Gıcık Olduğunuz Reklamlar

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 05 Ocak , 2009, 19:55:06

« önceki - sonraki »

myhope

Alıntı yapılan: shekerkiz - 08 Şubat , 2009, 19:07:20
Alıntı yapılan: elifdogan - 08 Şubat , 2009, 00:48:13
yahu şu bingo soft un reklamındaki anneye gıcık oluyorum hele kızına aferim kızım bana bunlarla gel diyor ya  :cildir:çok ukala gözüküyor hiç anne gibi değil sinir bir karakter olmuşş

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
O Sinem Kobalın gerçek annesiymiş kızlar.Haberiniz varmıydı?

elaa

haberim yoktu ama çok şaşırdım olsun bence yinede gıcık ve ukala bi tip :ehi: :toothy10:

zelis

bizim burda varupa yayinlarindaki telefon kampanyalarinin reklamlari var onlara gicik oluyorum yarim saat suruyor nerdeyse :cildir:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: zelis - 14 Şubat , 2009, 23:03:31
bizim burda varupa yayinlarindaki telefon kampanyalarinin reklamlari var onlara gicik oluyorum yarim saat suruyor nerdeyse :cildir:

onlardan bende nefret ediyorum bazen avrupa yayınlarında denk geliyorum da iğrenççç  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

fıstık

Valla ben bütün ped reklamlarına uyuz oluyorum o sancıdan oraya buraya zıplayıp basketbol falan oynayamadım hiç  :cildir:

Alıntı yapılan: fıstık - 17 Şubat , 2009, 19:17:20
Valla ben bütün ped reklamlarına uyuz oluyorum o sancıdan oraya buraya zıplayıp basketbol falan oynayamadım hiç  :cildir:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elaa

yahu ben gece geç saatlere kadar oturduğum için show da bi hatun çıkıyor sanırım kendi reklamını yapıyor :toothy10:şimdide çıkınca aklıma geldi sıcak arkadaşlıklar falan dehşet çirkin bişe gıcık oluyorum bu tür operatör reklamlarına :cildir: :cildir: :cildir:

oozge

metro reklamına sinir oluyorummmmmmmmmmm

oglan kas yapmıs gelıo vur vur vur dıo ya kızda metro yıo o an bı vuruo oglan duvar fılan ne varsa yıkıo ucuyoooo

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet o reklam çok uyuz gerçekten bende  sinir oluyom
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

destina

bir çikolata reklamı var diyorki en sonunda yicem seniii
anne olmak istiyorum

myhope

Hay seveyim seni...Yersen ye ne zaman bana ne dimi ama!?Kızın sesi güzel bile değil!

DİLVİN

benımde en çokkk gıcık olduğum reklam zero şekersiz kola reklamııı
nihayet kalktı yayından
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bilmem bu aralar ben tv izlemedigim için reklam izlemedim
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

biskrem reklamıııııııııııııııııııııııııı  :BangHead:

bi pencere reklamı en iyi yatırım aracıymış saçmalığın önde gideni acayip gıcık oldummmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: