28 Mart , 2024, 12:19:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzlediğiniz Diziler

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 13:41:33

« önceki - sonraki »

sevda

Kızlar ben dizi kuşuyum valla pazartesi bıçak sırtı salı binbir gece çarşamba yaprak dökümü şu anda en beğendiğim diziler sessiz gemiyide izlemeyi düşünüyorum bir ara...

ilknur

arkadaşlar SESSIZ GEMI YI tavsıye ederım bence çok guzel dızıye bakarken çok ağladım bırde MENEKŞE İLE HALİL guzel gercekten :hello2:

Emine

Dizimi yayından kaldırmışlar sinir oldummmmmmm  :caca: Son bölümünü kaçırmıştım zaten Leylanın 5. bölümünü izleyen var mı? Sinir oluyorum küt diye ortasında bırakıyorlar diziyi bari bir sonuç bölümü çekin insanlar kalakalıyorlar yani.Keremcemin dizisi de yarım kaldı iyi yabancı haftalarca izledim sonuç yok.Bi tepemi attıracaklar dizi mizi izlemicem reytingleri düşecek  :ehi:

sevda

Ahhh eminecim bunlar böyle işte ryting olmayınca izleyenleri düşünmeden pat diye kaldırıyorlar izleyenlerde ne oldu şimdi diye kala kalıyor bu dönem inanmıyacaksın ama tam 250 tane yeni dizi varmış kanallarda yaaa hangisini izliycezzz... :k06:

Emine

Sorun orda zaten bütün dizileri tarayıp kendime üç beş tane dizi seçiyorum sonra seçtiğim dizi hoop yayından kalkıyor ilk 6 ya giremeyenleri kaldırıyorlarmış 250 dizinin çoğu çöpe gidecek yani o kadar emeğe yazık

sevda

jbdun

:toothy10: :ehi:

bugün haluk bilginerin dizisi başladı çok hoşuma gitti, sevgili dünürüm,
bundan sonra cuma günleri seyredicem :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

tekrarı olursa haber ver bende bi bakayım  :hello2:

jbdun

Emine

Ben Haluk Bilginer' e hayranım zaten kadro çok güzel.Ben de cuma günleri seyredicem.Kayınvalidemlerde olduğumuzdan pek seyredemedim ama genel olarak konuyu kavradım  :D Ben de seyredeceğim cuma günleri, bi cuma boştu zaten o da doldu tam oldu  :k06:

duru boncuk

benim eskiden her güne bir iki dizim vardı ama şimdi 22 den sonraki dizileri izleyemiyorum sızıp kalıyorum(hatırla sevgili hariç tabi)iki yabancıyı bende bekledim ama bide baktım o kız başka dizide anladım kaldırmışlar bende bekliyorum ne zaman başlıcak dişye :violent1: :violent1:

sevda

Dünürüm gerçektende hoş bende tesadüfen baktım ve kaldım bir anda....

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: jbdun - 20 Ekim , 2007, 00:35:00
:toothy10: :ehi:

bugün haluk bilginerin dizisi başladı çok hoşuma gitti, sevgili dünürüm,
bundan sonra cuma günleri seyredicem :icon_thumright:

bu, sevgili dünürüm, kim yaw :icon_scratch: yoksa benden başa dünür mü bulduuuuuuuuun!

jbdun

ilahi ayşegül, bu muydu senin dediğin yaw :toothy10:
sevgili dünürüm yeni dizinin adı haluk bilginer oynuyor :ehi:

ben de anlamadım bizim sayfaya da yazmışsın ya ;D

Almiş'inAnniş'i