28 Nisan , 2024, 17:20:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

seyhan

selmaaaaaaaaaa
hoşgeldin canımm :flowers:

mavili

seyhancım eloş uyandı halledemedim ama göndercem söz bu resmin de çok tatlı çıkmışsın varya begendim

seyhan

teşekkürler canım
bak sen eloşuma ağlamasın :k06: :k06:

mavili

canım hoşbuldukkkkkkkkkkk

eloş karnını doyuruyor bende netin başında yemek yapcam daha akşama

akşam eşim gelince çekineyim bir resim göndereyim sana benim saçlarda röfleliydi çok yakışıyor bana ve seviyorum ama yaza yapcam onu yaza açık renk iyi gider eminim sana çok yakışacaktır yaptır sende

seyhan

selmacım face de resimlerinize baktım
çok güzelsin tatlım maşallah :nazar:
koyu renk daha çok yakışıyor bence sana
ne kadar zayıfsın fiziğin çok hoş :opucuk:
eloş anım da aynı annesi senin gibi güzel o da :nazar: :nazar:

mavili

seyhan canım teşekkür edeim o senin güzelligin hayatım

evet eloşu herkes bana benzetiyor buraya ekleyemedim resmimi orada var diyecektim bende sana

mavili

seyhancım zayıflık konusuna deginmişken 46 kiloyum 1 kilo daha vermişim 1 kilo kaldı 45 olmama istedigim buydu ama bukadar hızlı olacagını tahmin etmemiştim

seyhan

inanmıyorum canım nasıl zayıfladın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
helal olsun sana canımcım
ben daha 55 teyim
kilom şu an fazla gözükmüyor göze batmıyor da
eşim dün ben rejene i sürarken yanıma geldi
ya karnın neden hala şiş hamile gibisin dedi
çok üzlüdüm ya :crybaby2: :crybaby2:

mavili

ay kızdım eşine seyhancım canım benim ya sen kilolu degilsinki karın şişligi görmemiş senin eşin duba gibi olmak vardı şu halinin kıymetini bilsi,n diye

seyhancım takma çok kafana takınca vermek zorlaşıyor kilo bu ara ben istemeden gitti farkında olmadan

ama kahavltıda öglen ve akşam sadece yogurt ve domates salatalık aradada çubuk kraker başka yok yemek yemeye fırsatım yok oluncada iştahım yok garip oldum bu ara zaten biraz da canım sıkkın moralsizim ailevi sorunlar yüzünden eşimle alakalı degil ondan gidiyor bu kilolar

sana bir tüyo vereyim hergün sabah kahvaltıda 1 kase yagsız yogurt ye göbek yaglarından kurtulursun kalsiyum eksikligi göbekte yaglanmaya neden oluyor canım

ben her ögüne mutlaka salatalık domates ve yogurt koyarım salata yapmışsam bile farketmez

yemekle pek aram yok bu ara gelen giden misafir yorgunluk uykusuzluk canım çıktı

bittimi hayır bitmedi
perşembe gün çok çok kalabalık misafir grubum var Allahım bunu da atlatsam yüzümün akıyla daha ne

tabi yine bitmiyor ama arkasının en azından ne zaman gelecegini bilmiyorum

bir ilk evlendigimde birde bu dogumdan sonra gelenler beni çok yordu iş arkadaşları ç.ok olunca böyle işte

ama olsun en azından seviliyormuşuz bunu görüyorum misafir bollugu bereketi ile gelir benim derdim sadece ela ile hazırlık yapmak çok zor yeterince istedigim gibi olmuyor herşey ona üzülüyorum

seyhan

HAKLISIN SELMACIM ÇOCUK OLUNCA MİSAFİR AĞIRLAMAK ZORLAŞIYOR
SAĞOL CANIM YİYCEM YOĞURTU ARTIK HER ÖĞÜN
SORUNLARIN İÇİN ÜZGÜNÜM
GERÇEKTEN MORAL BOZUKLUĞU ÇOK KİLO VERDİRİYOR
ARKADAŞIMIN EŞİ ASKERE GİTTİ KIZ ÖLE Bİ ZAYIFLADI Kİ İNANAMADIM ÜZÜNTÜDEN :honk:
BENİM DE ANNEMLER BENİ MEMLEKETE ÇAĞIRIYOR AMA EŞİM GİTMEMİ İSTEMİYOR BEN DE ARADA KALDIM :BangHead:
AMA OLSUN BELKİ BİRAZ ZAYIFLARIM :toothy10: :toothy10:

mavili

canım stresten gitti bunlar eşim elbise askılıgına döndün diyor

niye istemiyorki eşin ailenin yanına gitmeni bence onların seni ve torunlarını görmeye hakkı var eşine bunu anlat

gerçi benim eşimde yasakladı ailemle görüşmemi sorunlar uzadı büyüdü kabak benim başıma patladı bayrama dek idare edeyimde gönlünü yapar götürürüm onu aileme yoksa bende onun ailesinin elini öpmem  :igrenc:

seyhancım bir öneri sana mavi yeşil lightın çobuk krakeri var kalın olandan kalorisi eti forma göre daha az

acıktıkça atıştırmak istediginde 1 -2 tane ye üzerine su iç kepekli oldugu için hem tok tutuyor hemde kalorisi gerçekten digerlerine göre az

handan

kızlar cevap yazmasam da sürekli okumaya çalışıyorum yazdıklarınızı.
aslında pek aile içine karışılmaz ama ne kadar sorun yaşarsanız yaşayın namusunuz ve şerefiniz söz konusu olmadığı sürece eşlerinizin ailenizle aranıza girmesine izin vermeyin.
onlar sizin anne ve babanız.
bakın siz de anne baba oldunuz, ne yaparlarsa yapsınlar sizden mahrum kalmayı haketmezler bence.
kocanızdır doğru saygı göstermelisiniz düşüncelerine ama konu anne babaya gelince bence onları konuşturmayın bile.
bırakın saygısızlık yapmalarını, eleştiri bile yapmalarına izin vermeyin. sonra çoook pişman olursunuz.

seyhan

SELMACIM YANLIŞ ANLAŞILDIM GALİBA
BEN EŞİME HAK VERİYORUM
DOĞUMDAN SONRA GİTTİM ANNEMLERDE İKİ AYDAN FAZLA KALDIM ZATEN
TEMMUZDA DÖNDÜM BURAYA
UZAK MESAFE 17 SAAT SÜRÜYO OTOBÜSLE GİDİYORUZ UÇAK BİZE GÖRE PAHALI MALESEF
ÖLE OLUNCA DA ÇOCUKLA O KADAR YOL YANİ BENİM DE HİÇ GÖZÜM ALMIYOR AÇIKÇASI
ANNEMLER DE KAANI ÇOK ÖZLEMİŞ
BEN YİNE DE EŞİMİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORUM NE YAPAYIM

zergeşah

kızlar inşallah sorunlarınızı halledersiniz biran önce.Allah hepinmize önce sağlık sonra huzur versin inşallah. nasıl kilolardan bahsediyosunuz yaw 46 55 falan moralim bozuldu. ben 57 ile hamile kalmıştım şimdi hala 71 im. doğum yapalı 4 ay oldu. nasıl kilo vercem :crybaby2:
bu arada ben hala regl olmadım. geçen mide bulantısı ve baş dönmesi ile uyandım test yaptım akşama ama negatif çıktı Allahtan

mavili

handancım haklısın canım ama benim yaşadıklarım sıradan sorunlardan degil eşim haklı benim ailemin hatalı oldugu bir nokta varki ben bile çok kızıyorum eşim de uzun zamandır sesini çıkarmıyordu ama bu konu sessiz kalınacak gibi degil ve onun ailesinin yaptıgı yanlışta benim konuşmamda da ben haklıyım ikimizde haklıyız aileler hatalı onun ailesi, bana benim ailemde ona yanlış yaptı biz bunu kabulleniyoruz ama işte işler karışık ya içinden çıkamadım bir türlü bayramı bekliyorum herşey yoluna girsin diye

seyhan sen dayak mı istiyon kız 2 ay kalmışın ya ben dogumdan sonra gittigimde 3 gün kaldım sadece  eşin haklı bu durumda hem okadar uzun yol çocuk dayanamaz ya ben bile 14 saatlik yola dayanamayıp hastalanmıştımda kaç gün çekmiştim ailen gelsin eger imkanları varsa tabi hani zaman fırsat açısından saglık durumları da iyiyse ne güzel olur bak senin içinde

zergeşahcım zayıflamak istiyorum sayfasında tavsiyeler öneriler felan var bak istersen

inşallah herkes gönlünden geçen iyi şeylere en kısa zamanda sahip olur içimde fırtınalar kopuyor uykularım kabus gülümsemelerim sahte bu aralar