27 Nisan , 2024, 16:51:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 18 Mart , 2014, 18:28:43
slm kızlar,
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. ben bu ayda klomen kullanmadım yani iki ay ara vermiş oldum ve bu ay tekrar çalışmalara başlamak için 10 martta doktora gittim benim yumoşlar sürpriz yaptı sağ tarafta 1 adet 18mm yumurtam varmış hemen ütü yapın önümüzdeki 1 hafta dedi doktorum ama biz ikinci günden sonra grip nedeniyle servis dışı kaldık. 24 martta adet olmam lazım merakla bekliyorum bakalım ne olacak. kasıklarımda kramplar var. daha 1 hafta var ama adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyor... hakkımızda hayırlısı desek te kalbimizden olsun diye geçiriyoruz işte... umut...
betülcüğüm özelden msjnı aldım kendini iyi hissetmene sevindim rabbim en kısa zamanda sevindirsin seni de inşallah.
zeynepçim rahim filminin temiz çıkmış olmasına sevindim hadi bakalım belki kendiliğinden gelir bebişin...

hepinize sevgiler...
Ebrucuğum selamlar  :opucuk: nasılsın ne güzel yumurtan oluşmuş kendiliğinden umarım sonuda güzel olur filmi sevgi hastanesinden çektirdim ve senin doktor çekti çok iyi güleryüzlü bir insan gerçekten  :nazar: :nazar: ama kendi doktorumu denk getiripde gösteremedim hep randevular iptal neden böyle oluyor anlamıyorum vardır bundada bir hikmet
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 19 Mart , 2014, 08:18:37
günaydın gününüz aydın umutlarınız daim olsun klomen bacılarım........ :flowers:
Günaydın canım  :opucuk: Goncamız doğum yapmış çok sevindim  :nazar: :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Mart , 2014, 08:34:33
günaydın gününüz aydın umutlarınız daim olsun klomen bacılarım........ :flowers:

ya ne güzel Allah analı babalı uzun ömürlü etsin inşallah. darısı bizlerinde başına inşallah.

eea2005

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Mart , 2014, 08:22:54
Alıntı yapılan: eea2005 - 18 Mart , 2014, 18:28:43
slm kızlar,
uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. ben bu ayda klomen kullanmadım yani iki ay ara vermiş oldum ve bu ay tekrar çalışmalara başlamak için 10 martta doktora gittim benim yumoşlar sürpriz yaptı sağ tarafta 1 adet 18mm yumurtam varmış hemen ütü yapın önümüzdeki 1 hafta dedi doktorum ama biz ikinci günden sonra grip nedeniyle servis dışı kaldık. 24 martta adet olmam lazım merakla bekliyorum bakalım ne olacak. kasıklarımda kramplar var. daha 1 hafta var ama adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyor... hakkımızda hayırlısı desek te kalbimizden olsun diye geçiriyoruz işte... umut...
betülcüğüm özelden msjnı aldım kendini iyi hissetmene sevindim rabbim en kısa zamanda sevindirsin seni de inşallah.
zeynepçim rahim filminin temiz çıkmış olmasına sevindim hadi bakalım belki kendiliğinden gelir bebişin...

hepinize sevgiler...
Ebrucuğum selamlar  :opucuk: nasılsın ne güzel yumurtan oluşmuş kendiliğinden umarım sonuda güzel olur filmi sevgi hastanesinden çektirdim ve senin doktor çekti çok iyi güleryüzlü bir insan gerçekten  :nazar: :nazar: ama kendi doktorumu denk getiripde gösteremedim hep randevular iptal neden böyle oluyor anlamıyorum vardır bundada bir hikmet

zeynom randevu bulamamış olman kötü gerçekten  :cildir: aksilik olacak ya sorma bizimde ütüler yarım kaldı  :k06: hastalıktan rabbim bir şey mi demeye çalışıyor ne?  :caca:
zeyno rahim filmi anlatıldığı gibi zor mu gerçekten doktor eğer gebelik olmazsa bana da çekilmesi gerekebilir dedi de korkuyorum.  :honk: :honk:

zen_s

Canım hiç ağrı yok desem yalan olur ama sıkmamak gerek kendini zaten fazla uzun sürmüyor önce ilaçla temizliyor sonra rahim ilacını veriyor eğer huylu değilsen muayenelerde falan zorlanmıyorsan sıkıntı etme ilaçda ağrı yapıyor tüplere geçtikce ama adet sancısından bir tık üstünde  dayanılmayacak ağrı değil inan bana sıkıntı yok yani inşallah gerek duymadan hamiş olursun canım

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Mart , 2014, 08:34:33

zeynom denk gelemiyoz yaaaa....  ::) ::)

aaa süper bir haber.. hadi dualarida Kabul olsun in saa ALLAHda sira bize gelsin hayirlisiyla...  ::) ::) ::)

