27 Nisan , 2024, 21:10:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

yakıyı yapabilirsek yaparız çörek otu bal kürünü okumuştum ama incir kürümü çörek otumu yine kafam karıştı  :icon_scratch:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: eea2005 - 20 Ocak , 2014, 16:23:04
saraçoğlunun soğan kürünü denedin mi Zeynep inatçı pko larda işe yaradığına dair yazılar var sitede
aslında onuda biliyorum denemedim o adetmi söktürüyor yoksa hormonlarımı çalıştırıyor anlamadım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ocak , 2014, 16:19:26
Ada Asyanın mesajını banada iletirmisin tatlım bekliyorum benim yumurtalara iyi gelecek bişey arıyorum klomene tık demedi benim yumurtlar

ASYANIN MESAJI ( DANISMADIM ASYAYA AMA KIZMAZ INS)

Selamlar arkadaşımBende çok uğraşmıştım bebek için ilk işim bi ovulasyon testi almak oldu çünkü yumurtlama zamanımı bilmiyordum lakin internet üzerindeki hesaplayıcılarda adet bitiminden 14. Gunu diyordu ve ben testi yapınca adet biter bitmez yani yedinci gun yumurtlıuyormuşum. Eski kadınlar beline yakı yapıştırırmış araştırdım doğruluk payı yuksek neyse hastalığım bitti ben belime yakıyı yapıştırdım iki gun kaldı bu süreçte her sabah bir tatlı kaşığı bal tarçın çörekotu karışımımı yedim yumurtayı olgunlaştırıyor bi yakı daha yapıştırdım iki gun daha kaldı. Ve ben o ay hamile kalmıştım allahın izniyle. Denemek istersin diye özelden yazdım belki rast gelmez. İnşallah kısa sürede bebeğin merhaba der

asya nin eskiden yazilarini animsiyorum
ankaradan Istanbul a gelin gelmisti forumda epey aktifti bi donem bizden daha tecrubeli gibiydi
sonra ksyboldu evliginin 2 yilinda sanirim hamile kaldi  bilmiyorum ben yanlismi hatirliyorum
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

Mariee

20 Ocak , 2014, 16:27:31 #2658 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2014, 16:31:00 Mariee
Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ocak , 2014, 16:24:53
saraçoğlunun soğan kürünü denedin mi Zeynep inatçı pko larda işe yaradığına dair yazılar var sitede
aslında onuda biliyorum denemedim o adetmi söktürüyor yoksa hormonlarımı çalıştırıyor anlamadım

hayir sakin delirdinmi zeyno agzin les gibi sogan  kokucak  :icon_thumright:
zeyno niye boyle yapiyosun tatlim niye I incir küru nu denemiyosun sogan maydonozu birakin adamlardan sogutucaksin8z kendinizi
corek otu bal incir havuc suyu bitti eczaneden yakida al b8de sicak su torbasi alin aksamlari ayak alyina koyun sicacik muss gib8

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: bende geceleri yaparım eşimede yediririm kokarca gibi dolanırız  :k06: :k06:

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ocak , 2014, 16:23:46
yakıyı yapabilirsek yaparız çörek otu bal kürünü okumuştum ama incir kürümü çörek otumu yine kafam karıştı  :icon_scratch:
incirin corek otu bal bunlarin sana ne zarari var !!! Hicccc ye ic gitsinnnn havuc olmadi incir oda olmadi belki bal yaki yumurtana iyi gelir sen alternatiflerini organik biomstik cogalt kiz
:hieyt:
cok cenebaz gordum kendimi
cok konustum bugun
aksam kesin agliycam :suclu:

eea2005

Alıntı yapılan: Mariee - 20 Ocak , 2014, 16:27:31
Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ocak , 2014, 16:24:53

hayir sakin delirdinmi zeyno agzin les gibi sogan  kokucak  :icon_thumright:
zeyno niye boyle yapiyosun tatlim niye I incir küru nu denemiyosun sogan maydonozu birakin adamlardan sogutucaksin8z kendinizi
corek otu bal incir havuc suyu bitti eczaneden yakida al b8de sicak su torbasi alin aksamlari ayak alyina koyun sicacik muss gib8
ada tatil dönüşü mutlaka çalışmaya yani çörekotu bal tarçın sabah havuç incir akşam yakı bele sıcak su torbası ayaklara ................................... başlayacağım. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   Allahım resmen sapık olduk yaa aklıma havuç suyuyla ilgili malum fıkra geldi çok kötü bir kız oldum bennn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Allah ağlatmasın adacığım şimdi ben bu iki kürü berabermi yapayım ağır olmazmıki gerçi benim yumurtalar 3 klomene dik durdu neden ağır gelsin dimi  :k06: :k06:

zen_s

havuç suyuyla ilgili fıkramı  :icon_scratch: :dontknow: çok cahilim ben yahu

eea2005

adamın biri eczaneye girer -havuç varmı? diye sorar eczacı -kardeşim burası eczane havuç ne arasın der. adam gider ama ertesi gün tekrar gelir havuç var mı? yok cevabıyla döner 3üncü gün tekrar aynı eczaneye gelir havuç var mı der eczacının tepesi atmıştır gel arkada var der adamı alır arkaya ağzına..... adam ertesi gün gelir -hafuc suyu farmı? der (adamın ön dişleri yoktur)

zen_s

:icon_scratch: :icon_scratch: ön dişlerine ne olmuşki kız buraya yazma belki yasaktır  :ehi: :ehi:

eea2005

zen_s

anlamadım valla  :toothy10: :toothy10: ben bugün uykusuzum kafam geç çalışıyor  :k06: :k06:

eea2005

eczacı gelen müşteriye ağız yoluyla ütü yapınca ön dişler sizlere ömür ama adam havuç suyunun tadını unutamaz ve ertesi gün tekrar gelir  :suclu: offf çok iğrenç.......... ya niye anlamadın fıkrayı açıklamak kadar kötüsü yok bütün büyüsü bozuldu işte :k06:

Mariee

Ayni anda bi sise Tekilayimi devirdiniz  :toothy10:
Noluyo kafayimi yediniz  :occasion14: