27 Nisan , 2024, 23:23:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

buket_berru

canım bilemiyorum bu test ne kadar doğrudur onuda bilmiyorum ben hamileyim köpürdü ama yinede sen idrar testi ve kan testi yaptır derim ben
***berru***

Wunsch

teşekkür ederim canım. İdrar testinde çıkar mı şimdi
yoksa erken mi olur

buket_berru

canım belli olmuyo ben adetim 4-5 gün geçtikten sonra yapmıştım ikinci çizgi soluktu ama kan tesdtim pozitif çıkmıştı kesin sonuç istersen kan testi yaptır
***berru***

Wunsch

Hamile değilim diye çok korkuyorum
Geçen ay dayanamayıp kan testi yaptırmıştım.
Negatif çıktı ve yıkılldım.
Oradan nasıl çıktım, eve nasıl geldim bilmiyorum.
Bu ay ümit ediyorum ama cesaret edemiyorum.
En iyisi adet gecikmesini beklemek
Çok teşekkür ederim canım vaktini ayırıp bana yardımcı olduğun için

buket_berru

ne demek canım önemli değil bencede bekle ben adetimin gecikmesini korkudan bekledim çok korkuyodumda hala var o korku nasıl anne olucam korkusu tıp dilindeki açıklaması ne acaba :D
***berru***

azadem

slm arkadaslar karbonat testine pekte guvenmıyorum acıkcası ablam hamıle kendisine yaptırdım kopurme falan olmadı bence pekte guvenilir bi yontem degil bilginiz olsun....

ebuş

BENCEDE ARKADAŞLAR BEN BI AY HEM KENDIM YAPTIM HEM EŞİME YAPTIRDIM BENIMKI KOPURMEDI ONUN KI KOPURDU NE SİMDİ O MU HAMILE :dontknow: :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:olabilir bi kan testi yaptırsın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mutluluk

pardon ama karbonatla test nasıl yapılıyor.bana da söylermisinz

AککORTįє

kızlar karbonat testi tamamen faso fiso, bilginize  :icon_thumright:

mutluluk

AککORTįє

mutluluk

ilknur cum szn bebeğiniz varmı.yoksa szdemi beklemedesiniz

ebuş

bencede fasa fiso oyle olsaydı eşim suan 9 aylık hamıle olmalıydı :muzz: :hello2: :hello2: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

AککORTįє

Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Mart , 2010, 14:25:27
ilknur cum szn bebeğiniz varmı.yoksa szdemi beklemedesiniz
var canım 1 ay 24 günlük  :binkybaby: Allah sizede nasip etsin inş hayırlıca  :amin: