29 Nisan , 2024, 01:59:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

Evet Ada canım sana katılıyorum katılmamak ne mümkün yoksa ayağının altına alırsın  :ehi:  :ehi:
benim ailemde var pko ve hepsinin de en az 2 çocuğu var bunu büyütmemek gerek  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 19:56:05
Evet Ada canım sana katılıyorum katılmamak ne mümkün yoksa ayağının altına alırsın  :ehi:  :ehi:
benim ailemde var pko ve hepsinin de en az 2 çocuğu var bunu büyütmemek gerek  :icon_thumright:

:toothy10: :toothy10:

ben azcık ineeyım aşağıya gıdeyım oturayım eşimin yanına  :suclu:
yoksa benı boşıycak walla bu gidişle sabah aksam bılgısayar basında gıbıyım :ehi: :ehi:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

Git tabi adamın yanında oturma hiç sonra gel bebek yapalım adamcağız kendini makine gibi hissedecek sonunda  sperm üretim makinesiii   :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 20:06:02
Git tabi adamın yanında oturma hiç sonra gel bebek yapalım adamcağız kendini makine gibi hissedecek sonunda  sperm üretim makinesiii   :ehi:  :ehi:

bi benzerini dedi bi gun bana biliyormusun
Ovulasyon testi yapiyorum ay tuttumu tutmadimi yumurtladimmi
yok yumurta catladimida derken.pozitif se hadi iii oluyodum

Ben fabrika degilim Ada yeter dedi ama fabrikatorsun  ha fabrika ha fabrikator bana her yol uyar dedim  :ehi:
cepten yaziyom simdide .. :toothy10: :toothy10: cok rezil gordum kendimi bugun

zen_s

Canım eğer yumurta akı kıvamında akıntın varsa yumurtan çaylıyor demektir sen fabrikana doğru yanaşmaya başla yoksa adamcağız iyide iyiye gurur yapacak çaktırma yumurtan için yanaştığını  :k06: hadi göreyim seni  :love9:

Mariee

28 Ocak , 2014, 21:08:25 #2705 Son düzenlenme: 28 Ocak , 2014, 21:17:15 Mariee
Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 20:28:36
Canım eğer yumurta akı kıvamında akıntın varsa yumurtan çaylıyor demektir sen fabrikana doğru yanaşmaya başla yoksa adamcağız iyide iyiye gurur yapacak çaktırma yumurtan için yanaştığını  :k06: hadi göreyim seni  :love9:

kiz Zeyno Turkiyede saat 9 sanirsam kiz kocan nerde :toothy10: yalnizmisin sen evde bu saatte buraya  girmezdinde ondan dedim :hieyt:

bilmiyom yumurta aki kivamindami seffafmi anlamadim ikisi arasi ..
balgam gibi yapiskan ama sumuksu iki parmak araSinda uzuyo boole lastik gibi cçektigim zaman xokmu incir suyu ictim acaba yada bal çörek otu karisimini cokmu abarttim walla tavuklar gorse halimizi utanirdi
hos onlarda catlayamiyi dollenemiyi marketlerde duruyo gariblerim :ehi: :flowers:

Yumurtanızı nası ısterdınız :hieyt: :hieyt: :hieyt:
rafadan kafadan   :ehi:  :ehi:

hic bisey anlamadim catladimi buyuyomu noluyiiii

ya  bakma böyle güldüğüme cok moralım bozuluyor cidden neler olduğunu bılmemek ınsanı delırtıyor

zen_s

Kız kocam yanımda  :ehi: çaktırmadan tabletten yazıyorum  :ehi:  :ehi: iyice müptelası olduk buranın tablet telefon nere denk gelirse hemen buraya giriyoruz  :ehi:  :ehi: bence sen ütüye başla anacım ben napimm yumurta yok ben yinede paso ütü yapıyorum kaçırmayayım diye  :k06: dün bir bugün iki incir suyundanmıdır nedir kasıklarımda ağrı var hafiften inşallah yumurtluyorumdur  :ehi: zaten avatar resmimi bir sepet yumurta yapıcam bu gidişle pek manalı olur  :toothy10:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 22:44:46
Kız kocam yanımda  :ehi: çaktırmadan tabletten yazıyorum  :ehi:  :ehi: iyice müptelası olduk buranın tablet telefon nere denk gelirse hemen buraya giriyoruz  :ehi:  :ehi: bence sen ütüye başla anacım ben napimm yumurta yok ben yinede paso ütü yapıyorum kaçırmayayım diye  :k06: dün bir bugün iki incir suyundanmıdır nedir kasıklarımda ağrı var hafiften inşallah yumurtluyorumdur  :ehi: zaten avatar resmimi bir sepet yumurta yapıcam bu gidişle pek manalı olur  :toothy10:

aman bugun hic espri yapicak modunda degilim walla bi durgunlk vr ustumde
gene geliyolar bana
YAKI ALDINMI ZEYNEP ?
BAL COREK OTUNU TARCINI UNUTMA RICA EDIYOR UM
BAK KASIKLARIN AGRIMAYA BASLAMIS YUMURTALAR BASLAMIS
SPORA DEVAM ZEYNEPCIM INCIR SUYUNADA DEVAM

