Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

çikolatalı

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

baharcım gebelik belirtilerinede benziyor ben mesajını görmemişim umarım hamişsindir canım.

çikolatalım pınarla ikinizin kırcam kafanızı nerdesiniz yaw kayboldunuz hele pınar hiç yok
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

çikolatalı

şekerim vallahi doğru söylüyorsun şu işlerimin gözü kör olsun bitmiyorki eve geleyimde rahat rahat görüşelim işyerinde durmadan kafamda birileri rahat olamıyoruz ben bu iş trafiğinde çocuğu ne ara yapacam bilemiyorum artık

destina

anne olmak istiyorum

çikolatalı

naber destinacım hemen bakıyorum allah bizede nasip etsin inş.

destina

anne olmak istiyorum

çikolatalı

çikolatalı

slm kızlar
bu aralar foruma uğrayamadığım için üzgünüm ama ben gelemesemde haberleriniz bana geliyor sağolsun şekerkız fatoşum forumu takip ediyor bende haberlerinizi alıyorum iyi haberlerinizi duyduğumda  sizin kadar seviniyorum kötü haber aldığımda ise çok üzülüyorum ama elden gelen bişey yok hepinize kucak dolusu sevgiler yolluyorum kendinize ii bakın ....

gülay t.

Selam Serihancım canım ben de bugün seni sordum şekerkıza. Bu kadar olur kalp kalbe karşıymış. İnşallah canını sıkan şeyler en kısa sürede yoluna girer. Görüşürüz.

çikolatalı

gülaycım kusura bakma bu aralar iş hayatım çok dalgalı ne evde ne işte ntte rahat yüzü yok bana :)

yazdığını yeni görebildim çoktandır sayfayada bakamıyorum bu yüzden senin son durumun nedir ?
benimki vasat ne ii ne kötü

HATDEV22

31 Mart , 2009, 16:02:07 #85 Son düzenlenme: 10 Ağustos , 2009, 21:16:26 Emine
BEN BU AY KULLANMAYA BAŞLADIM ARKADAŞLAR TADIK ÇOK KÖTÜ ZORLA İÇİYORUM FAYDA GÖRENLERDEN VE KULANANLARDAN CEVAP BEKLİYORUM.  
bebiş istiyorum allahın iziniye

HATDEV22

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

>>nazlım<<

mrb canım öncelikle hoş geldin
3 ay önce bende kullandım ama düzenli değil arada unutuyodum zaten çok zor içiyodum midemi bulandırıyodu
bilmiyorum valla  hala bişey yok .ama belki sürekli içersen faydası olabilir
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

HATDEV22

evt göründüm şuan tedavi görüyorum klomene başladım geçen ay sonra adet oldum. adette de suğan suyunu başladım 11 gün oldu klomeni ikiye çıkarttık çatlama iğnesi yapacak sanırım cumartesi bakalım bilmiyorum oluyormu