyorr kimseye adimi bile andirmiyorr  bu cok guzell bir duygu ayni sekilde bende yaparimm onu korurumm

birde siddet var tabi ama bunu konusmk bile istemiyorumm bunu yapanlarida kiniyorumm
:BangHead:

oozge

bncede ayferr ya
o şiddetı hıc açmayalım bu sayfada benceeeeeeee hemde hiçççççççççççç
anlaştıkmı kızlarrr
cnku hıc hoş degıl knusulması bıle ki bırakın yaşayanlar neler çekıyodurrrrrrrrr  :-[

мiŁenα.

aşk herseyı affetmezzz hele bı aldatsınn anında bıter olsemde askından bıter bu arada mrb :suclu:

:love9: :love7: :love9:

pringles

07 Nisan , 2009, 22:35:41 #10 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2009, 02:03:57 pringles
affetmez.hiç bir zaman affetmeyeceğini de düşündüğüm için bitiryorum zaten evliliğimi.aşk ne bir şeyleri affettirir ne de bir şeylerin üzerini örter.eğer birini affetmek için bugün kendinden ödün verip affedilse bile yarın bir bir yüze çarpar bazı şayler...Allah böyle bir şeyle sınamaz umarım kimseyi  :-\

sedefsahin

ASK HERSEYİ AFFETMEZ MALASEFFF
merhabalar

aidata

kızlar gercek ask sevdıgınden baskasına yan gozle baktırma. baska ten ,ses ,bakış,koku ıstemez.  :love9:  :love9:
İyi olmak kolaydır zor olan adil olmak

havuç anne

evlilik  sevgili  olmakla  çok  farklı
bazı  şeyler affedilir
bazı  şeyler  affedilmez   
1
şiddet

2
aldatma
ALLAH HERKEZE  HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLI EVLATLAR DOĞURMAYI NASİP ETSİN İÇİNDEN BENİDE AYIRMASIN...

can yine cannnn

Alıntı yapılan: havuç anne - 12 Mayıs , 2009, 11:54:02
evlilik  sevgili  olmakla  çok  farklı
bazı  şeyler affedilir
bazı  şeyler  affedilmez   
1
şiddet

2
aldatma
havuç anne sana kesinlikle katılıyorum  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
can dediklerim....