29 Nisan , 2024, 12:39:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rejene kullanan var mi

Başlatan oglusum, 04 Ocak , 2009, 18:06:54

« önceki - sonraki »

oglusum

arkadaslar aranizda rejene kullanipta faydasini görenler var mi lutfen eger faydasini gördüyseniz bende almak istiyorum

mavili

seyhan adlı arkadaşımız kullanıyordu ama faydasını gördümü bilmiyorum canım o şuan annesinde pek giremiyor foruma gelince anlatır  :k06:

oglusum

canim seninde bi arkadasin kullanmis bi ara sonuc noldu iyimi bari

mavili

canım o arkadaşım tüm düzenli kullanmasına ve daha çok yemesine dikkat etmesine ragmen sonuç alamadı aynen duruyormuş

oglusum

:-\ :-\ :-\ neyse canim sagol bide seyhan gelsin bakalim o ne diyecek

..eLif..

ben o kremin işe yaradığına inanmıyorum ya  :binkybaby:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

ecrin merzam

varmı elifcim çatlak felan

ayfer buraya davet ediliyorsunuz konunun uzmanı olaraktan  :ehi:

..eLif..

Alıntı yapılan: ecrin merzam - 07 Ocak , 2009, 18:29:48
varmı elifcim çatlak felan

ayfer buraya davet ediliyorsunuz konunun uzmanı olaraktan  :ehi:

ay canım normalde olmayacaktı tırnaklarımı uzatmışım geçenlerdede uyurken bi güzel kaşınan yerlerimi kaşımışım ooo deymeyin keyfime  :ehi:  :ehi:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

Ecrin57

geldim haavvacim ama gec olmuss birazz
benim catlagim cok en gbuyuk korkumdu ama tas gibiyimmmmmmmmmm suan tek sorunum kilo verememm :tongue3: :tongue3:

ben cok sey kullandim

elifcim kasimakla en kotusunu yapmisin canim iste am hayirlisi irsi olduktan sonra belkide ne surwersen sur catlar ama benim olmadi eskisi gibiyim biraz kilo farkiyla tabeeeeeeeee :hello2: :hello2:

ecrin merzam

hoşgeldinnn  :flowers:

evet canım kesinlikle ırssiiii benim hamilelikte hiç bir şey yoktu ama sonradan çıktı bir kaç ince çizgi bem beyaz belli olmuyor derimi gerdirince anladım aman olsun napalım kızımdan hatıralar derim çokta belli oLMADIĞINDAN TAKMIYORUM YOKSA BAKIN BENDEKİ FERYADA NASRETTİN HOCA MİSALİ  :toothy10:

Ecrin57

aa olsun ecrinden hatiraa ya olmusa care yok uzulmede zaten  sen cok dikkat ettin cunkuu

bu arada cok guzel birr hatunsunn  bosver  sen gerisinii :opucuk:

ecrin merzam

napalaım olmuşa çare yok dediğin gibi  :cildir:

canım o senin güzelliğin güzel bakan güzel görür dimi ama  :opucuk:

Ecrin57

yok tabe  guzel bakiyomda am karsidakide gercekten guzell simdi
yigidi oldur hakkini yemee ne alaka ama napiyim aklima bu geldiii :tongue3: :tongue3: :tongue3:

seyhan

merhaba arkadaşlar
ben geldim :hieyt:
rejene kullandım
çatlaklarım hala benimle hiç bi yere gitmediler
ama eşim fark olduğunu söylüyo bi kutu daha alalım diyor ama bilemiyorum para tuzağı sadece bence

Ecrin57

ya seyhan bende seni soruyordum tam ama cikmissin hemen ya neyse buralardasin demek iyisin umarimm
ya farki esin goruyosa deval et derim ben para tuzagi ama sen cok rahatsiz oldugun icin fark edemezsin belkii  devam et  bence oglun nasikl annesi :opucuk: