bebeklerde fıtık

Başlatan aysekorkmaz, 29 Kasım , 2008, 15:24:29

« önceki - sonraki »

aysekorkmaz

ne benim bu çektiklerim boyle çoçuğum doğdu doğalı hastaneden kurtulamadı once bası yara doğdu sonra gobegi kanıyo fıtik amalıyatı oldu ben yavrumun acı çekmesıne dayanamıyorum artık

öslem

ayşecim gerçekten çok üzüldüm canım yaaaaa :y25: :y25:
allahım acil şifalar versin güzelim :amin: :amin: ama ne yapacaksın sen annesin dayan güzelim sen güçlü ol bak bebeğinin sana ihtiyacı var

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

aysekorkmaz

saol canım tesekkur ederim
ne yapalım katlanıyorum iste

seyhan

merhaba ayşecim :flow :flowers:
rabbim şifa versin yavruna :amin:
canım ya üzülmemeye çalış
nerde oturuyosun canım

aysekorkmaz

amin
kayseride oturuyorum
üzülmemeye çalıssamda elde değil

öslem

ayşecim napacaksın sen annesin ve ayakta durmak zorundasın. bebişin için güzelim allah seninde bebeğininde yardımcısı olsun :amin: :amin:

aysekorkmaz

saolun canlarım ne yplım ayakta durmay çalısıyorum ama bu çoçuk gerçekten çok çektirdi bana allah acısını gostermesin yinede
once 1.5 sene çoçugumuz olmadı sonra hamile kaldım dusuk riski vardı surekli kanamam oluyodu doktor ayaga kalkmamı yasakladı sadece tuvalete kalktım ne kadar sıkıcı bi durum oldunu tahmin edersiniz sonra erken doğum oldu ve doğdugunda basının arkasında deri olusmamıstı ve beni emmiyordu emmedigi için kan sekeri dustu düstükçe uyanamadı uyanmadıkça emmedi emmedikçe yine kan sekeri dustu bu durum surekli birbirini tetikledi sonra ağir bi sarılık oldu üç gun kuezde yattı gomegi 4aylık olmasına rağmen hala kapanmadı arada kanıyo fitik amaliyatı oldu amaliyat olduktn sonra iyice huysuzlastı hisç uyku uyumuyor 24 saatte 4 sat bile uyumuyo uyumadıgi zaman ise surekli kucagimde ayakta geziyoruz oturunca ağlamaya baslıyo çok afedersiniz ama tuvalete gitmeye vakit bulamıyorum ancak o uyuyunca

öslem

ayşecim peki doktorlar ne diyor bu duruma

aysekorkmaz

öslem

ayşecim demekki ağrısı falan var.. uyku düzensizliği için bişey kullanmıyormusun yani çok az uyuyormuş