CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

adalet

Allah sizi ne yapsin emi  :toothy10: :ehi: :k06:

yaw gelmemiz bile olay oldu  :k06:paylasilmiyoruz kardesim  :k06:

burcu-emir

Alıntı yapılan: REMZİYE - 28 Eylül , 2007, 21:49:59
nagiş erdem ile nazı kapıyo da ben niye sadece cumali yi alıp geliyom bucuuuuuuuuuuuu  :toothy10:
ay karnıma kramp girdi senin yüzündeeeeennnnnnn
anaaaaammm  :-ooo almişi unuttum.dur döveyim kendimi  :violent1:  :toothy10:

semra

annesi cumalinin sayfasi epeyce boskalmis cumaliden ses seda cikmiyo neden :caca: :director:

Tebessüm :)

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

-Butterfly-

ADALET 

KANDILINIZ MUBAREK OLSUN DUALARINIZ VE DILEKLERINIZ CAR CABUK GERCEKLESSIN :amin: :amin:

burcu-emir

neşe pınarım adiloşcum,eşinle,yavrularınla huzurlu ömür geçirmen dileğiyle  :amin: :opucuk:

adalet

amanim teyzoslarim sayfamiza ugramista bizim haberimiz yok cok tesekur ediiyoruz  :flowers:

dun cok yagmur vardi bende cumaliyi okulada almaya gitim tek bir semsiye vardi anne dedi bana kucuk bir semsiye alin olmazmi dedim alalim#
peki ben soylemesem sizin aklinizi calisacagi yok daha once akil etseydiniz alsaydiniz ya benim kpyami yapiyorsunuz
gelde bu velete ne diyecen

bugunde erdeme diyorumki anne erol tas olmus sana bakmiyor cumali diyorki sen kadinsin erol tas olmasinki olsan olsan hulya avsar olursun
ama oda kutu kadin deyilki  :k06:
kadinin iyisindende anliyor  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

sen ne sandın benim yeğenimi  :caca:
anlar o  :aferin: :k06:

adalet

Tebessüm :)

son zamanlarda cumali kuzumun incilerinden okumamıştım.. okudum şimdi iyi geldi, aferin akıllı kuzuya :nazar: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

CANIM ARKADAŞIM,KUZUCUKLARIN VE EŞİNLE MUTLU NİCE BAYRAMLARA  :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

:opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

duru boncuk

maşallah cumaliye işini bilecek bu annesi senin gelinin kesin fıstık gibi biri olur ha :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

08 Kasım , 2007, 21:28:51 #314 Son düzenlenme: 08 Kasım , 2007, 21:40:55 Almiş'inAnniş'i