28 Nisan , 2024, 00:41:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bende geldim kabul edermisiniz???

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 30 Aralık , 2008, 01:23:45

« önceki - sonraki »

akrep79

Alıntı yapılan: meyliş - 30 Aralık , 2008, 01:36:10
Alıntı yapılan: akrep79 - 30 Aralık , 2008, 01:34:33
amin canım.evet güzel ikiz olması bide ayrı cins olmaları bi kerede kurtardım paçayı ama bakımları ve masrafları çok rabbim tüm ikiz ailelerinin yardımcısı olsun  :amin:
Allah yardımcın olsun canım .. canım ben bebe kuveti ile ilgili topik açtım okurmuusn senin tavsiyen olabilir :D ne de olsa tecrubleiisin sanırım hamilelikte bebek ile ilgili konulardaydı

tabi bakarım meylicim

MeRVe_

selam kızlar napıyonuz bakim :D kız sheker sendemi geldin hoşgeldinn :)))

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 01:49:06
meyliş iyiyim canım bebiş peşindeyiz işte  :k06: kocişten anca kaptım bilgisayarı biras tanışayım dedim sizlerle  :occasion5:

elif allah kaçıcak yerlere düşürmesin cnm  :ehi:

amiinn

ahh canım bende sağ kaburgama yumruk yemiş gibiyim çok agrıyor ya bu arlaar nefes darlıgı olmaya başladı artık sona yaklaşıyoruz

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: MeRVe_ - 30 Aralık , 2008, 01:50:51

geldim kıss kaçtım walla meyli sööle kaçan kaçana diye valla beni soruyosan bebiş yapmak için formül arıyorum  :k06:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sesedo-98

Alıntı yapılan: MeRVe_ - 30 Aralık , 2008, 01:50:51

sende hoşgeldiinn

MeRVe_

:amin: Allah inşallah en kısa zamanda versin sanada bi bebiş :)

ay kızlaarr yaaa sizi görmek ne güzel insan daha önce haber verir biz burdayız gelin diye meylişin yazısını okumasam tesadüfen bulamıycaz bu forumu  :love9:

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 01:56:37
ay kızlaarr yaaa sizi görmek ne güzel insan daha önce haber verir biz burdayız gelin diye meylişin yazısını okumasam tesadüfen bulamıycaz bu forumu  :love9:
bilsem veriridim canım hatta ben ceylinnazıda davet edecektim özelden msj atılmıyormuş ona ortaya da yazamadım hadi gelin die malum burayıda karıştırmasınlar birileri zaten orda karmama ma takmış 36 sa yukseldi ya her 36 sa te bir düşürüyordu anlamadım gitti ben kime ne ettiysem

Alıntı yapılan: MeRVe_ - 30 Aralık , 2008, 01:56:22

sağol mervecim allahıma şükürler olsun veriyo ama bırakıyo beni bebişlerim :crybaby2: en azından hamile kalabiliyorum diye şükrediyorum ama hayırlısıyla birde kucağıma alabilsem

canım onu yapanın kim olduğu belliydi ama ne olurrrr burdada karma konuşmayalım bıktım yoruldum ööööğk geldi  :ehi:

sesedo-98

Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 01:59:05

sağol mervecim allahıma şükürler olsun veriyo ama bırakıyo beni bebişlerim :crybaby2: en azından hamile kalabiliyorum diye şükrediyorum ama hayırlısıyla birde kucağıma alabilsem
inşallah canım Allah sana da bu yeni yılda bebiş ihsan eder :) herşeyin bi vakti vardır ... sana da 41 yasin başlatırız kız üzülmee
akrepcim nere gittin

MeRVe_

ya ben burda ordaki kadar aktif değilim, pek giremiyorum..
sizleride özlemedim değil arada girdim baktım hep kavga hep gürültü, dönmedim bidaha...
Alıntı yapılan: shekerkiz - 30 Aralık , 2008, 01:59:05

inşallah canım o günde gelir..

akrep79

kızlar size cümleten hoşgeldiniz diyem madem nerden kaçtınız bilmeyom ama eyi değildi herhal, olsun eyi olmuş burda daimi oluruz inşaallah ve güzel günler geçiririz   :amin:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

[/quote]
inşallah canım Allah sana da bu yeni yılda bebiş ihsan eder :) herşeyin bi vakti vardır ... sana da 41 yasin başlatırız kız üzülmee
akrepcim nere gittin
[/quote]

sağolun kızlar en ihtiyacım olan şey moral bu aralar 8 aralıkta 2. kez düşük oldu. çoookk canım sıkkın çoookkk. bu arada meyli cim şunuda söylemeden edemicem seninki yine iyiymiş benim karmam enson -100 dü. :ehi: çok gülüyorum elimde değil walla

Alıntı yapılan: akrep79 - 30 Aralık , 2008, 02:03:55
kızlar size cümleten hoşgeldiniz diyem madem nerden kaçtınız bilmeyom ama eyi değildi herhal, olsun eyi olmuş burda daimi oluruz inşaallah ve güzel günler geçiririz   :amin:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

amiiinnnn sadece huzur istiyom başka bişicikte gözüm yok