Gıcık Olduğunuz Reklamlar

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 05 Ocak , 2009, 19:55:06

« önceki - sonraki »

esraa

ben bütün reklamlara gıcık oluyorum aslında özellikle ped reklamlarına bide eskiden prezervatif reklamaları var top oynuyolardı felan babamın yanında çıkyıorudu uyuz oluyodum hele kalabalıkta çıkınca rezillik ama kalktı çok şükür bazan iyice sapıtıyolar ürünleri satıcaz diye :caca: :caca:

myhope

Ayyyy sorma canım ben de aynen.Bi de hani şu Kavak Yellerindeki Denizin oynadığı yeni reklam var ya fıstıklı bilmem ne reklamı.Uyuzum ona!!!!Yok neymiş iki lezzet bi aradaymış.Lansmanı da kadınlarla yapıyolar biz malız ya.Tek başına tat vermiyoruz anca ikişer üçer...Tövbe tövbe!!!Yine sinirlendim bak.   :violent1:  :violent1:  :BangHead:  :BangHead: :cildir:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: myhope - 04 Mart , 2009, 23:38:20
Ayyyy sorma canım ben de aynen.Bi de hani şu Kavak Yellerindeki Denizin oynadığı yeni reklam var ya fıstıklı bilmem ne reklamı.Uyuzum ona!!!!Yok neymiş iki lezzet bi aradaymış.Lansmanı da kadınlarla yapıyolar biz malız ya.Tek başına tat vermiyoruz anca ikişer üçer...Tövbe tövbe!!!Yine sinirlendim bak.   :violent1:  :violent1:  :BangHead:  :BangHead: :cildir:

:icon_thumright: :icon_thumright: kesinlikle katıldım
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

oozge

bıde ÇİZİ  reklamı vardı kızlar. hatırlıomusunuz garson tavuk pesınde koşturuyodu fln ne igrenc bı reklamdı o yaaaaaaaaa

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 05 Mart , 2009, 17:30:45
bıde ÇİZİ  reklamı vardı kızlar. hatırlıomusunuz garson tavuk pesınde koşturuyodu fln ne igrenc bı reklamdı o yaaaaaaaaa

yaa ben zaten ülkerin bütün reklamlarından nefret ediyorum hepsi birbirinden iğrenç bence artık tarz değiştirmeliler  :cildir: :cildir:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet hatırlıyorum o mesajı gerçekten çok saçmaydı igrenç ötesi
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

destina

saç boyalarnıa da sinir oluyorum kızınsaçı hiç canlı değil saçın çok canlı felan diyo amannnn hıhhh
anne olmak istiyorum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ayyyy ben dün akşam izledim vivident reklamı var kız salıncakta sallanıyor cocuga yaklaştıgında ileri itiyor çocuk sonra agzına sakız atıyor birtane kız adamın üstüne atlıyor ne saçma

oozge

vardı aklmda bıtane unuttum ama yaaa

heeee  bı kart reklamı varya sımdı ıstedgn kdr taksıt yaptırabılıosun hanı
o reklam acayıp ıgrenc yaaaaaaa

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

fıstık

Ben bütün banka ve kredi kartı reklamlarına uyuz oluyorum.

Yolacak kimse kalmadı niye hala reklama bu kadar para harcıyorlarki  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sibel28

hepsine gıcık oluyorum :cussing: :cussing: dizinin en heycanlı yerinde tak reklam..hiç reklam izlemiyorum.bende kanalı degiştiriyorum..o yüzden hiç reklam bilmiyorum desem yeridir.

lalezar

Eti Negro reklamına çooook gıcık oluyorum.Bütün reklam boyunca kadın mmmmmmm layıp duruyo   :-ooo  :igrenc:

oozge

walla aysun bnde sinir oluorum oduruma aynen

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet gerçekten igrenç ti o reklam ben bir de bi biskrem verseme de uyuz oluyordum