28 Nisan , 2024, 10:13:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BUDA BENIM EFEMIN SAYFASI

Başlatan emel efe, 28 Kasım , 2008, 16:19:47

« önceki - sonraki »

oozge

amanınnnnnnnnnnnn cingöz efe kaçıyoooooo
daha dorusu kaçamıo :k06:
annesi şipşak kaçamadıgı oglusunu ölumsuzlestırıo fotoylaaaaaaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

aman yarabbi babişlede ne gusel bakış atmış öle oo nıspet yapar gbı :k06:

emel efe

oskım sorma babası yorgunluktan olmus ama efede enerjı hala devam baksana bakısa  :suclu: :suclu:

oozge

az bıraz yaramaslık yapmıs ztnnn o bakısıda sezdım yani  :ehi: :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

yakışıklı paşam benim  :nazar: :nazar: :nazar: maşallah nazar degmesin emoş bebem nasılsın ya gecen akşam

konuştuk uykudan kalkdım ya hiç ne konuştuk hayal meyal hatırlıyom bu hafta da gelemıycez malum ben sanırım

çalışcam artı selomun dogum günü partisi  var emel görüyon dimi bizi davet etmedi bizde giderdik dimi ama
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emel efe

BURDADA HAYVANLARLA OYNUYORUZ YEMEK YEDIRIYO SONRADA UYUTUYO HAYVANLARI  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

emel efe

EVET TULISIM AMA BEN SANA DEDIM DIMI KALKINCA BISEY HATIRLAMICAN ISTERSEN KAPATALIM DIYE AMA DIMI

:ehi: :ehi: :ehi:

SELO BIZI CAGIRIRDA GIDICEGI MEKAN COOK LUKS YAVRUM KISI BASI FIYATI SOYLEMIM DUDAGIMIZ UCUKLAMASIN

SEN NASILSIN TULISIM YAWW BEN DUN HISTORIADAYDIM ALISVERIS YAPTIM
BUGUN YINE GELICEM BI KAZAK ALDIM DEFO CIKTI YA DEGISTIRMEYE GELICEM CANIMCIM SEN MUSAITMISIN

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım 6 da çıkcam ama bilmem uygun mu sana birde gelemeyebilirim sanırım ya
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emel efe

yavrus ben yarına erteledım yada aksam kocıse rıca edıcem gotururse bı hva almıs oluruz efe ıcınde ıı olur bakalım gelsınde ne dıcek olmadı yarın gıdıcem

-GAMZE-

aman paşamın resımlerii gelmişşş  ne kadardaa yakışıklıı olmuşş kuşum benım gecen benle telefonda konuşuyooo ayoooo  dio  :ehi: biy,iki.üç.aytııı dıo  sıpam benım maşallahhh kemgözlerden kourusun rabbiim çok  yakışıklı kuzum benımmm  :nazar: :nazar:

yalay

MAŞAALLAH ALLAH SİZE BAĞIŞLASIN UZUN ÖMÜRLÜ SAĞLIKLI YILLAR DİLEĞİYLE

turku_tiryaki

Çok güzel bir bebeğiniz var, maşallah.  :nazar:
Sevgiler, Türkü ve minik mucizesi.

Biliyorum
Sen bir meleksin
Bana yardım için gönderildin...