27 Nisan , 2024, 12:21:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İSHAL VE YEŞİL KAKA

Başlatan handan, 15 Aralık , 2008, 11:01:32

« önceki - sonraki »

handan

oozge

HANDANCIM COK GECMIŞ OLSUN YAA NASIL UZULDUMMM ÖYKÜ YE :y25: :y25: :y25:
NASIL BUGUN AYNIMI HALAAA

handan

ewet aynı geçmedi.
sanırım antibiyotik kullancaz ufffff yaaaaaaaaaa....
tahliller temizse yarın çıkar.
ama bişi varsa cuma çıkcak  :y25:

-GAMZE-

sandancım cnım benım uzulmee yaa bende dung oturdum ardayı kan tahlılı yaptırdım allha sukur temız cıktıı ıdarra ve kakasındandan ıstedıler ama  ters bizim cocuk evde yapar orda kac saat bekedık yapmadıı  kanda bişi yoksaa  ondada yoktur dedı antıbıyotık ıstedım vermedı doktorr bişey yok dıee   ıshal ılacı verdı fitil verdii üzülme gecerr  :opucuk:

handan

inşallah hemen geçer yaaa...  :y25:
hala yeşil kakası  :crybaby2: hala ishali var  :crybaby2:

cuma günü balıkesirde oturan üniversite arkadaşım geliyor 1 yaşındaki oğluyla.
o zaman kadar inşallah geçer de bizde rahat ederis kızımda huzurlu olur  :amin:

-GAMZE-

aslı

handan çok geçmiş olsun.

pişik için A+d diye bir krem var 2 çeşiti var yoğun pişikler için mavi kutuda olanını olabalirsin. Birde dikkat et poposuna beyaz beyaz olmuşsa mantar oluşmuştur hiç bir pişik kremi  etkili olmaz.  Bol bol sıvı veriyorsundur bebeğine zaten.  Tekrar geçmiş olsun.

handan

sağol aslıcım dr bepantene sür dedi poposuna. bugün daha iyi sanki. en azından acımadığı belli.
yok beyaz beyaz olmadan yırttık şükür. ama ishal devam ettiği için tekrarlayabilir tabi.
dikkat eder,im sağol canım  :opucuk:

ayeda nın annesi

Slm arkadaşlar benim kızım 14 aylık.nezaman ıspanak yedirsem yeşil renkte kaka yapıyor.doktora defalarca götürdüm her seferinde ne yedi diye soruyor ve hep ıspanak yemiş oluyor.yani yediklerinden de olabilir

handan

tabiki yedikleri etkiliyor kakanın rengini. ama bugün 7. gün
ayrıca benim kızım sadece anne sütü alıyor.

bi haber sizeeee
tahlil sonuçlarmızı aldık. çok şükür temiz.
sanırım diş yolda çünkü belli

Arzu Salman

handancım çok geçmiş olsun canım. benim kızımda 8 aylıkken ishal olmuştu ve 2 ay sürdü kaç dr. a götürdüysek sonuç alamadık. Son götürdüğümüz dr. çok ilaç yüklemesi yapmışsınız artık ilaç vermeyelim dedi ve bir mama verdi ikinci biberonda bişey kalmamıştı. hala devam ediyorsa denemeni tavsiye ederim milupanın hn 24 tü sanırım eczaneye milupanın ishal maması dersen anlarlar. sonrada çok kullandım diğer çocuklarda çok işe yarıyor. bol su içirmeyide ihmal etme sakın çok geçmiş olsun tekrar

handan

teşekkür ederim arzucum.
hoşgeldin bu arada  :flowers:

benim kız değişik biraz mama da yemez o.  :sad1:
ama başka bebekler için aklımızda bulunsun  ;)

ayeda nın annesi

çok geçmiş olsun.inşallah çok rahat çıkarır dişlerini.bizim 8 tane oldu.9 uncu yolda.

handan

merhaba ayeda nın annesi. hoşgeldin sen de  :flowers:
inşallah rahat çıkarır dicem ama pek rahat değiliz.
uykusu sürekli bölünüyor mızmız falan işte.
bugün üniversiteden arkadaşım gelecek gece.
7 yıldır görmüyorum. 1 yaşında oğluyla gelcek balıkesirden.
inşallah bebekle rahat otobüs yolculuğu yapar. :amin:
inşallah öykü hn 2 gece uyur da bizde hasret gideririz  :amin:

ARMAĞAN

VALLA BEN YAZILANLARI ANCA OKUYABİLİYORUM CANIM. GEÇEN GÜN ONLINEDIM AMA MUHASEBE PROGRAMLARI ÇALIŞIYORDU EKRANDA.

BUGÜN NASIL ÖYKÜ. UMARIM İYİDİR ARTIK MAHVOLDU ÇOCUM YAA.
AYRICA SANA BAHSETMİŞTİM YA DOKTOR DETOKS UYGULADI BİZE DİYE. AYRICA REFLORUDA VERMİŞTİ SAŞE OLANINDAN AMA BİZ İÇİREMEDİK ONU TADI ÇOK KÖTÜYDÜ ÇÜNKÜ. AMA O ECZANEDE HAZIRLATTIĞIMIZ SIVI ÇOK İYİ GELMİŞTİ.

BEPANTHENE ÇOK İYİ BİR PİŞİK KREMİ BENCE. BEN ZEYNEP BEZİ ATANA KADAR ONDAN KULLANDIM. CİĞER GİBİ PİŞMİŞ OLSA BİLE BİR SÜRMEDE DİĞER BEZİ AÇANA KADAR PİŞİKTEN ESER KALMIYOR.

OFF ÇOK CANIM SIKILDI YAA. BİZDE AYNI EVRELERDEN GEÇTİK. BİZDE ÇOK ÜZÜLDÜK AMA SONUÇ OLARAK BÜYÜYORLAR İŞTE ÖYLE YADA BÖYLE. TAHLİL SONUÇLARINI MERAK EDİYORUM CANIM, ALIR ALMAZ BİLDİR BİZEDE OLURMU.