29 Nisan , 2024, 20:46:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyim cok sükür

Başlatan samira, 07 Ocak , 2009, 13:37:37

« önceki - sonraki »

samira

DİLVİN

İLK KUTLAYAN BEN OLAYIN  :flowers: :flowers:
GÖZÜN AYDIN CANIMMMMMM
DARISI OLMAYANLARAAAA :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

samira

amin selcancım acılarım dindi isteyen olmuyab herkezin olsun

DİLVİN

ÇOKKKK SEVİNDİM İNAN
KENDIM KADAR
BU AY İNŞ. BENDE SEVİNÇLİ HABERİ VERİRİM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

samira

amin inşalah canım bebeşinin haberlerini alırız beklıyorum

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

hayırlı olsun samiracım allah kucağınada almayı nasip etsin hayırlısıyla :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

neslihan

Canım gözün aydın Allah tamamına erdirsin inşallah :amin: :nazar:

su

SAMİRA CIM HAYIRLI OLSUN BENDE BÜYÜK BİR BEKLEYİŞTEN SONRA 9 HAFTALIK HAMİLEYİM ŞUAN ZORLU BİR MARATON SENİ BEKLİYOR BENİM HAMİLELİĞİM ZOR GEÇİYOR İNŞALLAH SENİN Kİ İİ GEÇER TEBRİKLER TEKRAR CANIM DARISI TÜM İSTİYENLERİN BAŞINA BİRAN ÖNCE
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

samira

destina

merhaba samira çok sevindim gözün aydın canım. allah analı babalı büyütsün inşallah. canım kaçıncı ayında hamile kaldın veya  kaçıncı senende canım cevap yazarsan sevinirim.
anne olmak istiyorum

samira

sucum benımde ilk hamileligim cok cektım ama 16 haftasında hafıfledı sıkayetlerım am bunda korkuyorum yıne  aynı seylerı yasıyıcam dıye 4 haftalık daha kucuk

oozge

samiraaaaaaaa
cok sevındım cnm ya
allah tamamına erdırsın dıyelım sımdıden ınş. cabucak sağ salım gecer 9 ay  :amin: :amin:

dur hemen ekleyım şafaga
4 haftaysa kac gunluk oluo bugun??? yaz hemen ekleyelımmm bugn safaga eklenen 2.ci hamısımız sınn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

su

İNANIRMISIN SERSEM GİBİYİM BAŞIMI KALDIRMAK İSTEMİYORUM AKŞAM EVE GİDİNCE ANCA YEMEK YİYİYORUM SONRA HEMEN UYUYORUM 12 SAAT FELAN UYUYORUM GÜNDÜZDE İŞ YERİNDEYİM EŞİMİ ÖZLER OLDUM NE OLUCAK NE ZAMAN GECECEK BİLMİYORUM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

samira

destına canım benım ıkıncı gebeligim ılk gebelıgım problemlıydı sonlandırıldı dogurdum. 3 ay sonra yeniden gebe kaldım 1.5 yıllık evlıyım canım klomen ve doperjin kullandım hamile kaldım hemen

Angel

samiracim cokkk sevindim canim   :hieyt: :hieyt:  rabbim hayirli evlat  verir insallah bende 5 haftaligim  rabbim hayirli dogumlar nasip eder insallah   :amin: