Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

oglusum

yok canim ya kiminin ki 10 ay gelmiyomus ama 10 aydan sonrasi normal degil :icon_pale:  :icon_pale:  :icon_pale:  :icon_pale:

Angel

benim kanamam dogumdan sonra 3 ay kesintisiz gelmisti,vede doktoruma gittim ultrasounda bakmisti .Dogumdan sonra rahimde  halen kan birikintisi varmis ondan olur dedi 3 ay sonra kesilmisti.

narin

Ben 42 günde adet oldum ve 17 gündür devam ediyor. Çok fazla deği ama acaba normal mı  :dontknow: Bu kadar uzun sürmesi normalmı başka bir şey olmasından korkuyorum. :'( Bidiklerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Teşekürler!

handan

Alıntı yapılan: narin - 18 Ekim , 2008, 15:03:57
Ben 42 günde adet oldum ve 17 gündür devam ediyor. Çok fazla deği ama acaba normal mı  :dontknow: Bu kadar uzun sürmesi normalmı başka bir şey olmasından korkuyorum. :'( Bidiklerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Teşekürler!
canım normal değil. dr a görün.

Angel

Bencede doktora gorun cunku iceride plasentanin parcalari kalabilir dogumdan sonra Allah korusun cok tehlikeli.

narin

Kızlar korkutuyosunuz beni :y25: Son iki gündür kanama durdu bakalım yine başlarsa artık gidicam doktora

seyhan

ohhhhhhhhhhhhhhhh
rahatladım
sonunda adet oldum :hieyt:
ama sabahtan beri kıvranıyorum çok fena sancım var
eşim ağrı kesici iğne yaptı şimdi biraz daha rahatım
darısı olmayanların başına :flowers:

mavili

seyhan bende bugün oldum ilk reglim ve fena karnım agrıyor benim eşim igne yapamıyor ya ben ne yapcam zaten gelmedi henüz dogumdan sonra karın agrısı olmazmış diyenler yalancı çıktı işte agrıyor

seyhan

ne  diyosun canım ben öldüm  öldüm dirildim çok fenaydım.dayanamadım.eşim hemen bi diclomec yaptı bi saat sonra rahatladım
senin için üzüldüm ya tam da bu günü mü buldu :y25:

mavili

sorma seyhancım şükürki eskisine oranla kanamam fazla degildi karın agrısını da ilaçla felan hallettim

eşim geç geldi ve hemen yol yorgunlugu ile yattı ben eloşla oynadım biraz bizde geç yattık ela uyandı şimdi dahada uyumuyor oyun istiyor sabah sabah

sen nasıl oldun canım biraz geçtimi agrısı gerçi benim 3. günde anca geçerdi

seyhan

selmacım ben de bu ara kendimi çok bıraktım yav
eskiden her gün hafif de olsa makyajımı yapardım güsel giyinirdim
o günlerden eser kalmadı kaandan sonra
şöle bi silkineyim diyorum ama
nereden başlayacağım offffffffff
rejene ile başladım tala ile devam en son bi saç kestirecem ama
bunlar da bi anda olmuyo ki rejene i bir ay kullanmam gerek
tala da bi  o kadar
önümüzdeki yaza ilk tatilimize çıkacağız yaza kadar fit bi görünüme kavuşmam gerek
incecik kılsız tüysüzz ve çatlaksızzzzz
mümkün mü olabilecek bi şeymi bu istediğim acaba

mavili

ay canım neden olmasın sen tereki iste hangi bayanın elinden ne kurtulmuşki istedikten sonra

ben de salmıştım ama toparlandım nasıl bakıyorum kendime bilsen saçalr kıyafetler sırf evde giymelik dünya kıyafet aldım zaten dışarı ayda yılda bir çıkıyorum kızımla o yüzden vaktimin çogu evde geçiyor bende ona göre rahat ama şık şeyler aldım kendime baktıgım zaman mutlu oluyorum ve benim mutlulugum eşimle aramın daha iyi olmasını saglıyor

sen de başla canım saçlarından mesela rengini degiştir kestir yada eminim zayıflarsın canım hem zaten zayıfsın ki kilo nerede senin ya bence fıstık gibi duruyorsun resimlerde annelik sana çok yakışmış

seyhan

sağol canım
saçlarımın kırıklarını aldırmam lazım
bi de röflemi yenilemem lazım
yeni imajınla bi foto çekin de yolla bakim nasıl olmuş :-*

mavili

dur cepten halletmeye çalışayım ama bugün kendimi çok çirkin hissediyorum sabah bakımımı yapmadım üşengeçlikten