29 Nisan , 2024, 19:55:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TELSİZ KULLANAN VAAAR MI?

Başlatan rannac, 05 Haziran , 2007, 12:52:23

« önceki - sonraki »

rannac

BEBEK TELSİZİ ALMAK İSTİYORUZ AMA MARKA KONUSUNDA KARARSIZIM... ???KULLANIP MEMNUN KALAN VAR MI?ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM :hello2:
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

rannac

Tebessüm :)

biz philipsin telsizini kullanıyoruz, memnunum.

Emine

Bigg marka hem kamera hem telsiz olarak aldık biz kızım küçükken kullandım ama toplasan 1 ay falan hareketlenince zaten bir işe yaramıyor.Kalite açısından güzel memnunum ama fazla kullanmadım.Şimdiki aklım olsa almazdım

Tebessüm :)

yağız gündüzleri uyurken ve geceleri kullanıyorum ben hala. ;)

rannac

Alıntı yapılan: Emine - 10 Haziran , 2007, 03:22:03
Bigg marka hem kamera hem telsiz olarak aldık biz kızım küçükken kullandım ama toplasan 1 ay falan hareketlenince zaten bir işe yaramıyor.Kalite açısından güzel memnunum ama fazla kullanmadım.Şimdiki aklım olsa almazdım

NİYE HAREKETLENİNCE İşe YARAMYOR ANLIYAMADIM..BEN DUBLEX BİR EWE TAŞNCAM O YÜZDEN ŞART DİYE DÜŞÜNÜYORUMM

Emine

Bizimki kameralı telsiz demiştim ya kamera sabit bir noktayı gösteriyor çocuk döndükçe kameranın gösterdiği yerden çıkıyor haliyle bir işe yaramıyor.Sadece ses duymak için telsizde bizim yatak odasıyla bebeğin odası yan yana olduğundan zaten sesi duyuluyor ama uzak olsa kullanırdım sanırım.

nagihan

bende almak istemiştim bayağıda araştırmıştım sonradan vazgeçtim. nazın odası ile bizim odamız yanyana kapılar açık olduğu için çok rahatlıkla nazın seslerini duyabiliyorum.  :)

Almiş'inAnniş'i

bizim de odalar yanyana ama odasında uyurken misafir gelmişti, tv de açıktı ve biz salonda oturuyorduk. misafirlerin çocukları da olduğu için oda kapısını kapatmak zorunda kalmıştım. sık sık kontrol etmeme ramen olacak ya işte uyanmış, allahtan ağlamadan yetiştim  :amin:
her zaman olmasa da bazen lazım oluyo. ama bu "bazen" için almaya değer mi ona karar veremedim  ::)

jbdun

ben de ecrin doğduğunda almayı düşünmüştüm ama odalarımız karşılıklı, sorun olmuyor ama razicim senin de dediğin gibi misafir geldiğinde kapısını kapatıyorum ve sıksık kontrol ediyorum, zaten artık büyüdüğü için maaşallah sesini duyuruyor :toothy10: avazı çıktığı kadar bağırarak  :ehi:
hele bi de şimdi yaz genelde akşamları hep balkondayız ve yine sıksık kontrol etmek için içeri gir-çık yapıyorum  :honk: 
benim de zamanım hep alsak mı almasak mı diye düşünerek geçti ama artıkın gerek yok büyüdü hanım ;)

Almiş'inAnniş'i

jbdun

Almiş'inAnniş'i

jbdun

:k06: kararsız kala kala bi bakmışsın ki almiş büyümüş ve o saatten sonra da gerek yok diycen ;D

Almiş'inAnniş'i