27 Nisan , 2024, 17:28:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIŞ BEBKLERİ VE ANNELERİ (OCAK-ŞUBAT-MART)

Başlatan tuanam, 22 Mayıs , 2007, 16:33:34

« önceki - sonraki »

tuanam

SELAMLAR HERKESE BENİM TUANACIĞIM 8 OCAK 2007 DE DOĞDU.ÖNCELERİ MİNİCİKTİ 2,660 GR DOĞDU BOYU 47 CM BŞI 33,5 CM Dİ  ŞİMDİ  6,35 GR 53 CM SİZİNKİLER KAÇ KİLO DOĞDU? SANIRIM ARTIK KONUŞMAYA BAŞLAYACAK YAVAŞ YAVAŞ ANNESİNE ÇEKERSE ERKEN KONUŞUP YÜRÜYECEK GALİBA...

tuanam

İLK DİŞİ  UÇ VERMİŞ BİLE ÇOKTAN YENİ FARKETTİK.... :hello2:

jbdun

ilk dişiniz şimdiden hayırlı olsun :hello2:
tuana hanıma da :nazar:
benim kızım da 9kasım 2006 doğumlu 3900doğmuştu, 2hafta önce 8400dü :nazar:

burcu-emir

dişiniz pek bi erken gelmiş maşallah  :nazar: diş perisi size erken uğramış.sağlıklı olsun tatlı tuana öptük  :opucuk:

esra_yesiloz

ay canım benim dişiniz hayırlı olsun   :opucuk:  bizim burda adettir dişi ilk farkeden bebeğe hediye alır sizde kim farketti ?

tuanam

herkese teşekkürler kızlar ilk ben farkettim dişini kızımın:) düşünü7yodum ne hediye alsam diye.evet baya erken geldi bizim diş perisi  :hello2: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

mehabalar oncelikle sayfaniz hayirli olsun.massallah minik tuanaya baya erken cikartmis disini.benim tuanam 19.03.07 de Almanyanin benshaim kasabasinda dunyaya gel 3.470kg 50cm dogdu ve bol killi :k06:iki hafta sonrada 5.200kg di ama daha sonra tekrar kilo kaybetti.ama simdi hersey yolunda.insallah sizinde bu sayfada guzel ilk lernizle dolsun. :flowers: :flowers:bunlarda benim tuanada senin tuanana :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

buarada tuanamelegini fotograflarini eklersen seviniriz.merak ediyoruz melegini :opucuk: :opucuk:

esra_yesiloz

benim meleğim 15.10.07 de 3300 gr 47cm doğdu dün kontrole gittik şuan 4200gr 55cm olmuş

sevda

Sayfanız hayırlı olsun kızlarrr bu arad erken dişlerimiz varmışşş ne güzel incileriniz hayırlı olsun...