28 Nisan , 2024, 14:27:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kimin Bebişi Diş Çıkartıyor?

Başlatan tuanam, 22 Mayıs , 2007, 16:20:20

« önceki - sonraki »

tuanam

22 Mayıs , 2007, 16:20:20 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 13:07:43 g10ca
ya arkadaşlar benim kızım iki üç gündür çok huysuz ya sebebi diş olabilir mi? yardım edin lütfen.ayın sekizinde beşinci ayına girdi.uyumuyo doğru düzgün.

Almiş'inAnniş'i

ay canım beniiiiiiimmmmmmm  :sad1:
iyi haberlerini alırız inşaallah

tuanam

esra_yesiloz

canım büyük ihtimal dişdir bide sürekli damak kaşıma derdindeyse büyük ihtimal çıkıcaktr hayırlısı olsun inşallah

sibell&gökhan

ay canım ya kesin diştir çünkü benim oğlum gökhanda 4 buçuk aylıkken çıkarttı biz anlıyamadık annem fark etti.düşünsene daha bizim buayın 29 unda 5 .ayımız bitecek.alt damağına bi baksana gözükür belki.
hadi hayırlısı işallah diştir. :occasion5:

office

benim oğlum çıkarttı 2 tane. ne uyku ne yemek hiç huzuru kalmadı sanırım bütün dişler çıkana kadar böyle gidicek :honk:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Almiş'inAnniş'i

allahhhhhhhhh

anne olunca uykuyu unutcaz demek  :sad1:

office

evet ;) ben hep şunu savunurum 7 yaşına kadar uyudun uyudun; sonra ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, iş hayatı, evlilik hayatı, çocuk, torun, sonrada romatizmalar uyutmaz zaten :ehi:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

tuanam

:ehi: kızlar  sağolun ya. habire ağzında bişeyler.  :toothy10: elimi yakalasa elimi yalıyo ısırma derdinde. diş kaşıyıcısı aldık bizde bakalım ne zamana çıkacak çok sıcaklara kalıcak ama ne yapalım anneyiz biz.

Almiş'inAnniş'i

şaka mı yapıyorsun ben hamileliğimden beri uykusuzum. bu da demek oluyor ki bundan sonra da uyku haram  :cildir:

Alıntı yapılan: office - 27 Mayıs , 2007, 15:03:19
evet ;) ben hep şunu savunurum 7 yaşına kadar uyudun uyudun; sonra ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, iş hayatı, evlilik hayatı, çocuk, torun, sonrada romatizmalar uyutmaz zaten :ehi:

rannac

Alıntı yapılan: office(rana) - 27 Mayıs , 2007, 15:03:19

:honk:YOK YAAA
KESİNLİKLE OĞLUŞUM BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN DOYASIYA UYUYCAMM
:sleepy1:
:basardim: :basardim:
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

Almiş'inAnniş'i

tuanam

:hello2: kızlar bebişim dişini çıkarttı kaşıkla bu gün farkettim tık tık diye ses geldi ve inanmazsınız belki göğüs ucumu dişi öyle bi kesti ki şekli bile belli  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

Emine

Dişiniz hayırlı olsun darısı benimkinin başına neredeyse 9 aylık olacak hala tık yok  :laughing7: