28 Nisan , 2024, 07:36:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Ocak , 2014, 20:54:04
Vitamin deposu bunlar canım zararı yok eminim benim tek korkum pko oldığu için şekerli şeyler yememeye çalışıyorum neyse bende sporu fazla yaparım  :icon_thumright:

hadi goreyim seni  :nazar:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

sabahda sporumu yaptım ve duşa girmeden incir kürümü ocağın üstüne koydum yoksa sallardım biliyorum kendimi  :suclu: neyse kahvaltıdan önce incir kürümü içtim çok tatlı ama olsun yapıcam kesinlikle öğlende yakı alıyım bakalım ne olacak belki bu kürler beni yumurtlatır vardır bir hikmeti
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 09:30:25
sabahda sporumu yaptım ve duşa girmeden incir kürümü ocağın üstüne koydum yoksa sallardım biliyorum kendimi  :suclu: neyse kahvaltıdan önce incir kürümü içtim çok tatlı ama olsun yapıcam kesinlikle öğlende yakı alıyım bakalım ne olacak belki bu kürler beni yumurtlatır vardır bir hikmeti

Zeynep Günaydın Canım :wave:

Sende benım gıbısın önümde durması lazım mutfak tezgahında..yoksa aklıma gelmez yemek ıcmek
yaptım yaptım yapamadım sallarım cunku kendımden bılıyorum   :toothy10:

bu arada tarçın bal çörek otu karışımını unutmayalım lütfen
yap bı kaseye dursun tezgahta sabah aksam bı tatlı kasıgı ye hemen ardından su ıcıyoruz bol bol
İncir suyumu içiyorum ben şu an.. :hello2:

bılıyorum tatlı ama en azından bu ay bu kürle bakalım yumurtlamada hareketlenme olacakmı  sende  :sunny:

zen_s

evet canım demekte fayda var kaybedecek bişeyim yok sonuçta çörek otu balıda yapayım unutmadan eşime yakı al dedim neden diye sordu belime yapıcam sıcak tutuyor belimde ağrımaz dedim korse al diyor  :ehi: :ehi: ya yumurtalar için dedim sonunda  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 10:09:57
evet canım demekte fayda var kaybedecek bişeyim yok sonuçta çörek otu balıda yapayım unutmadan eşime yakı al dedim neden diye sordu belime yapıcam sıcak tutuyor belimde ağrımaz dedim korse al diyor  :ehi: :ehi: ya yumurtalar için dedim sonunda  :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ben erkek olsaydım warya Dünyada gelmiş geçmiş en duyarlı koca olurdum heralde... :toothy10:
bunların beyın mekanızması neyle çalışıyorsa artık anlamıyorum,herşeye muhalefetler bi  bilmişlik havaları var. :dontknow:
ukala mahluklar  :suclu:

zen_s

:ehi: :ehi: öyle canım herşeye bir fikirleri var illede en doğrusunu onlar bilirler vallahi ben artık onu pek takmıyorum kendime ne doğru geliyorsa onu yapıyoru  :suclu:
Tabi Allah başımızdan yanımızdan eksik etmesin onlarsız bir dünyada olmaz hani

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 10:31:34
:ehi: :ehi: öyle canım herşeye bir fikirleri var illede en doğrusunu onlar bilirler vallahi ben artık onu pek takmıyorum kendime ne doğru geliyorsa onu yapıyoru  :suclu:
Tabi Allah başımızdan yanımızdan eksik etmesin onlarsız bir dünyada olmaz hani

walla onsuzda oluyor gayet güzel spermi lazım bana  :toothy10: :toothy10:

zen_s

yok kızzzzz hayat paylaşınca güzel  :k06:
Yeterki ukalalık çok bilmişlik yapmasın işime karışmasın akıllı uslu olsun birde spermcanlarını eksik etmesin  :ehi: :ehi: başımın üzerinde yeri var  :ehi:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 10:44:14
yok kızzzzz hayat paylaşınca güzel  :k06:
Yeterki ukalalık çok bilmişlik yapmasın işime karışmasın akıllı uslu olsun birde spermcanlarını eksik etmesin  :ehi: :ehi: başımın üzerinde yeri var  :ehi:

Ben sana bişey söyleyeyimmi Zeynepcim Benım ki bu Kadar Ukala ve her bı b.ku bılen Adamım ben tavrında  olmasaydı(ki hakkattende adam her bı haltı bılıyo )böyle olmasaydı  ben onu sevmezdim ..böyle sureklıde kafasına vur ağzından lokmayı al der gıbı pekı karıcım konuşan adamlarıda ben hazmetmiyorum :BangHead:
ugrasıcak benımle yanı kafamı kurcalıycak benı sinir edıcek arada gırtlaklayasım gelıcek  :caca: öylesını sevıyorum  :opucuk:
bendelimiyim neyim ayol :ehi: :toothy10:

zen_s

yalnız değilsin canım eşlerimiz çok bilmiş evet ama demekki bizde onları böyle seviyoruz çok bilmiş ukalaları  :love9:  :love9:

serap41

pko lu olup da zırt diye ilk klomen + çatlatma iğnesiyle gebe kalan olmuş mudur acaba

umutlanıyım mı çatlamış işte ne güzel bebişim olur mu acaba  :dontknow: :honk:

zen_s

olabilir canım neden olmasın Allahtan umut kesilmez bende pko luyum ilk çocuğum senin tabirinle zırt diye olmuştu  :k06: ilaçsız ve iğnesiz kendiliğinden bende klomen kullandım 3 ay ama ben yumurtlayamadım klomenle direnç gösterdi bünyem kafasına göre takılıyor  :ehi: :ehi:

serap41

Ins cnm ya kendiliğinden olmaz diye zaten çok beklemedik pko olunca bi de korktuk hemen tedaviye başladık ilk klomen +çatlatma iğnesi oldum , bakalım inş olur yaaaa çok istiyorum

zen_s

inşallah canım Allah gönlüne göre versin ama umutsuz olma pkolularda hamile kalabiliyor ben canlı örneğiyim   :icon_thumright:
şu bir gerçekki çok fazla kafana takmamak gerek ne kadar stres yapıyorsak o kadar ters tepiyor bebekler
relax ol her zaman yaratan Allah o ne zaman dilerse o zaman gelecek bebeğin

Mariee

ya arkadaşlar şu pıkoya şu kadar takılmayın rica edıyorum  :aferin:

kac tane ornegı var etrafımda kız pkolu  benım sınıf arkadaşım roman'yadan geldı kız cancıger olduk pko ıle yattı kalktı kız ağlaya ağlaya bende kotu bısey sandım ılkın pkoyu duyduğumda wah wah oldum kıza ilkin dr biosteron verdı 3 ay sonra kız hamıle kaldı Biosteron tembel yumurtaların kalıtesını arttırıyormuş bende kullanıyorum şuan DHEA 'yı..memnunum sinirlerımı duzelttı (kimseye bişi yapmıyorum) :ehi:

hep okuyoruz görüyoruz duyuyoruz zaten yatın kalkın dua edın yumurtayı büyütme şansınız var ılacla vs..olmayan naapsın

pozıtıf olun bak yoksa  :caca: wallahı alır ayağım altına  :ehi: