selam arkadaşlarım

Başlatan ceylin eslem, 30 Kasım , 2008, 14:17:04

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

herkeze merhabalar
  ben aysel ordu da yaşıyorum.28 yaşındayım.henüz 4 buçuk aylık evliyim.ve bebeğimin olmasını çok istiyorum.hatta evliliğimin ilk ayında hamile kalmıştım ama malesef 2 ay sonra karnımda ölmüş olduğu anlaşıldı. kürtaj falan bilirsiniz.yeniden hamile kalmak istiyorum bu ay korunmadık adetime de 2 gün var inşallah hamileyimdir.bakalım göreceğiz.

öslem

hoşgeldin ayselcim  :flowers: :flowers:
ben özlem canım. düşük olayına çok üzüldüm. ama allahtan hayırlısı böyleymiş demekki.. sıkma canını inşallah bir tane bebişin olur güzelim. allahım isteğini görür inşallah  :amin: :amin:
ayselcim kaç yaşındasın canım  :icon_scratch: :icon_scratch:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

ceylin eslem

özlemciğim aranızda olmak çok güzel tanıştıgıma çok memnun oldum benim gibi anne olmak isteyen beni anlayan arkadaşlarımın olmasına çok seviniyorum yaşım 28.

öslem

bende mamnun oldum ayselcim.  :k06: :k06:
tabiki birbirini anlayan insanlarla birlikte olmak çok güzel. burada insanlar birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
canım bak daha çok gençsin canını sıkma sakın allahımın izni ile seninde hamilelik haberlerini alırız inşallah  :amin:
benimde bebeğim yok ama biz hiç denemedik. bakalım eşim askerde ve 4 gün sonra izne gelecek o zaman denemeyi düşünüyoruz hayırlısı olsun canım benim. allah tüm bebek isteyen annelere yardımcı olsun  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM