28 Nisan , 2024, 02:44:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

miray

mavişimmm

ırmak184

yaprak dökümü,askı memnu,elveda rumeli,hanımın ciftligi,melekler korusun

мiŁenα.

hanımın cıflıgı muthıs dızı ;D

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ezel

genis aile

yaprak dökümü

aski memnu

ömre bedel süper dizi ya bayiliyorum....

kül ve ates

мiŁenα.

omre bedel cok hos kıyafet

:love9: :love7: :love9:

helen

unutulmaz  :)   ask-i memnu  :)  yaprak dokumu  :) kis masali  :) ezel  :)  genis aile  :D

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ARKA SIRADAKİLER   YAPRAK DMKÜMÜ   KAVAK YELLERİ  ÖMRE BEDEL  ASK-I MEMNU  EZEL MELEKLER KORUSUN :) SADECE BUNLAR HA BİDE GÜNDÜZ KUŞAGIM VAR MÜĞE ANLI  DERYA BAYKAL BİDE ZUHAL TOPA<LLA DESTİ İZDİVAÇ :toothy10: :opucuk: :-*

Uploaded with ImageShack.us

repsol

bende yaprak dökümü aşkı memnuyu tam olarak izliyorum gündüzde unutma beni var öğleden sonra onu sabahta müge anlıyı seyrediyorum

Balböceği

kucuk kadinlar o da daha dun basladim tam izlemeye ;D

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♥๖ۣۜ♥ ●● ..♥ eFSuN●● ..♥♥๖ۣۜ♥ - 22 Ekim , 2009, 10:42:31
ARKA SIRADAKİLER   YAPRAK DMKÜMÜ   KAVAK YELLERİ  ÖMRE BEDEL  ASK-I MEMNU  EZEL MELEKLER KORUSUN :) SADECE BUNLAR HA BİDE GÜNDÜZ KUŞAGIM VAR MÜĞE ANLI  DERYA BAYKAL BİDE ZUHAL TOPA<LLA DESTİ İZDİVAÇ :toothy10: :opucuk: :-*
efsuncum daha dizi kalmamış bacım ya işleride oyuncularamı yaptırıyosun cnm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yaprak dökümü sonbaharı izlerdim bitti sabahta müge anlı ve suç ve cezayı izliyorum evlilik praogramlarınıda bakıyom arada ma apek hoşlandığım söylenemez
can dediklerim....

miray

valla dizileri takip etcek kadar vaktim olmuyo aksamları evde olmuyoruz pek zaten genelde kayınvalidedeyiz ordada izleme sansım yok
arasıra denk gelirsem melekler korusun ve deniz yıldızı nı izliyorum

..BahaR●●

yaprak dökümü

aşkı memnu

geniş aile

ömre bedel (netten)

küçük kadınlar

ezel netten...

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 28 Ekim , 2009, 21:30:46
Alıntı yapılan: ♥๖ۣۜ♥ ●● ..♥ eFSuN●● ..♥♥๖ۣۜ♥ - 22 Ekim , 2009, 10:42:31
efsuncum daha dizi kalmamış bacım ya işleride oyuncularamı yaptırıyosun cnm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yaprak dökümü sonbaharı izlerdim bitti sabahta müge anlı ve suç ve cezayı izliyorum evlilik praogramlarınıda bakıyom arada ma apek hoşlandığım söylenemez
ah nermincim ah yaramı deştin dizi koliğim   :toothy10: :toothy10: :toothy10: ne olsa biz o kadar izliyoz gelipde bi evimi silip süpürseler demi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: merak etme evimin işini aksatacak şekilde dizi izlemiyoyorum işlerimi ve bebişimle ilgilendikden sonra kalan vaktimi tv ayrıyom zaten eşim geç geliyo 12 gibi 12 den sonrada dizilerin tekrarı oluyo ordan izliyon yada pc den izliyom 2 haftaya yakın izleyemiyom misafir yogun amam sabahları müğeyi kaçrırmam izlerim şuandada izliyom  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :ehi: :toothy10:

Uploaded with ImageShack.us

..BahaR●●

BENİMDE KIZKARDEŞİM TAM BİR DİZİKOLİK
BÜTÜN DİZİLERİ İZLİYORR
EVLENİNCE KOCASINA ACIYORUM  :k06: