yasasınn bende hamileyimmmmmmmmmmmmmm

Başlatan uçurumgülü, 15 Aralık , 2008, 16:03:33

« önceki - sonraki »

uçurumgülü

kızlar bende hamişim artık bende safak saycam allahım tüm çocuk istiyenlere saglıklı evlatlar nasip etsin

sekaya

hayırlı olsun canım inşallah güzel temennilerine de teşekkürler hamile hamile duaların kabul olurda hayırlısıyla bizde şafak saymaya başlarız inşallah

samira

canım allah saglıklı evlat nasip etsin hayırlı olsun cok sevindim

öslem

Alıntı yapılan: uçurumgülü - 15 Aralık , 2008, 16:03:33
kızlar bende hamişim artık bende safak saycam allahım tüm çocuk istiyenlere saglıklı evlatlar nasip etsin
canım çokkkkkkkk sevindim.  :hello2: :hello2: :hello2: hadi gözün aydın allahım biran önce kucağınada almayı nasip eder inşallah.  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

efsane

CANIM YA COK SEVINDIM RABBIM SAG SAGLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN GOZUN AYDIN

melek_83

ayyy kızz çok sevindim bee ne güsel bak duaların kabul oldu işallah sağ sağlim kavuşursun bebişine...
tebrik ederim canım sizi :nazar: :amin:

oozge

OLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEYYYYYYYYYYYY BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

su

TEBRİKLER CANIM BEN SANA DEMİŞTİM HAMİLESİN DİYE SAKALIM YOKKİ LAFIM PARA ETSİN :) ÇOK MUTLU OLDUM  :wave: :muzz: :hello2: :love9:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

ceylin eslem

hayırlı olsun canım benım herşey gönlüne göre olur inşallah.hayırlı bir evlat olur umarım.

zola

hayırlı olsun arkadaşım.Kaç aydan beri korunmuyordun?Bilgi veririsen sevinirim.

destina

ayyyyyy çok sevindim kız gözün aydın canımmmmm Allah sana güzel bir hamilelik nasip etsin hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah canım.ya senin adına çok ama çok sevindim gerçekten.
anne olmak istiyorum

güneş83

gözün aydın darısı başımıza....

Angel

gozun aydin canim insallah hamileliginde saglikli gecer  hayirlisiyla bebegini kucagina almayi nasip eder rabbim

uçurumgülü

kızlar hepiniz cok saolun çok güzel bi duygu Allah ım tüm çocuk isteyenlere yasatsın bu duyguyu zola canım ben 1 sene 3 aylık evliyim hiç korunmadım ve gecen ay hamile kaldım inşallah senin ve bütün anne olmak isteyenlerin hayırlı haberlerini bekliyoruz

nesrin_beyza&berrin

HAYIRLI OLSUN CANIM. SENİN YAZILARINI İLK YAZINDAN BERİ OKUYORUM. YAZMIŞTIMDA HAMİLESİNDİR DİYE. HAYIRLI OLSUN. GÜZEL ŞEKİLDE HAMİLELİĞİN GEÇER İNŞ.