27 Nisan , 2024, 21:40:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sperm Hareketliliği ve Sperm Sayısı Hakkında

Başlatan nil, 26 Kasım , 2008, 16:56:05

« önceki - sonraki »

dileKKK:)

Alıntı yapılan: asum - 07 Temmuz , 2010, 13:51:51
ewet ya bu çok önemli bak hareketsizlik varken de hamiş olunabiliyo allah büyük
tatlım sizin sayı iiydi hareket düşüktü galiba dimi
SAYIDA FAZLA DEĞİLDİ CANIM DEDİM GİTMESİ İÇİN BİR TEK SPERM BİLE Y EYETERLİ. ÖNEMLİ OLAN HIZI İLERLEMESİ KOŞMASI YANİİİ  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

AMA HAMŞ KALDIM İŞDE. KISA SÜRDÜ AMA. TEKRAR KALACAĞIM İNANIORUM BEN RABBİME... DUA PAYLAŞIMLARINDA BENİM PAYLAŞTIĞIM BİR DUA VAR CANI ONUDA OKUY. ÇOK HAYIRLI 2 DUA DİYO. BEN PAYLAŞMIŞTIM ONUDA ÇOK OKUMUŞTUM...TAVSİYEM SANA  :D ;) ;)

asum

asum

ツgöçmen_54 ツ

kızlar hiç üzülmeyin.. bu konuda ben sizden biraz daha bahtsızım heralde..aşılama şansım bile yok..tek güvencemiz çakşır suyu  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

asum

niye öle diyosun göçmencim sayımı çok düşüktü

ツgöçmen_54 ツ

evet asum eşimin sperm sayısı sadece 1.000.000
aşılama olması içinde en az 5.000.000 olması gerekir dr bize tek tek anlattı herşeyi..

asum

gülüm herşeyi dene sen keçiboynuzu çakşı macun olmadı tüp bebek çok çare var üzülme sakın

ツgöçmen_54 ツ

son 3 ayda çektiğimiz eziyetleri anlatsam roman olur valla.. :ehi:
tam 2 ay boyunca hergünümüz doktorlarda geçti..yanlış tedavi yanlış yönlendirme tam bir rezaletti..
allah doktor kapılarına düşürmesin..

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: asum - 07 Temmuz , 2010, 14:14:24
gülüm herşeyi dene sen keçiboynuzu çakşı macun olmadı tüp bebek çok çare var üzülme sakın
yok üzülmüyorum yaa..tüp bebek şansımız bile olsa çok şükür..o şansı olmayanlar bile var..vücudu hiç sperm üretmeyen insanlar var onlar 1 tane spermin peşindeler..halimize şükretmek lazım..

asum

tabiki çok doğru düşünüyosun hamdolsun bi çaremiz var ii düşünelim hep böyle allah büyük

ツgöçmen_54 ツ

hiçüzülme canım olur allahım biliyor ne zman vereceğini umudum yok demeyin... asıl tecrübe bendee sorunlar bizdede de var ama ben hamiş kalmıştım... stres yok, sigara yok, relaks dua ve bitkilere devaam ....

asum

kızlar ben izmirden geliyim gelecek ayki ovulasyonumda bu preseddi de alıcam dersu sağolsun beni bu konuda çok yüreklendirdi