28 Nisan , 2024, 00:27:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: bebeğim olursa göbek adını klomen koyayım barii  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: :ehi: :ehi:

aman olsunda... ister klomen olsun göbek adi...  :toothy10: :toothy10:

canim ben cikiyorum öglene yazarim sana...

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

kolay gelsin

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zeynooommm.. klomencandoldasim... niredesin... ben geldim....  ;D :toothy10: basinin belasi geldi ...  :toothy10: :ehi: :toothy10:

zen_s

Mavish

Mavish

yauw burasi pek bi sessiz kalmis...  :sleepy1: :sleepy1:

Mavish

yarin bakalim doktorum neler dicek bu asilama konusunda....  ;D

Mavish

ben kendi kendime yazmaya devam edeyim en iyisi...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 16:19:21
ben kendi kendime yazmaya devam edeyim en iyisi...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız bir görünüp bir kayboluyorsun  :ehi: :ehi: bir yakalayamadım seni

zen_s

bende akşam eve gidince test yapayım tekrardan bakayım neyin nesi bu gecikmeler sınıfta kalırsam spora devam en afillisinden  :ehi: :ehi:

Mavish

yap bakalim testi zeyno...

eger cift cizgi cikmazsa soracam senin yumurtlarina....  :caca: :caca: :caca: :caca:

zen_s

tes yaptım sınıfta kaldım
Çift çizgi çıkmayan testimi
Hiç bir halta yaramayıp bana kilo ve muhtemelen kistolarak geri dönen klomeni
Sadece yumurtlama ilaçlarını verip yumurtlayamayınca sorunun ne olduğunu araştırmayan doktorlarımı huzurlarınızda kınıyorum  :caca: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Şubat , 2014, 08:36:26
tes yaptım sınıfta kaldım
Çift çizgi çıkmayan testimi
Hiç bir halta yaramayıp bana kilo ve muhtemelen kistolarak geri dönen klomeni
Sadece yumurtlama ilaçlarını verip yumurtlayamayınca sorunun ne olduğunu araştırmayan doktorlarımı huzurlarınızda kınıyorum  :caca: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing:

bitaneeem... nolur su doktorunu sen bi degistir yaaa...  :caca: :caca: :caca: :caca: gelip ben dövcem heee...  :caca: :caca: :caca: :caca: olmazsa igneyle bi denersin.... hapla olmadi.... ya bu nasil bi Doktor.. hem klomenin yumurtani büyütmedigini 3 aydir görüyor ama yine ayni tedaviyi veriyor dozaji arttirarak...  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: mahfoldu ... tam bir Hormon küpüüüü

Mavish

zeynom benimde 11:15 (türkiye saati 12:15) Doktor randevum var... bakalim asilamayi sorucam... adetimde bi türlü gelmedi...  :BangHead: :BangHead: yine sasti günlerini uzattida uzatti....  :BangHead: :BangHead:

gelince yazarim sana yine... bakalim neler dicek...  :opucuk: