Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

BenimAskPastamm

Alıntı yapılan: eea2005 - 22 Mart , 2014, 08:20:18
betüüşşşş, zeynoooo ve diğer klomencanlar ya bir tek ben mi giriyorum... yalnızıııııımmmmmmmmmmm  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

canım çoookkk sıkılıyoorr nerdesiniz bacılarımmmm  :y25:

beklemek çooook zormuş  :honk: zaman geçmiyor adet mi olacam diye tırsıyorum kasıklarımda doluluk ve arada batmalar var göğüslerimde hiç bir hareket yok bir de midemde bulantı hissi stresten mi bilemiyorum  :cildir: bugün daha 22 mart ama ya  :cry
baby2:

hadi insallah hamişsindir kuzum cok heyecanlıııııı

Mavish

betüüşşşş, zeynoooo ve diğer klomencanlar ya bir tek ben mi giriyorum... yalnızıııııımmmmmmmmmmm  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

beklemek çooook zormuş  :honk: zaman geçmiyor adet mi olacam diye tırsıyorum kasıklarımda doluluk ve arada batmalar var göğüslerimde hiç bir hareket yok bir de midemde bulantı hissi stresten mi bilemiyorum  :cildir: bugün daha 22 mart ama ya  :crybaby2:

ahhh ebrum... zeyno yu ben bi yakalasim dövecem zaten...  :caca:  :ehi: :ehi: :ehi:
onunla hic denk gelemiyoruuuzzz....  :crybaby2: :crybaby2:

sen cok stres yaptin ebrum... birak kendine herseyi... rabbim ayarlamistir... cok fazla düsünme... düsündükte belirti ararsin kendine..... herseyin hayirlisi olsun... kafani baska seylere ver...  :flowers:

Mavish

Üye                               KlomenTedaviSayisi                           Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

eea2005                                           
BenimAskPastamm                                                 
Mavish                                      2                                3.gün

Mavish

kizlaaaaaaaaaar listeyi acilmis bulunmaktayim... haydi bismillah ... !!!

bana bilgilerinizi verirmisin.....

kacinci tedaviniz...

adetin hangi günündesiniz

veee...

son ultrasonda yapilmis ve görülmüs olan yumoslarin büyüklügü

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 22 Mart , 2014, 14:33:15
kizlaaaaaaaaaar listeyi acilmis bulunmaktayim... haydi bismillah ... !!!

bana bilgilerinizi verirmisin.....

kacinci tedaviniz...

adetin hangi günündesiniz

veee...

son ultrasonda yapilmis ve görülmüs olan yumoslarin büyüklügü

ellerine sağlık betüşüm  :hello2:
10 martta 18mm bir adet yumoşum vardı. adetime 2 gün kaldı bu ay klomen almadım klomen tedavi sayısı 1 yani...   :suclu:

eea2005

Alıntı yapılan: Mavish - 22 Mart , 2014, 14:24:51

beklemek çooook zormuş  :honk: zaman geçmiyor adet mi olacam diye tırsıyorum kasıklarımda doluluk ve arada batmalar var göğüslerimde hiç bir hareket yok bir de midemde bulantı hissi stresten mi bilemiyorum  :cildir: bugün daha 22 mart ama ya  :crybaby2:

ahhh ebrum... zeyno yu ben bi yakalasim dövecem zaten...  :caca:  :ehi: :ehi: :ehi:

sen cok stres yaptin ebrum... birak kendine herseyi... rabbim ayarlamistir... cok fazla düsünme... düsündükte belirti ararsin kendine..... herseyin hayirlisi olsun... kafani baska seylere ver...  :flowers:

Zeyno kendini ütüye verdi betüşüm  :toothy10: :toothy10: biz biriktireduralım hatun saatt gibi valla :k06: :k06:
eee forma girmeye vakit bulamıyor tabi  :ehi: :ehi:

Mavish

Üye                               KlomenTedaviSayisi                               Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

eea2005                                    1                                 26.gün?                      18mm                                                     

BenimAskPastamm                                                 

Mavish                                      2                                 3.gün

Mavish

hahahhahahahah ebruuuuuuuuuu...

bende zeynonun performansina hayranim....
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

BenimAskPastamm

Alıntı yapılan: Mavish - 22 Mart , 2014, 17:31:42
Üye                               KlomenTedaviSayisi                               Adet Günü                    Son yumurta büyüklügü

eea2005                                    1                                 26.gün?                      18mm                                                     

BenimAskPastamm                               2                                         17.gün                         16.5mm

Mavish                                      2                                 3.gün

BenimAskPastamm

Alıntı yapılan: eea2005 - 22 Mart , 2014, 15:20:41

Zeyno kendini ütüye verdi betüşüm  :toothy10: :toothy10: biz biriktireduralım hatun saatt gibi valla :k06: :k06:

canım 26. gün 18mm yazıyor ya benimki bugün baktık 17. günümdeyim 16.5 mm pazartesi yine gel dedi iğne yazmadı büyürmü dersin daha

eea2005

benimaşkpastam merak etme 16.5 oldukça gelişmiş bir büyüklük demek ki daha da büyüyecek endişelenme...  :flowers:

Mavish

23 Mart , 2014, 13:59:32 #2891 Son düzenlenme: 23 Mart , 2014, 14:01:30 Mavish
Üye                            KlomenTedaviSayisi                    Adet Günü              Son yumurta büyüklügü

eea2005                                    1                                   27.gün?                         18mm                                                     
BenimAskPastamm                     2                                      17.gün                        16.5mm

Mavish                                      2                                      4.gün

Mavish

Alıntı yapılan: BenimAskPastamm - 23 Mart , 2014, 00:39:20
Alıntı yapılan: eea2005 - 22 Mart , 2014, 15:20:41

canım 26. gün 18mm yazıyor ya benimki bugün baktık 17. günümdeyim 16.5 mm pazartesi yine gel dedi iğne yazmadı büyürmü dersin daha

büyür canim... her güne 1mm düsün sen... pazartesi büyük ihtimalle gittiginde catlamak üzere oldugunu söyliyecektir Doktor.... ve ütü yapmanizi önericek  :k06: :k06:

bu arada ismin ne güzelim?

zen_s

selamlar kızlar  :opucuk: alemsiniz haaa  :ehi: :ehi: :ehi: ütüden çok derse ve gezmeye verdim kendimi oğlanın dersleri tatillerde gezmeler derken siteyede giremedim şimdi araziden geldim yaz geldi gezer dururuz biz ama iyi oluyor ütüyüde ihmal etmemeye çalışıyorum ama eskisi gibi kendimi heder etmiyorum  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BenimAskPastamm

Alıntı yapılan: eea2005 - 23 Mart , 2014, 08:46:01
benimaşkpastam merak etme 16.5 oldukça gelişmiş bir büyüklük demek ki daha da büyüyecek endişelenme...  :flowers:

CANIM Adetin 19. günü yumurtam 15 mm büyümemiş moralim cok bozuldu:(