arkadaslar bende araniza katildim bende hamileyimmm yardim edin lutfen

Başlatan japon kelebek, 29 Mayıs , 2007, 14:18:52

« önceki - sonraki »

japon kelebek

nerden nasil mesaj cekecegimi bilmiyorum umarim dogru yapiyorumdur.Ben 7 hafta iki gunluk hamileyim 20 gun once cok az kanama oldu dr gittim dusuk tehlikesi oldugunu soyledi ve 10 gun zaman gectikten sonra baska bi dr`a gittim herseyin normal oldugunu kendini fazla yormadan ayaga kalkabilir,kisa mesafe yuruyebilirsin dedi.Ama benim icimde hala korku var 3senelik evliyim ve ilk gebeligim ben yinede elimden geldigi kadariyla yatiyorum 6haziranda tekrar dr`a gidicem morale ihtiyacim var arkadaslar bu aralar mide yanmam soz konusu mesajimi alirsaniz lutfen cevap yazin gorusmek uzere :'(

SEVİNÇ

Canım,aramıza hoşgeldin. Benim 2.gebeliğim oğluma hamileliğim çok rahat geçti.Ama bu hamileliğimde ilk 3 aya kadar ara ara lekelenmelerim oldu.Hatta 3.ay hastane kaldırıldım.Aynı adet görütyormuş gibi kanlar boşaldı ama çok şükür şuan iyiyim.Bebeğimde maşallah gayet iyi kafana takma.Herşeyin hayırlısını dile.Sana bağışlayacaksa Allah hiçbnişey mani olamaz.

esra_yesiloz

aramıza hoşgeldin cnm fazla kafana takma doktorun dediklerini yap sevinçinde dediği gibi allah onu sana bağışlarsa hiç bi engel onu senden  alamaz cnm rahat ol kendinide fazla üzme sıkma çocuk ii olsun

burcu-emir

canım hiç korkma...benimde ilk zamanlar ara kanamalarım olmuştu.hatta sevinç gibi 3 aylıkken ciddi bi kanama geçirdim 1 ay yattım ,şimdi dünya güzeli bi oğlum var kucağımda.allah büyük sen gönlünü ferahtut.senin  şimdi anne olarak sorumluluğun çok büyük...
güçlü dur ki bebeğin de hayata bağlansın.

Almiş'inAnniş'i

umarım okuyabiliyorsundur japon kelebek

önce aramıza hoşgeldin.  :flowers: lekelenmelerin için de fazla yorulmadığın sürece korkma çünkü hamileliğinin çok başındaymışsın, bebek yerleşene kadar bu tür lekelenmeler olurmuş canım.

japon kelebek

öykü

SELAM
benimde 11. haftaya kadar lekenelnmelerim oldu. kesenin yanınd akanamam vardı progestan fitil kullandım.. sonr kesildi.. Herkeste olabilecek şeyler canımcım

pelinim

aramıza hoşgeldin canım..Allah bebeğini kucağına almanı nasip etsin..sen yinede dikkatli ol...kendini yorma ilk aylar..

sevda

Merhaba canım hamileliğin hayırlı olsun allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin bu arad doğru yapıyorsun mesajları.
  Bence tabiki dinlenmende fayda var ama doktorunun dediği ve diğer doktorun yanıtı oldukça şüpheli gibi bence tabiki dinlenmen en doğrusu kafanda çok büyütme olurmu bitanem hamileliğin en büyük ilacı pozitif düşünme ve yaşama bunu unutma benim oğlum 15 aylık ve çok rahat bir süreçti benim için 9 aylık dönem hiç ne midem bulandı nede sorun yaşadım hep pozitif düşündüm sende öyle yapmaya çalış ne olursa olsun ister çok kilo al ister aş er ister başka şeyler yaşa ama ne olursa olsun mücadeleyi elden bırakma bak ben 20 kilo aldım ve şimdi 53 kiloyum eski kilomda 51 di yani eninde sonunda vericem dedim ve öylede oldu canını sıkma bu arada mide yanmasına bişey diyemiycem ben hiç yaşamadım en son 2 ay yaşadım oda bebeğin saçları ve kıllarından kaynaklandığını söylediler ama öyle değilmiş mideye baskı yapınca bebek otamatik olarak bir yanama söz konusu oluyormuş ondan çekmişim neyse ne istersen sorabilirsin elimden geldiğince yardım ederim sana çok öptüm by.

aysun

merhaba ben aysun , Yeni üye oldummm
Bende 10 haftalık hamileyim ikili test yaptırıcam bu ayın sonunda umarım sorun çıkmaz
çok endişeleniyorum bende.

nihalim

hos geldin aysun korkma allahin izniyle hic bir sey olmaz icini ferah tut zaman oyle bir gececkki bir bakmissin sonlara gelmissin bizde bebegimize kavusacagimiz gunu bekliyoruz gorusmek uzere...

ღ°cerenay.♥.

tekrar hoşgeldin aysun, iyi bir sonuş alırsın inşallah, korkma canım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Aysuncum allah iziniyle sende alırsın bebişini kucağına hiç korkma eğer korkarsan başına gelir. Hem zaman çabuk geçiyor. Sadece biraz dikkatli ol canım..

cnn1981

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım 2 yıllık evliyim  :love7:ve 6 haftalık hamileyim.
benimde inanılmaz kasık ve bel ağrılarım vardı ama bu hafta mide bulantılarım :igrenc: hafifte olsa başladı bişey olacak diye çok korkuyoruz :) sizlerin engin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum help help !!!!!

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Cnn  hoşgeldin aramıza canım  :flowers: Öncelikle bende hamileyim günler hemen geçiyor hiç merak etme, sadece biraz dikkatli ol o kadar sakın boşuna evham yapma..