27 Nisan , 2024, 12:52:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aldatılma

Başlatan sarenur, 16 Mayıs , 2007, 13:30:00

« önceki - sonraki »

polen

bu konuda söylemek istediğim o kadar çok şey var ki..sevdiği tarafından aldatılmak bir kadına yapılan ennnn büyük kötülük,yani silahı alıp vursalar o kadar acıtmaz.içindde oluşan güven kaleleri biranda yıkılır.dünyanın en yalnız insanı oluverirsin.eskiden gözün kapalı herşeyine inandığın adamın artık hiçbir sözüne inanmaz,hep kuşkuyla yaklaşır,elinden geldiğince onu izler durursun.paranoyak olur çıkarsın.hayattan aldığın zevk azalır.depresyonun kıyılarında gezersin.merak edersin neyim eksik,yada o kadının neyi fazla diye..beraber yaşadıkların gözünün önünden geçer film şeridi gibi,en manalı,güzel anlar bile önemsiz,manasını yitirmiştir artık..uykuların kaçar,ben onu bu kadar severken niye diye..ne kadar özür dilese inkar etse inanamaz,güvenemezsin.ne yaparsa yapsın artık kalbinize bıçağı saplamıştır,zamanla daha fazla kanar,acıtır.onulmaz bir yaradır açtığı..siz belki hala seversiniz,ama onun sevgisinden emin değilsinizdir,artık hayatta kimsenin bilmediği garip bir yalnızlık yaşarsınız.eskiden hiç kıskançlık yapmazken artık huysuz birisi olup çıkarsınız..yalnız kalınca hep ağlarsınız.
erkekler sadece daha güzel bir kadın bulduğu için aldatmaz,yada siz bakımsızsınız diye de yapmaz,yani onların sadakat ipleri pamuk ipliğinden yapılmıştır,hemen kopuverir.şunu söyleyebilirim ki aldatmayan,yada meyli olmayan erkek çooook az..

sibel28

arkadaşlar aldatan kadının kesin bir sebebi vardır.geçenlerde hastane bu konuyla ilğili bir olay yaşadım.hastanede röntgen çektirmek için sıra bekliyordum.yanıma bir bayan geldi biraz sohbet ettik.sonra bana şu karşıdaki adam bana çok güzelsin,çok güzel gülüyorsun diyor dedi.hem adama kızıyor hemde gülüyordu.Hani derler ya ağzı kulaklarına varıyor.30 yaşlarındaki kadın bu tacizden çok mutluydu.çok acı ama sanıyorum bayana hayatında ilk defa bir erkek çok güzelsin demiş.bu bayan evli ve 2 çocuk annesi.yarım saat sonra baktıgımda kızdıgı adamla sohbeti koyulaştırmışlar hastaneden birlikte çıkıyorlardı.buda gösteriyorki bayanın eşiyle ilişkisinde bir promlem var.güzel sözlere aç.bir güzel söz onu kandırdı.

MISIRLI-GELIN

bende aldatildim hemde dayimin oglu tarafindan ilk esimdi beni sirtimdan vurdu ben asla aldatildimi gizlemem evet aldatildim bundan gurur duymuyorum gurur duyulacak bir durum yok ama allahindan bulsun bedduam yok onu allaah havale ettim cok aci birsey cogu soruyo neden misirli biriyle evlendim benim icin mülslüman olsun insan olsun oturup kalkmasini bilsin beni mutlu etsin canimi veririm ondan cok cektim ve asla bizim insanlarimizdan biriyle evlenmiceme yemin ettim ama kaderde demekki buda varmis neyse ben yarami fazla desmeyim simdi evliyim hamileyim alah kismet ederse bir kizim olacak allah herkezi aldatilmakdan korusun ve aldatmakdan

insan karsinidakinden önce kendini aldatiyor basit insanlar ancak aldatir bence
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

mayra

ALDATMANIN KADINI ERKEĞİ OLMAZ..
ALDATMA ALDATMADIR..
ERKEK İÇİN DEĞİŞİKLİK , EVDE KARISI KALSIN O DIŞARDA
İSTEDİĞİNİ YAPSIN.. AMA EVDEKİ DE DURSUN..
KOSKOCAMAN HÜLYA AVŞAR BİLE ALDATILDI ONA BAKARSANIZ..
HER TÜRLÜ MEZİYET OLMASINA RAĞMEN..
GÜZELLİK,PARA,ŞÖHRET,ANNELİK..
YANİ ALDATMAK İSTEDİKTEN SONRA ERKEK HER YERDE
BUNU YAPIYOR..
KADIN İÇİN DE ALDATMAK KOLAY DEĞİL SANIRIM..
ALLAH HİÇ KİMSEYİ ŞAŞIRTMASIN KORUSUN ..
AMA HİÇ BİR KADIN DA KOLAY KOLAY KOCASINI ALDATMAZ..
MUTLAKA ONU İTEN NEDENLER VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
DİŞİ KUŞ YUVA YAPAR.. YANİ KADIN KOCASINI ALDATIYORSA MUTLAKA
ADAMIN SUÇU VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
YİNE DE HİÇ BİR ŞEY İÇİN BÜYÜK KONUŞMAMAK LAZIM..
KİMİN NE YAŞADIĞINI BİLEMEYİZ..
HAYIRLI İNSANLAR ÇIKSIN KARŞIMIZA..
AMA ALLAH GÖSTERMESİN EŞİM BENİ ALDATACAK OLSA
BEN EŞİME KIZARIM..KADINA KIZMAM.. HERKEZ KENDİNE MUKAYİT OLSUN..
O ZAMAN KADIN DA YAPAR ONUN Kİ NAMUS , ERKEĞİN Kİ; ERKEKLİK Mİ?
MISIRLI - GELİNCİK İNAN BANA HER ŞER DE BİR HAYIR VARDIR
LAFI DA SANKİ SENİN YAŞADIKLARINA GÖRE OLMUŞ..
ALLAH BİR KAPIYI KAPATMIŞ BİR KAPIYI AÇMIŞ..
MUTLAKA ÇOK ÜZÜLMÜŞSÜNDÜR AMA BAK ŞİMDİ
HAYATIN DA NE GÜZEL ŞEYLER YAŞAMIŞSIN..
MUTLULUKLAR DİLİYORUM..
SEVGİLER..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: mayra - 04 Haziran , 2009, 11:35:11
ALDATMA ALDATMADIR..
BUNU YAPIYOR..
MUTLULUKLAR DİLİYORUM..
SEVGİLER..

