MER ARKADASLAR ARANIZA YENİ KATILDIM COK İSTİYORUM BEBEK.

Başlatan begüm, 15 Aralık , 2008, 23:44:24

« önceki - sonraki »

begüm

8 YIILIK EVLIYIM ADIM BEGUM.1 DEFA TUP BEBEK BİTANE ASILAMA YAPTIM OLMADI.BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZ

oozge

hosgeldın begümcüm :flowers:
nedemek alırmısınızzz
aldık bıleeee aramızaaaaa :muzz:

canımmm suan bı tedavı oluyomusun peki?
inşallah kısa surede sende hamış olursunnn :amin:

buarada adım özge ızmırdenım bekarım
m.o. cnm

akrep79

begümcüm hoşgeldin aramıza ben elif bende 8 yıllık evliyim bir aşılama 2 tüp bebek yaptırdım rabbim ikincide nasip etti şuan ikizlerim var onlarla geçiyo günlerim. eğer bi sakıncası yoksa sorabilirmiyim sorun kimde ve sorun ne ?

öslem

begüm hoşgeldin aramıza canım. ben özlem  :hello: :hello: ben 15 aylık evliyim ama hamile değilim. senin adınada üzüldüm ama herşeyin bir çaresi var artık tıpta. inşallah sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım  :amin: :amin: allah yardımcın olsun

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

sementam

hosgeldin aramisa begum bende 7 yildir evligim 2 kere asilama yaptim oladi  :crybaby2: allah hepimize nasip etsin :amin:

begüm

canlarım cok tşk ederim sizlere hepmize allah hayırlısı versin canım  zor tüp bebek  ceken bilir üzüldüm yedi yılk bayanın bebegi olmamış bir arkadaşım olur işn rabbim büyük sizleri cok seviyorum  :occasion14: :occasion14: :crybaby2 :binkybaby:

..eLif..

Aramıza hoş geldin canım..
dilerim Allah sanada gönlüne göre bir evlat nasip eder  :amin:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

bulut

merhaba arkadaslar acaba hamilelik testinde kantesti kesin sonuc verir mi kesin sonuc vermeme ihtimali varmi bir hafta once kan testim negatif cikti halen olamadim..

..eLif..

merhaba bulut sende aramıza hoşgeldin..
kan testi % 100 kesin sonuç verir canım.. çünki apaçık hormonların değerlendiriliyor ama idrar testine o kadar güvenme derim.. neden günün gecikti onun hakkında bi fikrim yok ama..
sende hamiş adayı olmalısın?
hangi şehirdensin :)
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

bulut

merhaba elif yok malesef hamile degilim polikistikover var bende hamilelik zor is...

bulut

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...