Mavish

hosgeldin zeynoooom.. sefalar getirdin.... ütüleride bitirdin...  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neverland

Herkese selam, foruma yeni katıldım. eylülden beri deniyoruz ama sonuç alamadık. pazartesi doktor klomen kullanmamı söyledi 1 hafta, sonra takip edip çatlatıcı iğne yapacakmış. nasıl oluyor iğne direk yumurtaya mı yapılıyor acaba hiçbir fikrim yok.. stres yapmamaya çalışıyorum ama biraz moralim bozulmaya başladı... ayrıca ilaç da biraz bende halsiz vs yaptı :-\

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 19 Mart , 2014, 13:22:19
hosgeldin zeynoooom.. sefalar getirdin.... ütüleride bitirdin...  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
selam canım denk gelemiyoz valla yok kız e bitirmesi biriktirdim valla  :ehi: :ehi: gına geldi bana  :toothy10: :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: neverland - 19 Mart , 2014, 13:50:03
Herkese selam, foruma yeni katıldım. eylülden beri deniyoruz ama sonuç alamadık. pazartesi doktor klomen kullanmamı söyledi 1 hafta, sonra takip edip çatlatıcı iğne yapacakmış. nasıl oluyor iğne direk yumurtaya mı yapılıyor acaba hiçbir fikrim yok.. stres yapmamaya çalışıyorum ama biraz moralim bozulmaya başladı... ayrıca ilaç da biraz bende halsiz vs yaptı :-\
selam canım hoşgeldin  :flowers: :flowers:
iğneyi normal diğer iğneler gibi yapıyor sanırım direk yumurtaya değil bende klomen kullandım ama yumurtlayamadım  :k06: ondan iğneye geçemedik bir türlü
moralini bozma sakın stres en büyük etken ilacın yan etkileri var malesef nede olsa hormon ilacı ama sen sıkma canını inşallah bebeğine kavuşursun en kısa zamanda  :amin: :opucuk:

eea2005

Alıntı yapılan: neverland - 19 Mart , 2014, 13:50:03

forma hoş geldin canım, göbekten yapıldığını okumuştum ama yanıltıcı olabilir. kasım ayında klomen kullandım ama doktorum çatlatma iğnesi vermiyor bana. ocak şubatı boş geçirdim bu ay da klomene başlamak için doktora kontrole gittiğimde yumurtamın çatlamak üzere olduğunu söyledi yine ama iğne vermedi bende her seferinde soruyorum ama sadece aşılama yaptığım hastalara kullanıyorum diyor....

BenimAskPastamm

slm kızlar ben burayayeni üye oldm canlarım ben günde 3 klomen içtim pcos var bende.bugün adetimin 13.günü doktora gittim 2 yumurtam var solda,biri 16,9 diğeri 14 mm doktor klomen iç yine dedi 4 gün kızlar .cumartesi yine gidecegim büyümüşmü diye bakacak büyürmü dersiniz kızlar

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

BenimAskPastamm

kılzar bide beni acayip arada ates basıyor terliyorum neden böyle oluyorki sizinde oldumu
bu arada ovulasyon testi aldım onuda takip ediyorum.bu ates basması bu ay oldu

eea2005

Alıntı yapılan: BenimAskPastamm - 20 Mart , 2014, 00:11:09
slm kızlar ben burayayeni üye oldm canlarım ben günde 3 klomen içtim pcos var bende.bugün adetimin 13.günü doktora gittim 2 yumurtam var solda,biri 16,9 diğeri 14 mm doktor klomen iç yine dedi 4 gün kızlar .cumartesi yine gidecegim büyümüşmü diye bakacak büyürmü dersiniz kızlar

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

hoş geldin canım klomen sıkıntılı bir ilaç baya yan etkisi oluyor şişkinlik sancı gibi... yumurtan oluşmuş zaten doktorun neden tekrar klomen iç dedi anlayamadım belli ki özel bir durum var bence endişe etme yumurtlamış olman bir şans ve mutlaka gelişeceklerdir. bu dönemde benim doktorum iki günde bir ultrasona çağırıyordu yumurta takibi için zor bir süreç Allah hepimizin yardımcısı olsun

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Mart , 2014, 15:23:38
Alıntı yapılan: Mavish - 19 Mart , 2014, 13:22:19
selam canım denk gelemiyoz valla yok kız e bitirmesi biriktirdim valla  :ehi: :ehi: gına geldi bana  :toothy10: :toothy10:

pes etmek yoooook....  :ehi: :ehi: :ehi: sen hepimizi sollamistin nooooldu....  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hayirli sabahlar canimmm.. bugün denk gelsek barrriiiii  :caca: