28 Nisan , 2024, 13:34:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tecrübeli annelerin önerilerini bekliyorum

Başlatan nermin, 28 Aralık , 2008, 14:16:05

« önceki - sonraki »

nermin

:nazar:slm arkadaşalr ben 32 haftalık hamileyken dogum yaptım oglum umut şimdi haftaya 8 aylık olacak,oglumun kanı düşük çıktı kan şurubu ferro sanol ve devit3 vitamin damlası kullanıyorum.sizce ek olarak daha neler yapabilirim?

akrep79

merhaba nermin ben elif sana tavsiyem pekmez sulandırıp verebilirsin o gayet iyi geliyo hatta biberon kullanıyosa ve içmeyi seviyosa ılık pekmez şerbeti yapıp içirebilirsin

nermin

cok teşekkür ederim elifcim yaş kaç bilmiyorum ama ben 24.elimden geldince pekmez içirmeye çalışıyorum.önerin için çook tşk.görüselim  :flowers:

handan

ayy bu pekmez şerbeti hiç aklıma gelmemişti. bende deniyim bari  ;)

nermin

handancım pekmez iyi oluyo ama doktorlar pekmezin kan yapmak yerine enerji verdigini söylüyolar

handan

Alıntı yapılan: nermin - 12 Ocak , 2009, 14:06:57
handancım pekmez iyi oluyo ama doktorlar pekmezin kan yapmak yerine enerji verdigini söylüyolar

anaaaaaa vermiim ben o zaman
zaten başedemiyorum enerjisiyle  :ehi: :ehi: :ehi:

aysekorkmaz

arkardaslar bence bu pekmezi doktora sormadan vermeyin miktarını ffalan doktor ayarlasın miktarı bilmiyyorum amailk verdiginde  o miktardan fazla verilirse dilim varmıyo soylemeye ama allah korusun  oldurebiliyo zaten verilmesini uygun gorse doktor ver derdi ferro ve devit ver demis sadece bence doktorun soylemesinden dısarı cıkma