Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Bende öyle yapıcam bu ay bekliycem bakalım ne olacak  :dontknow:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

öyle yap bi canim cünkü klomenin etkisi 2 ay sürebiliyormus... yani büyücek olan yumurta zaten büyür icmesende.. ilac cünkü bayagi bi kuvvetli üstüne üstelik sen kactane ictin.... bir ay bos gecir bence.... bir vücud dinlensin.. bende öyle yaptim.... hapi kullanmadigim ay gittim yumurta yinede büyüdü ve Doktor klomenin etkisi kuvvetli oldugunu söyledi...

zen_s

Hımm bak bunun bilmiyordum klomenin etkisi sonradan çıkar belkide Allah büyüktür  :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

yani ..

e doktorun bunu söylemedimi.. ay ben onu dövecem ...  :caca: :caca: :caca: :caca:

bencede sen bi güzel vücudunu dinlendir canim...

bende bi su asilamayi  ;D ;Ddenemek istiyorum.. aklimda kalmasin...

Mavish

benimde hala adetim gelmedi....  :BangHead: :BangHead:

diyorum ya gelmesini isteyince inaatci keci gibi yaaaa....  :BangHead: :BangHead:

zen_s

geldim betüşüm işlerim vardı azıcık onları hallettim aslen nerelisin canım sen

Mavish

bursaaaaaaaaaaa  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

memleketim burnumda tütüyor az kaldi insallah yakinda oradayim  :love7: :love9: :love9: :love9:

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 10:13:40
yani ..

e doktorun bunu söylemedimi.. ay ben onu dövecem ...  :caca: :caca: :caca: :caca:

Kız benim doktor bişey demiyor belkide rahim filmini aşılama için istemiş olabilir  :dontknow: bencede dene bebişin nerden geleceği  :binkybaby: belli olmaz vesilen aşılamadır kimbilir 

zen_s

Bursaya bir kere gitmiştim gerçekten güzel şehir  :love9: keşke Ordulu olsaydın muhakkak görüşürdük seninle ama ne yapalım gönüller bir olsun  :love9: :love9:

Mavish

ay evet yaa... keske sende bursali olsaydin...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

görürsürdüm inan...

zen_s

Seni artık aşılama sayfalarından takip edecem galiba ben  :ehi: :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Şubat , 2014, 10:17:44
Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 10:13:40
yani ..

Kız benim doktor bişey demiyor belkide rahim filmini aşılama için istemiş olabilir  :dontknow: bencede dene bebişin nerden geleceği  :binkybaby: belli olmaz vesilen aşılamadır kimbilir

aynen canim bir denicem bakalim yarin doktora gidip konusucam kismetse randevu aldim... kismetimede biri iptal etmis o yüzden erken alabildim randevu  :hello2: :hello2: bakalim o ne dicek yarin....
burcu bu asamayi bir kac kez yapti.. kuzucuk yazsada paylassak yine biseyler.... ama yazmiyo....  :crybaby2:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Şubat , 2014, 10:21:28
Seni artık aşılama sayfalarından takip edecem galiba ben  :ehi: :ehi:

bu sayfada hersey basladi....  :love7: burdan ayrilmak yok....  :love9: :love9:

zaten anladigim kadariyla asilamadada klomen veriyolar önce ...

ay bu haptan Kurtulus yok... yapisti bize...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

valla bana aşılama diyip klomen verirse başına çalarım o hapları  :ehi: :ehi: :ehi: çok işe yaramış gibi ne veriyon derim  :toothy10: :toothy10:

Mavish

klomenden Kurtulus yok zeyno.... musallat oldu...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: