arkadaslar nolur cvp atın

Başlatan uçurumgülü, 29 Kasım , 2008, 12:09:00

« önceki - sonraki »

öslem

benim bebeğim yok ve henüz hamile diilim canım. bakalım deneyeceğiz bizde hayırlısı olsun artık :amin: :amin:
sende umarım biran önce bebişine kavuşursun güzelim :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

uçurumgülü

inşallah biran önce kavusursun esine herseyi ALLAHIM hayırlı zamanda hayırlı yerde versin sayılı gün gecer ayrıca azracım inşallah en kısa sürede seninde hamiş haberini alırız ben daha hastalanmadım da ayrıca su teskkür ederim hesapladıgın için ama emin olamıyom bişeyden bakalım ayın 1 i olsunda bakcam fazla düşünmemeye stres yapmamaya calışıyom

mavili

hadi bakalım hayırlı haberler verirsin inşallah bize canım bende bakıyorum arada sayfaya acaba test yaptımı felan diye merak etmiştim daha yapmamışsın inşallah Allahım gönlüne göre verir hayırlısı olsun canım

uçurumgülü

mavili çok saol canım yapınca yazıcam inşallah hamişimdir

uçurumgülü

slm arkadaslar ben bu sabah testimi yaptım ikinci çizgi çok belirsiz cıktı ya bozuk yada tam 9gün olmadıgı için çıkmadı haftaya bida yapcam hala hastalanmadım

DİLVİN

uçurum gülü

hadi gözü aydın

bence hamilesin
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

uçurumgülü

selcan cım bilmiyorum ikinci çok belirsizdi yok denecek kadar belkide tek çizgiydi bana öle geldi ama hastalanmadım da adet olmaya basladıgımdan beri hiç böle olmamıştı nasıl eminsin hamiş olduma

DİLVİN

bilmem içime doğdu
geçen ay bende bekledim öle
7 gün geçikti
test aldım,test bozuk çıktı
ertesi gün tekrar test aldım
tek çizgi çıktı,sabahına hasta oldum
çok üzülmüştüm
umarım sen hamıle olursun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

su

CANIM BENCE SEN KESİNLİKLE HAMİLESİN HADİ HAYIRLISI DARISI BAŞIMA ÇOK SEVİNDİM ÖPÜYORUM SENİ KOCAMAN MUCUKKKKKKKKK
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

uçurumgülü

su selcan çok saolun inşallah hamişimdir inşallah sizlerde hamiş olursunuz 2009 annesi oluruz hep beraber ya bide bişey sorcam böle öksürdüm zaman hapşırdıgım zaman karnımmı kasıgımmı tam emin deilim kasılıyo biraz bide cok basım arıyo acaba neden olabilir bu hamilelikle bi alakası olabilirmi

DİLVİN

canım benım inş. hamilesin
senı umutlandırmakta istemıyorum çünkü
bende aynı şeyleri yaşadım,ama sonucunda hamile değilmişim
bir test daha alsana,yada bir sağlık kuruluşuna git
bende merak eder oldum şimdi:))
hadi bizi meraklandırma

uçurumgülü

yarın bida alıcam bakalım bi kac gün daha bekleyeyim bakalım tam 9gün olsun

neslihan

Hakkında hayırlısı olsun denizcim.İnşallah hamilesindir

öslem

denizcim yarın hayırlı haberleri verirsin inşallah bizlere canım. hadi bakalım bekliyoruz  :k06: :k06:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

banusinan

Alıntı yapılan: uçurumgülü - 01 Aralık , 2008, 12:22:53
yarın bida alıcam bakalım bi kac gün daha bekleyeyim bakalım tam 9gün olsun
Canım merhaba,inşallah hamilesindir.
Bence adetin bekdiğin tarih 10 günü geçtiyse kanda beta hcg testi yaptırırsan net bir bilgi alırsın.
Allahım tüm hamile kalmak isteyenlerin duasını kabul eder,inşallah.
Ben bu ay sabırsızlıkla adet olup olmayacağımı bekliyorum.Bazı belirtiler yaşıyorum,ama umutlanmak da istemiyorum.
7 aralık tarihinde Allahım inşallah adet olmam,hamile kalırım,inşallah Allah ın izniyle.
Ben 5,5 senelik evliyim.İki kere hamile kaldım,fakat 1.sinde rahimde perde vardı,5,5 aylıkken erken normal doğum yapmak zorunda kaldım ve 5 dakika yaşadı,vefat etti,kız evladım.Sonrasında inferbilite bölümüne gittim,ilaçlı rahim filmi çektirmemi söylediler ve ameliyatla perdeyi kestiler,ilaçlı rahim filmi çektirdim.Gebe kalabileceğimi söylediler.
1,5 sene ara verdim,hamile kalmadan öce almam gereken bebe asprini,vitamin ve mineral tabletini ve de folik asit almaya başladım,doktorum adetin 3.günü hormon testi istedi,yaptırdım ve muhtemel yumurtlama tarihlerini söyledi.Bende ona göre hareket ettim,10 ay süresince hamile kalamadım ve doktorum 1 sene süre vermişti.Bende 11.ayda(haziran ayı) olmam gereken adeti gördüm,ondan 2 gün sonra kahverengi lekelenme yaşadım,sevindim,hemen doktorumu aradım,oda kanda gebelik hcg testi yaptır,dedi.Bende yaptırdım,ama kanamamda oluyordu.teste dış gebelik olabilir,dedi,Neyse fazla uzatmayayım,dış gebelik teşhisi koydular,bu da ikincisiydi.
Rabbim tabiiki tüm bunları imtihan olarak veriyor ve hayırlısı böyleymiş.
İnşallah tekrar böyle durumları yaşamam,Allah ın izni ile.
Görüşmek üzere.