Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

miray

ben yaptım dogru cıktı yani hamiş deilmişim köpürmedi  :dontknow:  :ehi:

мiŁenα.

:k06: :k06: :k06:ben hamıelyım kpurmuyor acaba ben hamıe deılmıyım :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

:k06: :k06: bende günüm geçince yapmıştım hiç bişey olmadı olan karbonata olduu  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 10 Aralık , 2009, 11:13:51
:k06: :k06: bende günüm geçince yapmıştım hiç bişey olmadı olan karbonata olduu  :ehi: :ehi: :ehi:
bünyeye göre deişiyo galiba  :ehi:

βαlκιz

bünyeye göre değil çişe göre değişiyo galba  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

duygu0029

ilginç bir şey benimde birgün bebişim olursa deneyecemmm :hieyt: ???

Balböceği

kabartma tozu olurmu vanilya falan karbonat kullanmadigimdan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

karbonat yemek sodası dedğimiz şey soda değilmi zaten  :icon_scratch: :icon_scratch:

havva nur

kizlar ben denedim karbonati ustu biraz beyaz kopuk oldu nedersiniz hamis miyim

havva nur

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ MoTHeR ๑۩۞۩๑ - 10 Aralık , 2009, 11:10:23
:k06: :k06: :k06:ben hamıelyım kpurmuyor acaba ben hamıe deılmıyım :ehi: :ehi:
ben az once denedim ustu biraz kopurdu beyaz seklini aldi senin kide mi oyle oldu

Lastrose

ben hamileyim kizlar deneyim dicem ama karbonatin neoldugunu bilmiyorum:D almancasini bilen varmi aceba :ehi:

havva nur

Lastrose

tamamda carbonat neyde var onu bilmiyorum kabartma tozundami yoksa sodadami hic bi fikrim yok :toothy10:

havva nur

sen markt ciye sor osan verir kucuk paketin icinde

Lastrose

hahahaha markticiye allah seni :toothy10: :toothy10: ne güzelde almancaa sölüyooo yani bu carbonat evde bulanan bisi degil ölemiii :tongue3: