21 Mayıs , 2024, 14:23:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

histeroskopi ameliyatı

Başlatan sarı lale, 22 Aralık , 2008, 14:18:23

« önceki - sonraki »

sarı lale

arkadaşlar herkese tekrar merhaba yaklaşık 3 aydır hastanelerde sürünüyorum rahimde septum olduğundan ameliyat olmam gerekiyor histreskopi ve laporoskopi birlikte yapılacakmış daha ameliyat günüm belli değil çünkü tiroit hormon testim yüksek çıktı onun içinde tedavi oluyorum acaba aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan veya başından geçen varmı cevaplarsanız tşk ederim.

pinar79

canım çok geçmiş olsun. www.doktornevra.com    adresinden bilgi alabilirsin.

sarı lale

teşekkür ederim canm ben netten araştırdım ama burda benim durumumda ameliyat veya tedavi  olan arkadaşlar varsa bilgilerimizi paylaşırız diye düşündüm ilgilendiğin için sağol cnm.

pinar79

canım sanırım düşüklerden dolayı bu ameliyat önerildi bende de myom olduğu için ilk gittiğim doktor bu ameliyatı önerdi ancak 2.doktora gittiğimde bana çeşitli hormon testleri istedi 3-6ocak gibi tahlilleri verecem ona göre karar verilecek bunun için bende çok araştırdım.ben 5 aydır bebiş istiyorum ama olmuyor şimdi bunun nedeni araştırılıyor.

leyla79

Alıntı yapılan: sarı lale - 22 Aralık , 2008, 14:18:23
arkadaşlar herkese tekrar merhaba yaklaşık 3 aydır hastanelerde sürünüyorum rahimde septum olduğundan ameliyat olmam gerekiyor histreskopi ve laporoskopi birlikte yapılacakmış daha ameliyat günüm belli değil çünkü tiroit hormon testim yüksek çıktı onun içinde tedavi oluyorum acaba aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan veya başından geçen varmı cevaplarsanız tşk ederim.
merhabalar geçmiş olsunnn..
ben ikisinide geçirdim canım korkacak yada tedirgin olacak hiçbişey yok .. sonrasında dikkat et .. üşütme yaniii..
bende de şekil bozukluğu için yapılmıştı hamileliğe mani olmaz teşhisi koydular daha fazlasını yapmadılarr.. ama şükür ondan sonraki hamileliğim önce allahtan sonrada doktorumunda sayesinde mutlulukla sonuçlandı ve sağ salim oğlumu kucağıma aldım. öncesinde 2 kez düşük yaptımm..

sarı lale

tşk ederim leyla79 septumdan dolayımı ameliyat oldun canım ve kaç ay korundun acaba ne kadar sonra hamile kaldın oğluşunla mutlu günler dilerim.

sarı lale

Alıntı yapılan: pinar79 - 23 Aralık , 2008, 22:44:28
canım sanırım düşüklerden dolayı bu ameliyat önerildi bende de myom olduğu için ilk gittiğim doktor bu ameliyatı önerdi ancak 2.doktora gittiğimde bana çeşitli hormon testleri istedi 3-6ocak gibi tahlilleri verecem ona göre karar verilecek bunun için bende çok araştırdım.ben 5 aydır bebiş istiyorum ama olmuyor şimdi bunun nedeni araştırılıyor.
canım ben 6 defa gebelik yaşadım beşini kaybettim çok şükür bir tane kızım var rahimi ikiye ayıran bölme olduğu için bebeğin yeri dar geliyomuş  ya düşük yada erken doğum oluyo allah kimseye yaşatmasın umarım sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun :amin:

samira

canım gecmiş olsun uzulme tedavini iyi bi dr yaptıktan sonra bişey olmaz

sarı lale

çok tşk ederim canım iyi doktoru kaç yıl önce bulabilseydim keşke ölen bebeklerime yazık oldu  :crybaby2: inş ameliyattan sonra yine olur hayırlısıyla ben şimdi tıp fakültesine gidiyorum

leyla79

Alıntı yapılan: sarı lale - 24 Aralık , 2008, 17:32:24
tşk ederim leyla79 septumdan dolayımı ameliyat oldun canım ve kaç ay korundun acaba ne kadar sonra hamile kaldın oğluşunla mutlu günler dilerim.
sağolasın canımm ..
ameliyat sonrası 1ay hiç eşimle olmadık sonrasında 2 ay korundum çünki yatarak gececeiğini biliyorduk ve abimin düğünü vardı onu bekledik . düğün sonrası ertesi ay hamile kaldım. bende bide kan pıhtılaşması vardı yani hem şekil bozukluğu hem pıhtılaşma biri tedavi edilse biri çıktı ama şükürki sonunda ikisde keşfedildide rahatladım..
darısı sana canım ben izmirde yaşıyorum istersen dr.mun adını verebilirim bu konuda doktorun davranışlarıda çok önemli oluyor....
ilk gittiğimiz doktor beni çok korkutmuştu bu rahimle ilgili...

sarı lale

çok tşk ederim canım ben antalyada yaşıyorum sonunda bende iyi bir doktor buldum zaten tıp fakültesine gidiyorum inş benimde ameliyat sonrası iyi olur hayırlısı bakalım

samira

canım nasıl oldun ne yaptın dr gittinmi tekrar

sarı lale

canım 7 ocakta randevum var kan vericem 9 ocaktada USG tiroit için bu tahlillerin sonucuna göre ameliyat için gün verecekler inş bir sorun çıkmaz