Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar benim logusaligim gecti kanamamda ilk 2 hafta filan sürmüstü simdi ne zaman adet olurum  :icon_scratch: emzirmiyomda onunda bi etkisi varmi  :dontknow: yarin kadin doktorumda dogum sonrasi kontrolum var sorayim merak ettim  ???
:nazar: :nazar:

nehirmiray

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mart , 2012, 13:37:41
Alıntı yapılan: muhribe - 26 Mart , 2012, 13:34:59
doğumdan sonra hiç olmadın mı canım?

oldum canım. en son adet tarihimi hatırlamıyorum işe başladıktan sonra oldum. İşe başlayalı 1.5 ay oldu. 60 güne yakın lohusalığım sürdü.
15 gün sonra adet oldum.
15 gün geçti tekrar adet oldu.
sonra 1 ay geçti adet oldum.
ondan sonra olmadım
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bende 2.5 ay oldu doğum yapalı..40 gün kanamam sürdü..ardından çok az leke şeklinde kanamam oldu ama henüz bende adet olmadım...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ohhh dogumdan sonra sükür bugün adet oldummm   :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ben ilk adetimi oldum ama cok az geldi leke leke hep ben cok gelir icim temizlenir diye tahmin etmistim hemen bitti normal mi  :icon_scratch:

tulayysl

walla ben 3 aydır adet oluyorum. iki üç günm sapmalarla. ve masallahı var yani.. hiiiç bitmiicek gibi sürüyo gunlerce

KONYALI

bende kasımdan sonra ılk kez bugun adet oldum...ve cok mutluyum..buna sevıneceğim hıc aklıma gelmezdi :ehi: :ehi: :ehi:
ınsallah zayıflamama yardımcı olacak dıye ümit ediyorum

tulayysl

fazla da ümitlenme sen ferah :D örneği çok da :D

aydinays

bende 4. adetimi 28 martta  oldum.  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

Alıntı yapılan: tulayysl - 09 Nisan , 2012, 09:12:23
fazla da ümitlenme sen ferah :D örneği çok da :D

ölemi tülayyyyyyyyyyyyy yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cildir: :cildir: :cildir:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimki tam diyete denk geldiği için anlamadım ama blkide faydası olmuştur adet olmamın kilo vermeme

KONYALI

ya ben zayıflattıgını duydum ama ınsallah

susanna

7 ay oldu gelmedi zaten ge;lsede zayiflatmiyomus  :-\ bundan sonra gelsede istemiorum  :k06:

minis33

2,5 ay olcak 5 gün sonra ama ben adet olmadım kızımı emziriyorum.bir ara bir gün bir kanama oldu adet oldum dedim deyiş o deyiş gerisi gelmedi neydi o anlamadım da.
doğumdan sonraki ilk adet eskisi gibi mi oluyor miktar acısından?

nehirmiray

bende 3 ay oldu daha olamadım...tam 1 yıldır adet görmüyorum...ne iş anlamadım...olsak dert olmasak dert..

Dilara Ebrar

ekimde doğum yaptım.
kasım aralık lohusa dönemi (40-50 gün)
ocak ta adet oldum
şubatta adet oldum
martta adet oldum
nisanda şuan adet oluyorum  ;D ;D ;D   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...