Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mavish

erkekleri caydirmak zor sanirim.. ama sanada iyi gider bir bebek canikommmm.... bir kardesi olsun in saaLLAH ... rabbimden biz dileyelim O elbet Bilir zamanini...
spor güzel fikir canim... kendimize bakalim rahatliyalim güzelleselim...  :icon_thumright:
hakkimizda hayirlisi olsun..

isin nasil gidiyor? yogunmusun bu ara.... yaz tatili ufuktami yoksa planliyormusunuz biseyler?

bu arada burcu hic yazmaz oldu buralara... küstü mü....  ???

Mavish

ne$elenmek lazim yine zeynooom.... listeleri acalim cay kahve yapalim artik yaouuuuvvv bu Kadar sessizlik yeter....  :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:

zen_s

aynen canım katılıyorum sana evet bende artık kendime bakmaya karar verdim gelecekse gelsin bebek eşim vazgeçmiycek eminim arabamızı yeniledik bu arada ondan şimdilik tatil planı yapmadık bakalım bir önümüzü görelim Allah sağlık versin tatilde olur keyifde  :icon_thumright: olur işim rahat yoğunluk yok hatta sıkıldım iyice boşluktan  :k06: yazın iyi oluyor araziye çıkıyoruz gezmelerdeyiz  :ehi: :ehi: :ehi:
burcu hiç girmiyor evet farkındayım küsmekten ziyade uzak durmak istiyor sanırım hakkımızda hayırlısı  :amin: :amin:
sen nasılsın bakalım iyiki geldin neşeleniriz azcık  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

oh canim hayirli Ugurlu olsunnnn rabbim kazasiz belasiz kullanmayi nasib etsinnn....  :nazar: :nazar:
oda güzel canim yaaa.. ordu kesin yazinda güzel bir sehirdir.... ah türkiyemmm burnumda tütüyorsunnn...

burcum sanirim uzak durmak istiyor anladimda... ama iyidik biz Burda... takiliyorduk güzel oluyorduuuu... burcum eger bu satiri okuyacak olursan dön artik bebem.... olur in saALLAH bizimde bebislerimiz.. Burda güzel kafa dagitiyoruzzzz... oh missss.....

adetin gelince yine klomene baslicakmisin zeynom?

zen_s

Evet ordu gerçekten güzel bir şehir yazlarıda çok güzel oluyor seviyorum ben burayı  :love9: :love9:
Valla iyi oluyor burada takılmak ama tabii arkadaşlar olursa tek tabanca olmuyor yanee  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

:ehi: :ehi:
onlara gelene Kadar biz yumoslari büyütelim zeynom....  :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Ben olmayan yumoşu nasıl büyütecem peki  :icon_scratch:  :ehi: bu ay 3 klomen kullandım hiçbir belirti görmedim inan benim bünyeme ters bu işler  :ehi: :ehi: 11 gün geçti adetde yok test yap deme yaptım negatif göğüsler kocaman şişti bende şiştim  :toothy10: :toothy10: olsamda kurtulsam

Mavish

Doktor ne diyo peki canim? sonucta 3 ay klomen tedavisi gördün...

hala ayni doktordamisin yoksa?

zen_s

evet aynı doktordayım bişey demedi hsg rahim filmi bekliyor benden adet olduktan sonra çekilecekmişim olup temizlenince çektirecem

Mavish

hmmmm... yumoslarin büyümemesinin sebebi pko mu oldugunu söylüyo? yani aslinda ona endekslense Doktor.... ne bileyim igneyle tedavi olmuyor mu yumoslar icin?  :dontknow: baska bir iyi Doktor baksan ve bulsan canim... yok mu orduda arastirabilecegin?  :icon_scratch:
gecende ne okudum... kan grubuna göre bir kadin besleniyor... 10 - 15 sene sonra cocuk sahibi oluyor 40 yasinda.... cok ilgimi cekti gercekten yediklerimiz etkileyebiliyor....

Mavish

canikom ben cikiyorum yarin rahatca yazsiiriz in saALLAH öptüm seni...  :opucuk: :opucuk:

zen_s

hiç bir şey söylemedi canım sanki klomenle yumoş büyüdü ben hamile kalamamışım gibi rahim filmi istedi valla ben yazın beslenmeme ve sporuma dikkat ettim hem kilo verdim hemde adetlerim düzene girmişti ilaçların yapamadığını spor yapmıştı ama ben farkına yeni vardım  :-\

zen_s

Alıntı yapılan: Mavish - 11 Şubat , 2014, 16:49:00
canikom ben cikiyorum yarin rahatca yazsiiriz in saALLAH öptüm seni...  :opucuk: :opucuk:
İyi akşamlar canım :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Şubat , 2014, 16:49:42
hiç bir şey söylemedi canım sanki klomenle yumoş büyüdü ben hamile kalamamışım gibi rahim filmi istedi valla ben yazın beslenmeme ve sporuma dikkat ettim hem kilo verdim hemde adetlerim düzene girmişti ilaçların yapamadığını spor yapmıştı ama ben farkına yeni vardım  :-\

bence sen yaz da yapmis oldugun uygulamayi devam et canim.... bende beslenmeme dikkat edicem artik... cünkü cok abur cubur yiyorum... cikolata hastasiyimmmmmmm....  :k06:

zen_s

Günaydın Betüş nasılsın canım  :opucuk: