17 Mayıs , 2024, 12:42:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEN GELDİMM..yeniyim :)

Başlatan HaYaL83, 05 Aralık , 2008, 13:17:15

« önceki - sonraki »

HaYaL83

Selam kızlar bende siteyi yeni keşfedenlerdenim..ismim havva, öğretmenim, 5 yıl 8 aylık evliyim 5 yıldır bebek istiyoruz..tedavi serüvenim 8 ay yumurta takibi ,aşılama ve tüp bebek denemesi. Tüp bebek tedavisi ilk başta olumlu sonuçlanmıştı testim pozitif çıktı fakat kanama başladı ve kısa sürede sonlandı.Sebebi araştırılmak için ekim ayında histeroskopi oldum rahimde perde varmış düşüğün sebebide buymuş vee perde alındı..şimdi ilaç kullanıyorum rahmimin iyileşmesi için bu ay son ilacım...bekliyorum ve istiyorum..rabbim tüm evlat sahibi olmak isteyenlere içinde bana hayırlı evlat nasip etsin..bu arada ben polikistik overim fakat çok ileri değil yani heray adet görüyorum ama gün olarak gecikiyor(30-35 günde yani)eşimdede hareketli sayısı düşükmüş ama olur diyorlar
[

Angel

aramiza hosgeldin canim insallah hayirlisiyla bebegin olur     :flowers:

ben Tulin 24 yasindayim bir kizim var 5 yasinda

goncagul

aramıza hosgeldın havva inş. bebişin olur canım bende senın gıbı cok ısteyenlerdenım

HaYaL83

06 Aralık , 2008, 13:02:53 #3 Son düzenlenme: 06 Aralık , 2008, 13:07:52 HaYaL83
hoşbulduk kızlar tülin allah bağışlasın yavrunu..goncagül rabbim tez zamanda sanada nasip etsin tabii banada
[

goncagul

tesekkur ederım allah tum ısteyenlere hayırlısından nasıp etsın

servem

hoşgeldin goncagül bende tedavi görüyorum tüp bebek. 14ünde sonuc belli olacak.. 23 yasımdayım ve bende öğretmenim...

sesedo-98

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 05 Aralık , 2008, 13:17:15
Selam kızlar bende siteyi yeni keşfedenlerdenim..ismim havva, öğretmenim, 5 yıl 8 aylık evliyim 5 yıldır bebek istiyoruz..tedavi serüvenim 8 ay yumurta takibi ,aşılama ve tüp bebek denemesi. Tüp bebek tedavisi ilk başta olumlu sonuçlanmıştı testim pozitif çıktı fakat kanama başladı ve kısa sürede sonlandı.Sebebi araştırılmak için ekim ayında histeroskopi oldum rahimde perde varmış düşüğün sebebide buymuş vee perde alındı..şimdi ilaç kullanıyorum rahmimin iyileşmesi için bu ay son ilacım...bekliyorum ve istiyorum..rabbim tüm evlat sahibi olmak isteyenlere içinde bana hayırlı evlat nasip etsin..bu arada ben polikistik overim fakat çok ileri değil yani heray adet görüyorum ama gün olarak gecikiyor(30-35 günde yani)eşimdede hareketli sayısı düşükmüş ama olur diyorlar
hoşgeldin bende yeniyim canım.. inşallah allah sana da hayırlı evlat  nasip eder  :) en yakın zmanda hayırlı haberini duyarız umarım :)

HaYaL83

hoşbuldum sağolun kızlar inşallah :amin:
[

oozge

hayal hosgeldın cnm
gecmış olsun ya uzuldum ama vardır herseyde bı kısmet
sımdı bekle bakalım tedavı ilaç surecını
bıtsın olur inş hemen tekrardann :amin: