Saraçoğlu'ndan Yumurta Sayısını Artırmak ve Yumurta Çatlatmak İçin Kürler

Başlatan akrep79, 19 Aralık , 2008, 14:55:39

« önceki - sonraki »

mavişim80

canım dur bakalım hemen ne menopozu bak dinle bizi baska bi doktora daha görün alla halla ...korkma sakın baska birine daha görün....     

insu

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 01 Mayıs , 2012, 10:43:36
Alıntı yapılan: insu - 01 Mayıs , 2012, 10:36:46
Kızlar bana da  erken menopoz riski var dedi doktor soğan kürüne başlıycam,bide klomene başlıycam ikisini bir arada uygulayabiliyor muyuz acaba bilgisi olan var mı  :dontknow: :dontknow:

canım yaşın kaç ? neden erken menopoz teşhisi konuldu ? fsh kaç?
25 yaşındayım canım günüm  geçiyordu 10 gün test yaptım negatif doktora gittim regl in 3. günü gel tahlil yapalım dedi gittim testlere baktı hiç iyi değil dedi fsh 11.4 sanırım net hatırlamıyorum şu an menopoza giren bi kadının hormonları var sende dedi  :sad1: yapabileceğim bişey yok istabul a falan git dedi  :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 01 Mayıs , 2012, 10:50:12
       canım dur bakalım hemen ne menopozu bak dinle bizi baska bi doktora daha görün alla halla ...korkma sakın baska birine daha görün....     
canım benim gittim tabi gitmez miyim Trabzon a gittim çok iyi bi doktor bugüne kadar yaptırdığım bütün tahlilleri götürdüm hepsine baktı çok şaşırdı bu kadar kısa sürede hormonların bu kadar çıkması normal değil laboratuvar dan da kaynaklanır dedi  :dontknow: sonra muayene etti 4 yumurtan var ve erken menopoz riskin var dedi klomen verdi bu ayı iyi değerlendir olmazsa tüp bebek dedi benim durumum böyle canım :sad1: :sad1:
Herşeyin hayırlısı...

ツgöçmen_54 ツ

kesinlikle başka doktora görün canım.fsh çokta yüksek deyil korkma. :opucuk:

insu

gittim canım o da aynısını dedi  :y25: :y25: soğan kürüne başlıycam inşaAllah fayda eder  :amin: :amin: ama klomenle aynı anda içebilir miyim bilmiyorum  :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

ツgöçmen_54 ツ

üzüldüm canım çok geçmiş olsun  :opucuk:
erken menapoz için aslan pençesi çok iyi diye duymuştum.bi araştır istersen.
sende pko varmı ?

insu

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 01 Mayıs , 2012, 11:12:25
üzüldüm canım çok geçmiş olsun  :opucuk:
erken menapoz için aslan pençesi çok iyi diye duymuştum.bi araştır istersen.
sende pko varmı ?
sağol canım  :opucuk:
saraçoğlu sitesinden baktım soğan kürü diyor , pko yok canım
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

PANİK YAPMA CANIM BASKA BİRİNE DAHA GİT GİT GİT .CEVRENDE NEKADAR DOKTOR VARSA HEPSİNE BAK.BİRDE SENİN SORUNUN HORMONLARDAN AMA BENİMDE ÖNEREBİLCEGİM Bİ BİTKİ VAR.CİVANPERÇEMİ MUTLAKA ALL.SABAH AKŞAM AC KARNINA İÇ..BİR CAY BARDAGI MUTLAKA İİ GELİYORRRBEN SENELERDİR ADET SANCILARIMI ONUNLA ATLATIYORUM       

insu

sağol canım benim  soğan kürü ile klomeni   bi bitireyim de olmazsa diğer önerilere geçicem bakalım takdir i ilahi  :amin: inşaAllah daha fazla aratmadan Rabbim nasib eder hepimize  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

tamam canım bi dene bakalım hayırlsı rabbimden           

ayışığı

mrb arkadaşlar  :hello: bu ay incir kürüne başladım 2 haftadır sabah akşam içiyorum. tarife göre hazırlıyorum ama aç karnına içmek gerekiyomuş. malesef çok tatlı ve ben açken içmiyorum. aklıma kurt düştü işte. faydası olmaz mı açken içmezsek ???

leylakarsu

Soğan kürünü deneyen çok arkadaşım oldu gerçekten işe yarıyor

EFTELYA5483

Merhaba Arkadaşlar siteye yeni katıldım benimde yumurtalarım çok tembelmiş.Doktor tüp bebek tavsiye etti benim gibi sorunu olupta incir kürünü kulllanan varmı?  :crybaby2: