DOĞUMDAN SONRA EŞLERİNİZ SİZE NASIL DAVRANIYOR?

Başlatan tuanam, 03 Haziran , 2007, 18:15:55

« önceki - sonraki »

tuanam

SANIRIM ARTIK  HERŞEY ESKİSİ GİBİ OLMUYO .BEBEKLE DAHA ÇOK İLGİLİ OLUYORUZ VE EŞLERİMİZ BİR TARAFA KALIYO. HATTA YATAĞA YATINCA BİLE GÖZÜMÜZ ONLARI GÖRMÜYORDUR.....
ŞİMDİ BEN BU SORUNLARI YAŞIYORUM....
HİÇ BİR ŞEY NORMAL DEĞİL VE BEN ARTIK BUNALIMA GİRMEK ÜZEREYİM. İLİŞKİYE BİLE GİRMEK İSTEMİYORUM BU SORUNLAR YÜZÜNDEN . BANA YARDIMCI OLMAYAN BİR EŞ VE BENİ AİLEME YOLLAMAYAN Bİ EŞ ....
GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN YAZARKEN BİLE AĞLAMAMAK İÇİN ZOR DURUYORUM......
TIRLATMAYA AZ KALDI.... :sad1:

nagihan

tuanam

:crybaby2: konuşmak ne demek her gün söylüyorum ama nafile..... :(

estim

05 Haziran , 2007, 19:07:23 #3 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2007, 19:10:30 estim
eşinizin ailenizle bi sorunu mu var da göndermiyor sizi  ??? bazen kayınvaldeler pek sevilmezde erkekler tarafından  :-\

tuanam

valla başta annemler vermek istemediler .zaten vermediler de istenmeyen bir evlilik oldu yani ondan dolayı  kinli biraz :(

Tebessüm :)

ama olmazki böyle, ne demek aileye göndermemek.peki eşinin ailesiyle görüşme durumunuz/ sıklığı nedir?

Almiş'inAnniş'i

ne hakla görüştürmez ya ben öyle adamı var yaaa  :violent1:  :violent1:  :violent1:

nagihan

bencede görüştürmemesi çok yanlış. onun ailesi ile ne kadar görüşüyorsan o kadarda kendi ailenle görüşmen lazım benceeeeee bende böyle adamı  :violent1:

tuanam

kızlar biz onun ailesiyle yaşıyoruzzzz. yani kayınvaldemlerle.aramda onlarla bir sorun yok ama beni götürmeyince bu sefer soğukluk başlıyo.....  :'(

nagihan

allah yardımcın olsun canım allah kolaylık versin  :amin:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: tuanam - 03 Haziran , 2007, 18:15:55
SANIRIM ARTIK  HERŞEY ESKİSİ GİBİ OLMUYO .BEBEKLE DAHA ÇOK İLGİLİ OLUYORUZ VE EŞLERİMİZ BİR TARAFA KALIYO. HATTA YATAĞA YATINCA BİLE GÖZÜMÜZ ONLARI GÖRMÜYORDUR.....
ŞİMDİ BEN BU SORUNLARI YAŞIYORUM....
HİÇ BİR ŞEY NORMAL DEĞİL VE BEN ARTIK BUNALIMA GİRMEK ÜZEREYİM. İLİŞKİYE BİLE GİRMEK İSTEMİYORUM BU SORUNLAR YÜZÜNDEN . BANA YARDIMCI OLMAYAN BİR EŞ VE BENİ AİLEME YOLLAMAYAN Bİ EŞ ....
GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN YAZARKEN BİLE AĞLAMAMAK İÇİN ZOR DURUYORUM......
TIRLATMAYA AZ KALDI.... :sad1:
Bayağa bir zaman geçmiş aradan ama ben yinede sorayım canım dahala ailenle görüşemiyormusun inan senin için çok üzüldüm ben dayanamam ki annemi görmeden  :y25:

gul_06

canım seni çok iyi anlayabiliyorum eşinden iğrenmişsin aynı problem bendede var uzman la görüştüm doğum sonrası kalıcı sendrom'muş hotmail adresin varsa kaydet [email protected]

sevda

Tüh yaa çok üzüldüm senin adına fakat eşinle uygun bir ortam yatratıpta beraber olabileceğiniz sakin bir atmosferde daha düzgün ve mantıklı konuşabilirsiniz sen kendi beklentilerini hatta belkid o senden neler beklediğini ifade edebilir çünkü eşler sedece bibirlerine tavır yaparak sorunları halledemez biliyorsun şu aralar evet pisikolojin fazlasıyla bozuk olabilir fakat bunu kendi başına çözemezsin biliyorsun dimi nekadar istemesende eşine defalarca kızsanda senin ona ihtiyacın var aslında onun sana ama arada bir iletişimsizlik var bunu en kısa zamanda çözmeni ve halletmeni diliyorum... ;) :opucuk: