CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Sitenin en çok okunan sayfası olacaktır eminim  :icon_thumright:  :k06:

adalet

razicim cok tesekur ederiz cumaliye soyledimde cok hosuna giti ne yazmis diyor eh acilmiskin bizde birseyler yazariz artik
evet biraz bilmis sanki kuculmute buyumus butun konulara burnunu sokar :k06:

ana okuluna basladiginda okulda seker vermislerdi okulda cikarken dosurmus yanima geldi bakti ellinde seker yok geri dondu ogretmenin yanina ogretmende baska kisiyle konusuyor tutu ogretmenin kolunu sorry sorry ingilzce bilmiyorya baska bisede demiyor ha bide sekeri gosteriyor dosmus diye bir suru kisi var ay ben cok utandim ben hemen gidim ellini tutup cektim oda daha ogretmenin ellini cekiyor sorry diyip duruyor herkesde bize bakiyor varya ben gulmekten koptum cokta utandim neyski sekerini getirdiler yoksa okulu ayaga kaldirirdik

aklima bu geldi simdilik daha sonra devamederiz

Almiş'inAnniş'i

BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 17 Ocak , 2007, 11:22:02
gunaydin guzel hamisler nasilsiniz umarim iyisiniz
sedacim yasadiklarin uzucu seyler allah oglusunu sana bagislasin
sibel benim oglanda bek tekmelemiyor ilk ogluma hamileyken nerdeyse karnimda cikacakti ve cok yaramazdi gerci simdi akli ama kucuken cok cektirdi belki bu uslu olur diye pek gafama takmiyorum ama yinede doktora soracam

(büyüdü şimdi de dili ile çektiriyo anacığına cumali bey  :k06: )

Almiş'inAnniş'i

2156     DİĞER KONULAR / Sizin Seçtikleriniz / Ynt: ilginç hurafeler
: 16 Ocak , 2007, 21:07:26
ne sacma seyler bazilari buyle seylere cok inaniyorlar=oglum alti yasinda beraber okulda eve geliyoruz yolda karsimiza kara bir kedi cikti oglum hemen sacini tutu anne sende sacini tut niye oglum dedim kara kedi gordugun zaman eyer sacini tutmasan erkekler kadin olurmus kadinlarda erkek olurmus dedi ay ben sok oldum kim soyledi bunu arkadaslari soylemis yok oglum yalindir dedim neyse eve geldik bana diyorki gercekten yalanmis anne ben daha erkeyim ay aglasami gulsemi sasirdim

Almiş'inAnniş'i

2128     DİĞER KONULAR / Sizin Seçtikleriniz / Ynt: Bebeklerinizle Yaşadığınız Komik Anılar
: 20 Ocak , 2007, 01:46:38
benim oglusum 6 yasinda biraz bilmis bazen beni cok sasirtiyor bazende cok gulduruyor

ben ikinciye hamileyim ogluma soyledik cok sevindi hemen sordu iki cizgimi cikti yoksa bir cizgimi ne cizgisi diye sordum testi soruyorum anne sende hic birsey bilmiyon kac gun sonra dusunceli bir sekilde yanima geldi anne birsey sorcam sor oglum dedim aklim hic almiyor sen nasil hamile kaldin babam sana birsey yapmadiki   

Almiş'inAnniş'i

2029     DİĞER KONULAR / Sizin Seçtikleriniz / Ynt: Bebeklerinizle Yaşadığınız Komik Anılar
: 31 Ocak , 2007, 21:20:36
sevinc masallah ogluna akiliymis
benimkinde basedeyim teyzeleri
gecen gun bir arkadas bize gelmisti sohbet ediyoruz oglum hemen lafin icine karisti
afedersiniz size birsey soylicem
bizde merakla sor dedik
arkadasima.bakarak .benle annem bu memlekete geldigimizden beri salaklasmisiz yoksa biz boyle deyilidik
ay ben neye ugradigimi sasirdim tabi bu arada arkadasim gulme kirizine girdi ay kendine dedinde annende ne istiyon buna benzer bir suru animiz var
okula giderken beslemesine her gun bir muz koyuyorum
artik muz beslememe koyma dedi ben maymunmuyum insan deyisik seyler koyar elma filan koyar ilaki benmi soylicem sert bir sekilde= bende muz buyutuyor dedim oglum
hayir muz buyutmiyor sadece saglikli bende saglikliyim ne gerek var demezmi

