Bende geldim kabul edermisiniz???

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 30 Aralık , 2008, 01:23:45

« önceki - sonraki »

sesedo-98

Alıntı yapılan: akrep79 - 30 Aralık , 2008, 02:03:55
kızlar size cümleten hoşgeldiniz diyem madem nerden kaçtınız bilmeyom ama eyi değildi herhal, olsun eyi olmuş burda daimi oluruz inşaallah ve güzel günler geçiririz   :amin:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

tımarhaneden kaçtık  :cildir:  :cildir: valla aslında çok guzzel bi siteydi emmee bazı arkadaşlar vardı orayı tımarhaneye çevirdi

canım bu arada senin ismini bilmiyorum yaşını filan bende çok aktif değildim bu sitede ondan seni de pek tanıma fırsatım olamdı

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 02:04:46
inşallah canım Allah sana da bu yeni yılda bebiş ihsan eder :) herşeyin bi vakti vardır ... sana da 41 yasin başlatırız kız üzülmee
akrepcim nere gittin
[/quote]

sağolun kızlar en ihtiyacım olan şey moral bu aralar 8 aralıkta 2. kez düşük oldu. çoookk canım sıkkın çoookkk. bu arada meyli cim şunuda söylemeden edemicem seninki yine iyiymiş benim karmam enson -100 dü. :ehi: çok gülüyorum elimde değil walla
[/quote]

canım iyiyki kaçmışsın zaten o düşürenleri  :caca:  :caca: dövmek gerek  :violent1: neyse burda huzur var canıımmm huzurr

akrep79

melicim burdayım neden olmasın okuruz allahın izniyle.canım benim adım elif 29 yaşındayım bursada ikamet ediyorum ikizlerim var tüpler bebeği olmayan arkadaşlara başarılar diliyorum

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

tımarhaneden kaçtık  :cildir:  :cildir: valla aslında çok guzzel bi siteydi emmee bazı arkadaşlar vardı orayı tımarhaneye çevirdi

canım bu arada senin ismini bilmiyorum yaşını filan bende çok aktif değildim bu sitede ondan seni de pek tanıma fırsatım olamdı
[/quote]

kız oanın adını karma tımarhanesi mi koysak  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10: birden aklıma geliverdi
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

MeRVe_

ben yatıyorum kızlar öptüm hepinizi.. görüşürüzz  :love3:   :wave:  :opucuk:

Alıntı yapılan: akrep79 - 30 Aralık , 2008, 02:08:43
melicim burdayım neden olmasın okuruz allahın izniyle.canım benim adım elif 29 yaşındayım bursada ikamet ediyorum ikizlerim var tüpler bebeği olmayan arkadaşlara başarılar diliyorum

canım benim ya bende ikiz istiyom ama önce sağlıklı sıhhatli olsunda kucağıma bi alayım allahın izniyle gerisi hiç önemli değil

sesedo-98

canıııımm elifcim ya ben senin iletini altına yazmışımda okudugumdan haberim yok gibi hamilelik işte balık hafıza yaptı beni  :ehi: :toothy10: :k06:
bide arkadaşları gördüm ya aklım tam gitmiş

Alıntı yapılan: MeRVe_ - 30 Aralık , 2008, 02:09:36

iyi geceler cnm k.i.b. görüşürüz

akrep79

bende yatıyom arkadeşler tanıştığıma memnun oldum görüşmek dileğiyle iyi geceler  :k06:

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 02:09:08

kız oanın adını karma tımarhanesi mi koysak  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10: birden aklıma geliverdi
[/quote]

karma sidikli tımarhane  :cildir:  ay en o konuya da bittim   :violent1:artık bu da açılacaktı :S herşeyin bi dozu var ama  :cussing: ...
kız yazdıklarımızı görmezler demii  :k06:

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 02:11:39
Alıntı yapılan: MeRVe_ - 30 Aralık , 2008, 02:09:36

iyi geceler cnm k.i.b. görüşürüz
Alıntı yapılan: akrep79 - 30 Aralık , 2008, 02:12:33
bende yatıyom arkadeşler tanıştığıma memnun oldum görüşmek dileğiyle iyi geceler  :k06:

iyi geceler kızlar  :wave:

akrep79

Alıntı yapılan: meyliş - 30 Aralık , 2008, 02:10:58
canıııımm elifcim ya ben senin iletini altına yazmışımda okudugumdan haberim yok gibi hamilelik işte balık hafıza yaptı beni  :ehi: :toothy10: :k06:
bide arkadaşları gördüm ya aklım tam gitmiş

önemli değil canım olur normaldir

ay ne oldu anlayamadım konulara giremedim birden iyi geceler kızlar kimler gidiyo anlayamadım birden ama

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 02:18:41
ay ne oldu anlayamadım konulara giremedim birden iyi geceler kızlar kimler gidiyo anlayamadım birden ama
merve elif gitti bende kaçacam canım çünkü kociş görürse pc başında daha mı yatmadın der  :k06:  :k06: ama ne yapayım ne kadar geç yatarsam o kadar iyidir diyorum çünkü erken kalkmıyorum o zman geç kalkmış oluyorum...

sana da iyi geceler canım  :sleepy1: :hello:

ben biraz daha buralardayım forumu tanıyim biraz diyorum iyi geceler cnm sanada