DEDIKLERIMI YAP BANA CK DUA EDICEKSIN HISSEDIYORUM
NIYE BILMIYORUM AMA HISSEDIYORUM BENIM 6 CI HISSIM COK GUCLUDUR

SIMDI BAHNHOF TAYIM (METRO BEKLIYORUM) EVE GIDICEM YORULDUM CARSIDA SABAHTAN BERIDIR TAMIRDEKI NOOTEBOKUMU UMARIM BUGUN ALIRIM TABLETTEN RAHAT YAZAMIYORUM KLAVYE GIBI OLMUYOR

zen_s

yakı aldım canım ama burdaki okuduklarımdan adetden sonra kullanmam gerektiğini öğrendim incir suyuna devam ediyorum  :icon_thumright:
sen neden durgunsun canım varmı özel bir sebebi  :opucuk:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Ocak , 2014, 13:16:12
yakı aldım canım ama burdaki okuduklarımdan adetden sonra kullanmam gerektiğini öğrendim incir suyuna devam ediyorum  :icon_thumright:
sen neden durgunsun canım varmı özel bir sebebi  :opucuk:

yok oylesine ya nedensiz veya ....bilmiyorum
bugunde esim arayip durdu iyimisin bi seye ihtiyacin varmi diye aksine gayet ilgili ökūzcan

aman ne bileyim neyse sen beni Bosver de bak ne aklima ne geldi bugun sana onu diycektim
ates olcmek icin evde termometren varmi yoksa al bugun yatagin komidin bas ucuna koy bide kursun kalemle bi defter kucuk ( yada uyurken okuyorsan kitabin arka sayfasindaki bos sayfayada not alabiliosun ben oyle yapyapiyorum)
Sabahlari uyanir uyanmaz yataktan kalkmadan termometreyi dilinin altina koyuyosun ve otomatik ötūyor zaten bitince digital termometre (yoksa ecz den al 5 tl digitaller)
Atesin kacsa not al
ben mesela
ocak 27  36.67
28 36.66
29 36.00
gibi not aliyorum
ates yukselirse yumurtan buyuyor
hani hazir kasik agrim vr dedinya dogal kurlerde yapmYa basladin ondan dedim bi gorelim bakalim ates tablonu

ben o vesile ile adetliyken ve adetten sonraki hafta yumurtladigimi ogrendim
dr a kalsa adettem 13 ve 14 gunler diyip duruyodu
Yanlismis kendide sasirdi
anladinmi
yani yardimci olmaya calisiyorum lutfen sozlerimi yabana atma

bak asya81 bana vesile oldu yaki ve corek otunu soylesi yumurtam dogal buyudu
bende
  Sana vesileyim...

hep soylerim INSAN INSANA LAZIM
ve
EN BUYUK YATIRIM INSANA YAPILAN YATIRIMDIR...

zen_s

canım benim çok sağol  :opucuk: iyi niyetinin farkındayım ve çok teşekkür ediyorum sana  :flowers: alırım termometrede güzel arkadaşım  :aferin:

Mariee

sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü: 2 bardak klorsuz suya 6 7 adet ıncır kaynatılır (20 dk )2 ye bölünerek sabah aksam içilir

Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beYaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:
Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beYaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-Polikistik Over 'den de koruyacaktır.

zen_s

Soğanı severim aslında ama kokusu çok kötü  :igrenc: her yemekten önce yersem adam kokumdan yanaşmaz bana bebekde güme gider valla  :k06:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ocak , 2014, 11:25:27
Soğanı severim aslında ama kokusu çok kötü  :igrenc: her yemekten önce yersem adam kokumdan yanaşmaz bana bebekde güme gider valla  :k06:

bende aynı şeyi düsşündüğüm için soğana sıcak bakamadım bır turlu yapmadım

kasıklarında agrı varmı senın hala ?
benım cok fena kasık ağrılarım ağırlık var üzerımde.çatladımı çatlamadımı derdim yok artık cunku bızde   kırmızı kartı eşim çekti.bu ayıda pas gectım.walla okadar sinirlerim bozuldu ki tepkımı dıle getıremedım üşütme sonuçta ne dıyebılırımki bilerek yapmadı bılıyorum ama
aradı cepten açmadım evden aramış kadına tembihledım uyuyo dedırttım ben her işte hayır olduğuna ınanmaya başlayanlardanım..war bundada bı hikmet  bakalım..

Mariee

Canım Zeynep nasılsın buralardamısın? :wave:..çok sessiz bugun buralar.. :k06: