Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mariee

Ben size anlatayim madem Tekila iciyoruz  :hieyt:

ispanya palma marinada cok guzel bi restaurantdayiz giyim kusam tamam
dedim Tekila icicem esimde sarap soyledi bi kadeh.. :hieyt:
3 duble Tekila dan sonra ( ben basladim BATSIN BU DUNYA BITSIN BU RUYA AGLATIPDA GULENE YAZIKLARRR OOOLSUNN)
En son hatirladigim sahne sanirim Klaus beni SIRTINA VURMUS OTOPARKA GOTURUYODU KILOMU ALDIN SEN DEDIGINI HATIRLIYOR GIBIYIM... :toothy10:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

eea2005

aman ne bileyim havuçtu suyuydu derken aklıma geldi işte hadi için bakalım havuç suyunu içebilirseniz  :k06: oğlumu almaya gidiyorum kızlar görüşürüz... :hello2:

Mariee

20 Ocak , 2014, 17:04:34 #2672 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2014, 17:06:29 Mariee
Alıntı yapılan: eea2005 - 20 Ocak , 2014, 17:02:17
aman ne bileyim havuçtu suyuydu derken aklıma geldi işte hadi için bakalım havuç suyunu içebilirseniz  :k06: oğlumu almaya gidiyorum kızlar görüşürüz... :hello2:

evet ya aksam olmus banada musade opuldunuz........
BANA DUA EDIN BU AKSAM  SABAHA TEK PARCA  CIKAYIM

Mariee

20 Ocak , 2014, 22:42:58 #2673 Son düzenlenme: 23 Ocak , 2014, 08:24:43 Mariee
Cok sessiz buralar herkes sustu kabuguna cekildi..basari hikayeleri dolup tasiyor forumkarda....

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 20 Ocak , 2014, 22:42:58
Cok sessiz buralar herkes sustu kabuguna cekildi..basari hikayeleri dolup tasiyor forumkarda....
Ada ne yapalım canım biz başarısız olduk ondan pek takılmıyor kimse bende doktora gittim progesteron tetkiki için yine yumurtlama olmamış hsg (rahim filmi) istedi doktor adet olup temizlenip gidecem çok tırstım inan canım sıkıldı
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Cok uzuldum ya sanada ayri ūzuluyorum kendime ayri. .
Allah sonumuzu hayirlara vesile kilsin Amin Rabbimden
Ama şuda bi gercekse Rabbim Ol Desin yeterki...    artkk cok inaniyorum buna..

bol bol Dua okuyalim ben bugun gene okuycam Yasin..    Senin icinde okuycam.. ins rahim filmin temiz cikar..

benimde adetim 19 ve 21 arasi surdu dr ck az dedi supheyle yuzume bakip bi Kan alalimmi hormonlarinI merak ettim dedi

bekliyorum ama uzulmuyorda deglim 2 gundur geceleri afedersin ama kusuyorum oyle boyle degil bariz ne yediysem komple atiyorum disari  as agrisindan ölūyorum. Biesteron dhea aliyorum yumurta kalitesi icin yumurta sayisi ni cogaltiyor dr yazmisti
Ne salagim bak simdi aklima geldi
ya bi sorarmisin dr una zeyno biesteron dhea 25 mg ..sadece kulagina citlat tembel yumurtalarin kalitesini arttiriyormus oyle duydum de...
bakalim ne diycek

Stres en buyuk dusman bol bol dua incir kūrunede devam diyorum

daha  napayim ..veya naapalim..hani biri cikip dese dogrusu budur şudur ..yapicamda bilmiyorumki

zen_s

selamlar hafta sonu giremedim cumadan anneme gittim güzeldi  :occasion14: :occasion14: şuan işim var işleri bitireyim geri dönecem seviyorum hepinizi  :opucuk: :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

zen_s

Alıntı yapılan: Mariee - 25 Ocak , 2014, 13:27:25
Cok uzuldum ya sanada ayri ūzuluyorum kendime ayri. .
Allah sonumuzu hayirlara vesile kilsin Amin Rabbimden
Ama şuda bi gercekse Rabbim Ol Desin yeterki...    artkk cok inaniyorum buna..

bol bol Dua okuyalim ben bugun gene okuycam Yasin..    Senin icinde okuycam.. ins rahim filmin temiz cikar..

benimde adetim 19 ve 21 arasi surdu dr ck az dedi supheyle yuzume bakip bi Kan alalimmi hormonlarinI merak ettim dedi

bekliyorum ama uzulmuyorda deglim 2 gundur geceleri afedersin ama kusuyorum oyle boyle degil bariz ne yediysem komple atiyorum disari  as agrisindan ölūyorum. Biesteron dhea aliyorum yumurta kalitesi icin yumurta sayisi ni cogaltiyor dr yazmisti
Ne salagim bak simdi aklima geldi
ya bi sorarmisin dr una zeyno biesteron dhea 25 mg ..sadece kulagina citlat tembel yumurtalarin kalitesini arttiriyormus oyle duydum de...
bakalim ne diycek

Stres en buyuk dusman bol bol dua incir kūrunede devam diyorum

daha  napayim ..veya naapalim..hani biri cikip dese dogrusu budur şudur ..yapicamda bilmiyorumki
canım üzülmek strese girmek yok asla  :opucuk: ne yaparsak yapalım yaratan Allah o isterse olur biz sadece sebeplere  çalışırız kafan rahat olsun inan ben çok rahatım takmıyorum kafama artık olursa şükür derim olmazsada ne yapayım bir taraflarımı yırtsamda olmayacaksa olmaz strese girip yıpratmayalım kendimizi  :opucuk:

Mariee

[/quote]
canım üzülmek strese girmek yok asla  :opucuk: ne yaparsak yapalım yaratan Allah o isterse olur biz sadece sebeplere  çalışırız kafan rahat olsun inan ben çok rahatım takmıyorum kafama artık olursa şükür derim olmazsada ne yapayım bir taraflarımı yırtsamda olmayacaksa olmaz strese girip yıpratmayalım kendimizi  :opucuk:
[/quote]

Haklısın ama benım bu aykı adetımın 2 gun surmesı sol kasıgımdan bacağıma kadar cekılıyor gıbı agrı hıssetmem korkutuyo benı menopozda adette azalma oluyormuş..sonrasında kesılıyormuşsun

klomen cat ıgnesı vs bu ay hıcbısey ıstemıyorum.
dınlenıyorum
evdekılerlede ıletışımı kestım bol bol saglıgım yerınde olsun dıye once sonrası Allahtan ne gelırse dıye Dua Edıyorum...sanada onada hepınıze Duamı eksık kılmıyorum..

walla kım ne derse desın ÖNCE SAGLIK

zen_s

menopozu düşünme canım geçen ay bayağı stresli zamanların oldu bu nedenle adetin az gelmiş olabilir iyi düşün iyi olsun canım evet kesinlikle sana katılıyorum önce sağlık  :icon_thumright:

Mariee

Zeynep Allahın adını verıyorum nolursun bı defacık sozumu dınle yakı yapıştır belıne asya haklı cıktı kızzz
tarçın bal çörek otu karışımı ye sabah aksam bıde ıncır suyu patlattınmı oldu bu iş 16 mm olmuşşşşşş yumurtam hıc buyumuyodu ılacla bıle zor buyuyodu dahada buyur dedı dr adetın bıtelıde yenı olmuş dedı

kızım ne kaybedersın ya denesennnnnnnnnn

zen_s

Deniycem balım yarın ilk işim yakı almak olacak  :opucuk:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Ocak , 2014, 19:48:26
Deniycem balım yarın ilk işim yakı almak olacak  :opucuk:
Yakiyor coook hemde ama sicacik iyice isitiyor
esiminde bu aksam beli agridi yakiyi yapistirdim ciyakladiiii
nasi duruyosun bununla dedi. Bana
bi haftadir sirtimd biliyormusun
yakiyi poponun ust kismi sirta cikmadan kuyruk sokumu bolumunun ustune yap
sabah aksam 1 tatli kasigi bal bi cay kasigi çörek otu tatli kasigi yarisi tarçın karistir macun yap sabah akaam ac karinla ye hemen suyu dik (cok tatli oluyo cunku)
Bu arada incie suyunu unutma

zen_s

Vitamin deposu bunlar canım zararı yok eminim benim tek korkum pko oldığu için şekerli şeyler yememeye çalışıyorum neyse bende sporu fazla yaparım  :icon_thumright: