Sol Yanım Acıyor Anne

Başlatan Angel, 18 Aralık , 2008, 12:25:10

« önceki - sonraki »

oozge

allah allahhhhhhhh ben hıc dusunmek ıstemıyorum soylemeyımde bızımkı öldurur yemınle yaa
asırı kıskancında kıskancı  :k06:

bız genelde ınsan ıcıne cıkmıoz pek :laughing7:
yoksaa cokkkkkkkk bası belaya gırer
genelde sehıre uzak yerlere gıdıyoruz arkdslarlaa
otobus sesı yok araba sesı yok az ınsan olan yerlerde dha cok hzuurlu oluyorum ben
oda aynı sekılde

aslında işime gelıo (o da farkında işine gelıyo ) ınsan ıcınde olmamak  :k06: :k06: :k06: huzursuz olmaktansaaa  :icon_thumright:

öslem

en iyisini yapıyorsunuz tatlım  :icon_thumright: :icon_thumright:
ne olur ne olmaz önlem almak gerek  :laughing7:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

destina

merhaba kızlar  nasılsınız iyisiniz inşallah .ya ben dün çok hastaydım bir tane ilaç aldım ve hamilelik içinde ayretten başka ilaç alıyorum o aldığım soğuk algınlığı zarar veririmi acaba . veya hamlieliğe zararı olur mu ilacın adı cetaflu-forte. bilgilendirirseniz sevinirim..iyi günler güzeller.
anne olmak istiyorum

oozge

canım doktora danışmadınmı yoksaaaaa
bence tehlıkesı olur hıcbı ılaç ıcılmemesı gerekıyo  :honk: :honk: :honk:
ama bu hastalıkta ılaçsız gecmeskı yaaa

cok gecmıs olsun cnm uzuldum ınş. hemen toparlarsın kendını

özlemcımmdoru dıosun onlem almak lazım yoksaaa yanarızzzzz :k06: :k06: :k06: :k06:

destina

sağol canım. ilacın prodüksürünü okudum ama  geblikle ilgili hiç br şey yazmıyor  daha doğrusu o konuda  daha inceleme yapmammışlar. ve diyor ki hamilelikte daha  düşük  dozda verilmeli diye valla iyice kafam karıştı .zaten takıntılıyım bu ilaç meselelerine.
anne olmak istiyorum

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

canım doktorundan istersen ilaç o sana uygun olanı vericektir bence ilaç alma özelliklede antibüyotik ..  :icon_thumright:

öslem

destinacım canım çok geçmiş olsun. bencede bir doktoruna danış. hamilelikte ilaç almak bebek için iyi olmuyor. ilaçtan ziyade bitkisel çaylar falan içsen. mesela limon ağırlıklı. yada başka bitkisel çaylarrrrrr  :icon_thumright:

oozge

BENCE HERSEKILDE ZARARLI YAA :honk:
DHA DOGMADAN ILAÇLARA BOGULUYO BEBISLER
AMA ILAÇSIZDA IYILEŞEMIOKI INSAN :honk:

öslem

canım bu hastalık ilaç içersen 7 gün içmezsen 1 haftada geçerrrrr  :ehi: :ehi: :ehi:
canım ya şaka bir yana gerçekten geçmiyor. ama ilaç kullansanda hemen hemen aynı süreyi buluyor.

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

çok uzun zamandır biliyorum bu yazıyı sıksık her yerde de karşımıza çıkıyo dimi kızlar her defasında okuyorum ve gözlerim doluyo  :y25: :y25:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

öslem

burcuş

21 Ağustos , 2009, 08:49:34 #56 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2010, 13:58:58 g10ca
Not: Eklenmişti , Yönetim tarafından silindi

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

burcuş

Angel

21 Ağustos , 2009, 15:11:12 #59 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2009, 15:13:12 Angel
selam buruscum ben bu konuyu eklemistim daha oncesinden bir bak istersen canim   ;)

sizin secenekleriniz bolumunde 5 inci sayfada