Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

KATYUSA

kan testi yaptırdım canım kesin olmadığıma oyüzden inanıyorumm  canım bugün hastalanırım büyük ihtimL

HATDEV22

bebiş istiyorum allahın iziniye

KATYUSA

İNŞ İSTEYEN HERKESE VERSİN ALLHIM BÜYÜK ZATEN BAŞLADI AĞRIM 2-3 SAATE KADAR OLURUM GALİBA ARTIK BAŞKA BAHARA KALDI CANIM YAAA GEÇEN HAFTA ÜZÜLDÜM YETERİNCE ALIŞLTIDIM ZATEN KENDİMİ

melek_83

merhaba kızlar okuyunca sohbetinize dahil olmak istedim  :wave:
geçen ay ben de ağır bi grip geçirdim reglim de 1 gün gecikmişti doktor şüphelendi kan tahlili yapalım ona göre ilaç vereyim dedi yapılan testte 0,1 diye bi oran çıkınca doktorum bekleyelim ben sana hafif bi laç vereyim regl olmazsan 5 gün sora yenileyelim testi dedi fakat 3 gün sorna regl oldum.. kanla yapılan test yanılmıyor arkadaşlar 1 hafta öncesinden değerler düşükte olsa bi bulgu veriyor ama sıfır gözükmüyor çünkü gebelik ilk önce kanda belirti gösteriyormuş.. dularımız kabul olur da Rabbim bizi de güldürür işallah :amin:

HATDEV22

evt melek doğru söylüyorsun kanda belli oluyor idrardakiler bana güven vermiyor. kandakini 3 haftanda dahi yapsan sonuç veriyor. bakalım inşallah bizlerinde olur.
bebiş istiyorum allahın iziniye

melek_83

kız ağzın bal yesin yaa işallahhhhh işallahhhhhh Rabbim dualarımızı kabul eder eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli bebişlerimize kavuşmayı nasip eder Rabbim :amin:

pinar79

ben soğan kürünü arkasına incir kürünü kullanmıştım ve hamile kaldım ben inanıyorum.inanarak için kızlar.her şeyin başı inanmak

melek_pelin

tabi kızlar gerçekten çok işe yarıyor mutlaka uygulayın

betüs26

melek pelin başlamışsın içmeye nasıl tadı sence bana çok kötü gelmedi biraz kokusu kötü ama soğan bu  kokucağı belli bişey zaten değil mi ama ;)şifa için yapılır neden yapılmasın ki! kızlar bencede inanarak yapılmalı ben ikinci 7 güne başladım bu gün adetliyken ara verdim ben

gülay t.

Kızlar bir ara yumurtalık kistim varken ben de içmiştim soğan suyu. Ben her gün yapmaya üşendiğim için bıraktım 3 gün falan içtim ancak. Ama size kolay içmek için bir formül: elinizin tekiyle soğan suyunu içerken diğeriyle burnunuzu kapatın ve bittikten sonra da çokaz bekleyin nefes almadan . kokusu bayağı az hissediliyor o zaman. Nasıl formül ama :toothy10: Ben o 3 gün ancak böyle içmiştim.

zelis

ya kizlar bende denemek istiyorum ama , bieakin suyunu icmeyi ben yemeklerde bile sogani sevmem ,
o kadar aram kotu soganla nasi yapacam bilmiyorum  , acaba katnatirken icine iki uc tane karanfil atsam bi sey olurmu  ;D

melek_pelin

kızlar benim bugün 8. gün oldu ve gayet raha içiyorum alıştım artık siz de mutlaka başlayın, tadı közlenmiş soğan gibi, ben zaten soğanı hep severdim o yüzden pek zorluk çekmedim, ama midesinde rahatsızlık olan varsa zor gelebilir

sibel28

Allahım yardımcımız olsun ..mahvoldum ya ..az önce içtim 15 gün nasıl dayancam....

melek_83

kızlar reglime az kaldı benimde eğer hamiş filan olmazsam ben de başlıcam soğan kürüne belki de sebep o olur kısmet bakalım :honk:

KATYUSA