28 Nisan , 2024, 00:17:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaslar nolur cvp atın

Başlatan uçurumgülü, 29 Kasım , 2008, 12:09:00

« önceki - sonraki »

öslem

destina aramıza hoşgeldin canım  :flowers: :flowers: ben özlem..

banucum yazdıklarını okudum canım gerçekten çok üzüldüm. ama allahtan ümit kesilmez. inşallah hayırlı haberlerini alırız güzelim  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

uçurumgülü

03 Aralık , 2008, 08:56:34 #46 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2008, 09:03:46 uçurumgülü
slm arkaaslar destina ve faruk hoş geldiniz aramıza sulugözcüm canım ben dün yoktum ama hala hastalanmadım teste yapmadım yarın sabah yapıcam bida neslihan dogru söledi sulugöz test yap bencede arkadaslar benim karnımda ve kasıklarımda zaman zaman agrı oluyo kısa süreli ama sizce hamileysem eger ondan olabilirmi yada gebelik belirtisi olabilirmi nesrinbeyza sanada  tskkür ederim cnm benimde içimden öle geciyo

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: uçurumgülü - 03 Aralık , 2008, 08:56:34
slm arkaaslar destina ve faruk hoş geldiniz aramıza sulugözcüm canım ben dün yoktum ama hala hastalanmadım teste yapmadım yarın sabah yapıcam bida neslihan dogru söledi sulugöz test yap bencede arkadaslar benim karnımda ve kasıklarımda zaman zaman agrı oluyo kısa süreli ama sizce hamileysem eger ondan olabilirmi yada gebelik belirtisi olabilirmi nesrinbeyza sanada  tskkür ederim cnm benimde içimden öle geciyo

slmlar
karında ve kasıklarda ağrı hamilelik belirtilerinde var. Sen bence hemen test yap. Yaaa ben bu konuda çok sabırsızım. Günüm gelmeden hemen test yapmak istiyorum. Sonra bakıyorum hastalanıyorum. :icon_pale:

uçurumgülü

daha evelki gün yaptım test ama çok silikti o yüzden bende cok sabirsizim sürekli aklımda hamişmiyim acaba diye ama bilmiyom cumartesi vbidatest yapcam karnım bazen kasılıyo acıyo agrıyo geciyo

Angel

Alıntı yapılan: uçurumgülü - 03 Aralık , 2008, 11:48:13
daha evelki gün yaptım test ama çok silikti o yüzden bende cok sabirsizim sürekli aklımda hamişmiyim acaba diye ama bilmiyom cumartesi vbidatest yapcam karnım bazen kasılıyo acıyo agrıyo geciyo

hakkinda hayirlisi canim bir kac gun sonra yine test yap  cikar o zaman insallah hayirlisi canim    :opucuk: 

bu rada ben tulin 24 yasindayim  bir kizim var aleyna 5 yasinda.aramiza hosgeldin kusura bakma birez gec farkettim seni    :flowers:

goncagul

merhaba ben goncagül hosgeldın

Zeynep_Sena

arkadaslar ben test yapmadım onun yerıne bugün koaföre gıttım alısverıse gıtıım gezdım tozdum  :) test yapasım gelmıyo çünkü sonucunda ne yapacagım cok saskınım acıkcası esımde hergün soruyor işe gıdıyor gelıyor işte evde hep soruyor :) bende sanırım hastalancam dıyorum bakalım hayırlısı  :) NEYSE o olsun bızler ıcın... yanı arkadaslar sıze sunu sölemek ıstıyorm Allah'tan umıt kesılmez sakın umıdınızı bırakmayın....

aysel

bende  hamileymişim ama aynı adet olacak gibi hissediyodum hatta oldum zannediyodum karnın çatlıyodu kesinlikle adet olacağım diye bekliyodum hatta 2yada 3 damla oldum ama test yaptım hamile çıktım aynı adet olacakmış gibi oluyosun zaten canım
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sabr

valla ben de güya 9 ekimden beri adet olmadım hala olmadım hep negatif çıktı..

aysekorkmaz

faruk arkadasım oncelikle basın sağ olsun allah sabır versin yar ve yardımcın olsun çok acı bi durum bi annenin evladını kaybetmesi bence de once bi psikolokla gorus derim tekrar basın sağ olsun

neslihan

Faruk başın saolsun.Kendine çok dikkat et bebeğini kaybetmek çok kötü.Allah sabır versin.

destina

MERHABA UÇURUM GÜLÜYA TEST YAPMADIN MI ÇOK MERAK ETTİM LÜTFEN BENİ CEVAPSIZ BIRAKMA İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLE HAMİLESİNDİR YA SENİ BENDEN VE HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARDAN KİMSE İYİ ANLAMAZ. BENDE ÇOK TAKINTI YAPIYORUM VE AĞLIYORUM BİLE BAZEN.AMA ELİMİZDEN BİRŞEY GELMİYOR.NEYSE HAYIRLIS OLSUN.
anne olmak istiyorum

öslem

destina canım neden böyle yapıyorsun. ağlamak yada kendine sıkıntı yapmak inan hiçbirşeyi çözmez. sen yeterki umudunu yitirme. bak alah herkese hayırlısını verir canım benim. nolur bu kadar üzülme hayatım  :opucuk: :opucuk:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

uçurumgülü

destina canım nasılsın öncelikle hicr_an haklı kendine sıkıntı yapma ozaman allah korusun hiç olmazsa nolcak ben test yapıyorum sık sık hep aynı çift ama öteki kadar net testi yaptıktan 20dk sonra oluo işte pazartesi doktora gidiyoruz bakalım kan testi yaptrırcam hayırlısı inşallah hayal kırıklıgı olmaz

sultanefe

mrb arkadaşlar ben bugün katıldım aranıza adım sultan 13 aylık efe adında oğlum var