Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Mariee

20 Ocak , 2014, 14:18:40 #2640 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2014, 14:21:09 Mariee
Eea2005
zaten en buyuk yanlis ne biliyormusun
almanyada rahim filmi ve es sperm sayisi testi olmadan hormon testini gormeden klomen vermiyorlar
benim o ilk gittigim dr polonyalimiydi rusmuydu neydi manyak herif dayadi klomifen I bana ikinci ay gunde 2 ye cimardi 5 gunde 10 tablet icirtti bana felegimi sasirtti bana dr melahat hanim bunun suc oldugunu dava acabilcegimi hormon ve rahim filmi gormeden klomen vrerilmez yasak dedi iyle soyledi kadin.
e dedim tr de forumlarda okurum dr lar yaziyor test yapmadan..e iste saglikli degil biz yapmiyoruz  keske daha once bana gelseydin dedi.
neye inanacagimi bende sasirdim walla zat3n cep telefon faturam 5000 euro gelmis klaus delirdi telefonda ben sana turkiyeden bi hat al kendine demedimmi niye almanyada ki sim kartini cikarmadin otomatik internet faturayi kabartmis kafayimi yedin sen diye bagirdi
mahvoldum bennnn yandimki ne yandim git sperm testi yaptir diyede baski uygulayamam gundem bir anda degisti

ben duzeldim simdi diye sevinirken iyice battimmmm adam simdi ne dese hakli ne yapicam aksam kileremii saklansam
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

5000 euromu  :-ooo :-ooo sakinleştir kocanı bir an önce canım yoksa bu sinirle spermleride gerçek değeri göstermez
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

çok şakacısın zeynepcim 5000 Euro tel faturasından sonra sakinleşecek adam tanımıyorum. kaç türk tl'si ediyor neredeyse 15000tl bu kaç maaş eder bizim buralarda... adam bu faturayı ödüyorsa bırak bir ay da sakinleşmesin...

zen_s

ne bileyim ben 5000 euroyu duyunca şok oldum  :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

mariee güleyim mi üzüleyim mi bilemedim tel faturan çok feci hakketten ama tabi olmuşla ölmüşe çare yok derler... bu arada klomen vermeden önce tabi ki hormon tahlili yapıldı rahim ve yumurtalıklara trans vajinal yöntemle ultrason la bakıldı ama rahim filmi buralarda çok ileri tetkik yöntemidir. öyle her çocuk istiyorum diyene çekilmiyor zaten daha öncede yazdığım gibi oldukça acı veren bir işlem benim iki tanıdığım yaptırmaya kalktı yaptıramadı acıdan...

zen_s

Kimide çok rahat yaptırdım diyor bende onlara şaşırıyorum ama bende tırsıyorum benim yumurtlama problemim çözülse ancak o zaman çocuk olmazsa film ister herhalde

Mariee

Kendi hesabimdan odiycem hattimin yurt disi alaninu kapatiyor zaten

Doctor melahat hanimla gorusmus yarin urolojimi dedi ne dedi bisryden randevu alicakmis tam anlamadim heralde sperm testi icin melahat hanimin haberi vr faturadan ben konustum testi yaptiricak ses cikarma ustune gitme konuyu hatirlatip durma o sperm sayilari bana lazim  dedi  :caca: sinirden guluyorum
Benim sucum degil kimseyi aramadim toplasan tr de 5 kere esimi aramisimdir
Internet otomatik yemiss ben manyakmiyim yaa okadar faturayi kafayi mi yedimde

ben seni taniyorum dedi bana forumlarda geziyosun klomifendi çatlatma ignesiydi yok ovulasyon du dedi de dedi saydi wallla sen ideme ben oderim dedim
sen odiycen zaten odemiyom dedi allahin uyuzu bide bu adamdan bebek yapmaya kaljiyodum
Asya yaki ve corek otunu deneyin diyor size soyluyorum ben yapmiycam cocuk

eea2005

valla zeynepcim ben eşime drun klomenle sonuç alamazsak rahim filmi isteyebileceğini söyledim. beraber gittiğimizde doktora işlemin nasıl yapıldığını sordu ve eve dönünce iş o noktaya kadar gelirse boşver acı çekmene dayanamam çocuk olmasa da olur dedi... rahim enine olacak şekilde gerdirilip açılarak tıpkı oklavaya benzer bir aletle filmi çekiliyormuş yani daha fazlasını sormadık anestezi falan ama belki normal doğum yapmış kadınlarda daha kolay olabilir bilemiyorum... :dontknow:

zen_s

Hehe ada bende yılbaşında demiştim yapmıycam çocuk diye  :k06: ama tıpış tıpış gittim doktora kız adamcağız ne yapsın 5000 euroyu görünce sinirlenmiş onuda anlamaya çalış

Mariee

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Ocak , 2014, 15:58:44
Kimide çok rahat yaptırdım diyor bende onlara şaşırıyorum ama bende tırsıyorum benim yumurtlama problemim çözülse ancak o zaman çocuk olmazsa film ister herhalde

evet aynen dunden beri okuyorum aneztezisiz olmazzzzz hayatta yaptirmam beni normal muayehane ederken bile dr geriliyorum
aman zaten ben dogurmiycam en azindan bugunluk kararim boyle o sperm testi yaparsa onume koyarsa bi cicek alip belki dusunurum

eea2005

ben bu konuda zeynebe katılıyorum. :k06: mariee ne olur kızma ama çok güldüm yaaa :ehi:  çiçekler benden tatlım :flowers:

Mariee

He aksam kocalariniza soylersiniz artik
(Bak ne kadinlar var adami iflasa goturur yat kalk bana dua et ) dersiniz artik

:caca:

saka bi yana Kuzular bisey soyliycem
asya oz3lden cok aciklayici bir mesaj yazmis YAKI VE COREK OTU ILE ALAKALI
ben neden olmadin dedim mantikli geldi
yaki belini isitiyor  e rahatlamani sagliyor ISI
iSI HER ZAMA  IYIDIR AYAKLARI SICAK TUTMAK BELI SARMALAMAK NE BILEYIM MANTIKLI GELDI

Artik su telefon faturadi konudunu kapatirmisinizlutfen cok rica efiyorum havayi dagitmaya calisiyorum siz yakaladiniz
konuyu  :hieyt:

zen_s

Ada Asyanın mesajını banada iletirmisin tatlım bekliyorum benim yumurtalara iyi gelecek bişey arıyorum klomene tık demedi benim yumurtlar

eea2005

buradan daha çok malzeme çıkardı ama evet hadi kapatalım konuyu :opucuk: yakı ve çörek otu önerisi olabilir tabi ama gerçekten doğru kullanmak lazım nasıl kullanıldığı hakkında bir bilgimiz yok ama ayağını sıcak tut taşa oturma çocuğun olmaz  :binkybaby: büyüklerin fix lafıdır doğruluğu yüksektir yani

eea2005

saraçoğlunun soğan kürünü denedin mi Zeynep inatçı pko larda işe yaradığına dair yazılar var sitede