ARKADAŞLAR HAMİLEYİM

Başlatan azra35, 01 Ocak , 2009, 17:29:08

« önceki - sonraki »

azra35

Allah dualarımı kabul etti bugün kan testi yaptırdık 4 haftalık hamileyim umarım hayırlısıyla kucağıma alırım Allah tüm isteyenlere versin  :amin:

MeRVe_

01 Ocak , 2009, 17:32:43 #1 Son düzenlenme: 01 Ocak , 2009, 17:34:51 MeRVe_
çok sevindim canımm Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah hepimiznde..  :amin: :amin:
Allah olmayan ve isteyen herkese versin..  :flowers:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

canım hayırlı olsun bebişin   :occasion5:  :occasion5: listenin ilk hamişi sen mi oldun şimdi hemen güncelliycem diğer kızlarada moral olsun  :hieyt:  :hieyt:  :muzz:  :muzz:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

pinar79

azracım tebrik ederim 2009 sana uğurlu geldi bak.darısı bize canım

ceylin eslem

AZRAcıgım çok sevindim senin adına.çok güzel yaaaa allahım hayırlısıyla kucagına almayıda nasip eder inşallah.hayırlı olsun hayırlı bir bebek olsun inşallah.hadi ayağın ugurlu geldi.2009 a bebişinle girdin ne güzel.darısıbaşımıza canım  :nazar:

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 01 Ocak , 2009, 18:01:48
AZRAcıgım çok sevindim senin adına.çok güzel yaaaa allahım hayırlısıyla kucagına almayıda nasip eder inşallah.hayırlı olsun hayırlı bir bebek olsun inşallah.hadi ayağın ugurlu geldi.2009 a bebişinle girdin ne güzel.darısıbaşımıza canım  :nazar:

amiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn

pinar79

azracım hamilelik belirtilerini bizimle paylaşırsan sevinirim.benim şimdiye kadar kasıklarımda ağrı olmazdı sende kasıklarındaki ağrılardan bahsetmiştin nasıl bir ağrıydı?benimde bugünlerde böyle bir ağrıyla karşılaştımda

..eLif..

Gözünüz aydın..
Allah kucağınada almanı nasip etsin inş :amin:
Darısı olmayanların başına..
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

azra35

arkadaslar hepinize tesekkür ederim insallah hepimiz yavrumuzu kucagımıza aliriz

Alıntı yapılan: pinar79 - 01 Ocak , 2009, 18:13:36
azracım hamilelik belirtilerini bizimle paylaşırsan sevinirim.benim şimdiye kadar kasıklarımda ağrı olmazdı sende kasıklarındaki ağrılardan bahsetmiştin nasıl bir ağrıydı?benimde bugünlerde böyle bir ağrıyla karşılaştımda

pınarcım ben sana benim yaşadıklarımı yazayım. regl günümde aynı adet sancılarımı yaşarım ama regl olmam. Önce karın boşluğumda 1-2 gün süren bi ağrı olur geçer. Sonra kasık bölgemde parmak batar şekilde ağrı olur bu kesilmiyo devam ediyo.bunun dışında sigara içme isteğim azalıyo, kokulara karşı hassaslaşıyorum ve karnımda şişkinlik ve sertleşme, göğüslerimdede şişkinlik ve acıma oluyo birde canım göğüslerimde mavi renkli belirgin damarlar oluşuyo işte benim yaşadıklarım bunlar

destina

AYYYYYYYY ÇOK SEVİNDİM ALLAH YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ İNŞALLAH BİZİMKİNİDE GÜLDÜRÜR  TEKRAR GÖZÜN AYDIN CANIMM
anne olmak istiyorum

servem

hayırlı olsun arkadaşım darısı bizlerin de başına....

pinar79

çok teşekkürederim shekerkiz.

sesedo-98

gözün aydın olsun canım  :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:  Allah tamamına erdirsin inş .. darısı tüm bekleyenlere amiiiiiiiiiiinnnnnn

azra35

Alıntı yapılan: pinar79 - 01 Ocak , 2009, 18:13:36
pınarcığım bende ara ara bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyo göğüslerim de hassaslaştı baş dönmesi oldu bir iki kez. akıntı arttı. hayırlısı ile senin de müjdeli haberini alırız yarın tahlillerin sonucunu alacagım bugün ultrasonda minicik bi nokta şeklinde gördük tahlil sonuclarına göre doktor tavsiyelerine uyacagım