Almiş'inAnniş'i

1941     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 13 Şubat , 2007, 22:53:44
bende msn de turkiydekilerle konusuyordum bir yandada gozum burda oglum olanara diyorki annem sizi dinlemiyor bebekle ilgili seylere bakiyor ay cok utandim velet sanami kalmis 

kociskona ne aldin benimkide aksam evde olmiyacak bende guzel bir kahvalti hazirlayayim

Almiş'inAnniş'i

1825     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 21 Şubat , 2007, 00:08:29
turkiyde bir kiz arkadasi vardi o gun bana diyorki ben okulda bir kizi cok beyeniyorum
bende hemen kaynanaligimi gosterdim istemem ingilz gelin
bana bakarak anne sen delimisin ben evlenmek icin beyenmiyorum guzel oldugu icin birde dilaraya benziyor 
dilarada turkiydeki gelinimiz

Almiş'inAnniş'i

1827     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 20 Şubat , 2007, 23:48:28
bunlarin gelecegi yok ne yapalim bizde tek takilak

dur biraz yaramaz oglumda basedeyim dun banyo yaptim banyo yapinca oyuncaklariyla oynar beni yaninda istemez guya ayipmis neyse sonra banyoda cikmaya gitim elinde havlu kagit yuzunu siliyor ne yapiyon oglum dedim sakadan tiras oluyorum anne dedi meyer babasini permatigiyle tiras olmus cenesini altinida biraz kesmis ay ben ne yapayim bu cocuga biraz kizdim ama babamiza soylemedik yoksa fircayi yerdi asil boyle seyer yapmaz cani sikilmis nasil baska yerini kesmedi

Almiş'inAnniş'i

1755     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 23 Şubat , 2007, 12:26:59
biz hamur isleri azaltsak iyi olur
bu arada bebekler olsa zaten kilo diye birsey kalmaz heleki emziriyorsan ye ye zayif kal
cumali bey gece sabaha kadar emiyordu kendisi memeyi cikartiyordu hic gozlerini acmadan bense yatiyordum

cumali bir yasindayken babam gile misafirlige gitmistim ablamda gelmisti iki baci yatagimizi yan yana koyduk cumaliyi aramiza koyduk ben sabah kalkip lavboya gitim cumalide ablami ben sanarak gogslerini acmis ablam yatiyor agzini memeye koydu ben iceriye girdim gozunu acti beni gordu ablamin gogsune bir yapistirdi kadin uykuda uyandi nasil agliyor ben niye gitmisim onu orda birakmisim cok gulmustuk sizde hazirlikli olun

Almiş'inAnniş'i

1549     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 02 Mart , 2007, 13:23:47
bizde dil bilmiyoruz ben banyoda olunca soyliyorum sakin acma diye
o bana diyorki ya tanidik olsa ben delikte bakarim o zaman acarim ya hangi tanidik ben acma diyorsam acma ama velet yine bildigini okuyor

Almiş'inAnniş'i

1519     BEBEKLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ / Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / Ynt: DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER
: 03 Mart , 2007, 19:09:02
biraz yaramaz oglumda basedeyim
komsumla aksam ne yemek yapsak diye bir birimize fikir veriyorduk bende dedimki keske kahvalti turu seyler hazirlasak ne kolay olurdu diye
cumali lafin icine daldi
adamlar aksama kadar e---k gibi calisiyorlar sizde bir yemek yapiyorsunuz cokmu yazik adamlara
yani adamlari savunuyor nasil savunacak bilmiyor velet

adalet

ay razi sen bunlari hepsini nasil buldun :toothy10: :k06:helal olsun  vallah

Almiş'inAnniş'i

daha da bulucam canım bitmedi  :icon_thumright:

ama cumali benim gibi teyzeyi başka nerde bulur işte onu bilmiyorum  :laughing7:

adalet

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 31 Mayıs , 2007, 22:41:52
daha da bulucam canım bitmedi  :icon_thumright:

ama cumali benim gibi teyzeyi başka nerde bulur işte onu bilmiyorum  :laughing7:
he he tesekuy ediyor :toothy10:  R leri soylemiyorya bide yemziye teyze diyor