ablacım ne guzle anlatmıssın  :wave: :wave: :wave
benede kadınlar daha zor yapar heralde erkek kaadar deıl ama gunumuzde dusunmek lazımmm kadınlar daha oon plandaa :icon_scratch: :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

mayra

Alıntı yapılan: ŞeKeRRiiMşEkErRrRr=) - 04 Haziran , 2009, 12:22:22
Alıntı yapılan: mayra - 04 Haziran , 2009, 11:35:11
ALDATMA ALDATMADIR..
BUNU YAPIYOR..
MUTLULUKLAR DİLİYORUM..
SEVGİLER..

ablacım ne guzle anlatmıssın  :wave: :wave: :wave
benede kadınlar daha zor yapar heralde erkek kaadar deıl ama gunumuzde dusunmek lazımmm kadınlar daha oon plandaa :icon_scratch: :icon_scratch:
evet canım ama kadınları da ön plana atan erkekler malesef..
erkekler kadınlarına sahip çıksın..

мiŁenα.

ama kadının ıcınde varsa erkek ne kadar sahıp cıkarsa cıksın
bıde artıkkk sımıdkı genclıgın kızları erkeklere nazaran daha kotuu
buda bı gercekk
oncede n arkek gıder kızın yanına hanı hoslandıgını solerdıı
sımdı ole deıll kızlar gıdıyooo erkeklere yapısıyooo
ne bılımmmm okul zamanım aklıma geldı 3 yıl once boyleydı kızlarr
erkeklerın yaptıklarını yapıyoduuu :dontknow: :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Dilek&Yusuf

aldatılmak gerçekten çok kötü bişey hele evliyken çünkü karşındaki insana fedakarlık yapıyorsun onu başının üstünde tutuyorsun sonunda aldatılırsan haketmediğini görmüş oluyorsun hiç yaşamadım bunu eşime güvenim sonsuz ama bazen bakıyorumda dünya nekadar değişmiş arkadaşımn dediği gibi kadınlar çok farklı yani bize büyük annelerimzin annelerimizin anlattığı gibi değil internettehangi sayfayı açsan açık saçık kadınlar sexle ilgili yazılar oluyo geçen bi programda bunları yapan kadınlar çıkmış okadar rahatlarki biz bu işi yapıyoruz kadınlarda kocalarına sahip çıksın diyorlar ve ağlayarak orayı arayan eşinden internetteki bu kadınlar yüzünden ayrıldığını söyleyen birsürü kadın var birebir aldatması gerekmiyo şimdi her adım tehlikeli özellikle erkekler için.

Dilek&Yusuf

bide arkadaşm demişya kadınlar kendine bakmadığı için bazı erkekler aldatıyo diye ben televizyonlarda dinlediğim ve çevremde gördüğüm kadarıyla erkekler kendi karıları açık giyinmesin makyaj yapmasın güzel olmasınki kimse bakmasın istiyolar ama aldattıkları kadın açık saçık makyajlı tam istemediği tipte oluyo ben bunu hiç anlamış değilim doğrusu :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

βαlκιz

bu dünyada aldatılır herkez birbirini aldatabilirdee ya öbür dünyaaa orayı düşünen yokk orda nasıl hesap vericekler birbirlerinee..bizim yakın arkadasımız yeni evli 10 aylık bebekleri var ama adam karısını aldatıyoo hemde eski sevgilisiylee okadar sinirleniyorum ki yazık madem eski sevgilini unutamadın hala seviyosun niye evlendin niye çocuk yaptın eşim adamı bikaç kere sevgilisiyle bile görmüş el ele göz göze eşime anlatmış hatta seviyorum demiş bazen kaçamak yapıyoruz demiş utanmadan eşime artık arkadasıyla görüşmemesini söyledim ama görüşüyo beni ilgilendirmez naparsa yapsın diyo kadını her gördümde içim eriyo hiçbişeyden habersiz adama aşkım  canım cicim diyoo  kocasının suratına tükürmek gelio içimdenn evime gelip giden insanlar insan üzülüyo karına acımıyosan çocuguna acı be adam sevgilini elleyip okşadıgın o pis ellerinle eve gidip çocugunu nasıl seversin utanmadan yazık çok yazık :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: